2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664638 بازدید | 89496 پست
وااا بچه ها چرا همتون میگین فاصله ۳ سال ویبک انجام میشه؟؟؟؟؟ 😩😩😩 من فاصله زایمانم با اینیکی ۲ سا ...

بالای 18ماه میشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ب سلامتی عزیزم😌 ولی خاطراتت منو ترسونده ها.😕

نه عزیزم نترس خدا باهامونه  من با خانم صابریان مشورت کرده بودم یه دکتر دیگه هم گفته بود سونوهات خوبن فقط تنها مشکلم این بود که هیچ دکتری حاضر نبود واسه من که ویبک میخواستم وقت بزاره منم از اول میخواستم دردام رو تو خونه بکشم بعد برم بیمارستان که خانم صابریان کارم رو تایید کردن اگه از قسمت درد کشیدن ترسیدی که  بدنا باهم متفاوتن من کلا وقتی پریود هم میشم خیلی درد میکشم بعضی وقتا از درد بدجور به خودم میپیچم بعد از تحمل این دردا وقتی پسرم رو دیدم همش تبدیل  به شادی و لذت شد

انشالله که شما به مشکل من بر نمیخوری  و تموم دردا واست آسون بشه و به سلامتی نینیت رو بغل کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه عزیزم نترس خدا باهامونه  من با خانم صابریان مشورت کرده بودم یه دکتر دیگه هم گفته بود سونوهات ...

ممنون عزیزم😍😗

ن من ک تو دوران قائدگیم هیچ دردی نداشتم😩 فقط خونریزیم یکم زیاده همین وگرنه درد اصصلا😁

انشاا..ک دردای طبیعیم هم همینطور باشه😁

ولی تا ۳ سانت سر بچه اولم اصلا درد نداشتم😕 یهو کیسه آبم ک پاره شد دردم گرفت ک دیگ بردن سز شدم کصصصصافطا😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ممنون عزیزم😍😗 ن من ک تو دوران قائدگیم هیچ دردی نداشتم😩 فقط خونریزیم یکم زیاده همین وگرنه درد اصص ...

انشالله این دفعه خیلی راحت طبیعی زایمان میکنی فقط ورزشها رو انجام بده قرص گل مغربی رو هم استفاده کن 

انشالله این دفعه خیلی راحت طبیعی زایمان میکنی فقط ورزشها رو انجام بده قرص گل مغربی رو هم استفاده کن& ...

حتما عزیزم ممنون😍

ورزش ک فعلا پیاده روی و رقص دارم.

ماه اخر ایشالا بقیشم میرم🙃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2714
دوستان مشورت میخوام. به نظرتون برم پیش یه دکتر دیگه که تو یه بیمارستان نزدیک تر به خونمون زایمان کن ...

مهلا به نظر من برو پیش دکتر موید.

مطمئنا بیشتر از سری پیش باهات همکاری میکنه.

اگه از خاتم خاطره بد داری برو محب، من زایمان اولم محب بودم ولی خیلی ماماها کاری به کارم نداشتن.

ولی من که سر دومی رفتم خاتم چند تا شیفت ماما عوض شد همشون خوب بودن.

حتی من مامای همراه هم از خود ماماهاشون گرفتم که خود خانم دکتر گفت این ماما رو بگیر از ایشونم خیلی راضی بودم.

ببین همون مامایی که تو مطب خانم دکتر ویزیت میکنه هم جز ماماهای خاتمه که اونم خوبه.

اسم چند تا از ماماهای خوبشون، خانم پروانه که خیلی گرم و صمیمی و مهربون بود، خانم رسولی، خانم آزادخواه هم مامای همراهم بود که اونم خیلی عالی و مهربون بود.

سلام عزیزم. خدا رو شکر که راضی بودی.  من یادمه اولین بار که رفتم پیش خانم دکتر، میخواستن انگار ...

درسته عزیزم .راستش من تو رراه مطب مدام بهشوهرم میگفتم اگه دکتر اما و اگه آورد دیگه پیشش نمیرم ولی وقتی اونقدر جدی و با اعتماد بنفس صحبت کردم واقعا دل خودم و شوهرم قرص شد و آروم شدیم شوهرم تاخود خونه از دکتر تعریف میکرد که چقدر مطمئن و آرومن 

واسم دعا کنین که بتونم هرچند هنوز راه زیادی دارم تا بهمن ماه و موعد زایمانم

راستش منم وقتی خانم دکتر صحبتاش تموم شد دلم میخواست بغلش کنم ازبس خوشحال شدم خخخ

خانوما میدونم جاش اینجا نیس ولی میشه ی کمکی بمن بکنین شماها تجربتون از من بیشتره دخترم الان 22 روز ...

سلام اتفاقا تازگی از یه دکتر طب اسلامی پرسیدم گفت مادر عرق کاسنی بخوره، به بچه هم میشه داد. کار مهمی که میشه کرد ماساژ شکم و زیر ناف نوزاد با روغن کرچکه فقط بمدت دو الی سه شب قبل خواب، یه گوش پاک کن آغشته به روغن رو به آرامی چندبار داخل مقعد نوزاد جلو و عقب ببرید تا باد شکمش خالی بشه. چون روغن کرچک مسهله شب‌های دیگه شکمش رو با روغن سیاهدونه ماساژ بدی.

خانوما میدونم جاش اینجا نیس ولی میشه ی کمکی بمن بکنین شماها تجربتون از من بیشتره دخترم الان 22 روز ...

دوره خاصی داره. بعضی ۴۰ روزه بعضی سه چهارماهه این مشکل رو از سر می‌گذرانند.

ترنجبین یک داروی آزموده شده است. روزی یکی دوبار و هربار نصف قاشق چایخوری ترنجبین رو در نصف استکان آب جوش حل کرده، صاف کنید و بتدریج به نوزاد بخورانید. ترنجبین نیاز به شیرین کردن نداره، خودش به اندازه کافی شیرین هست. این دارو علاوه بر کاهش نفخ یک آرام بخش و خواب آور موثر هم هست.ارزش غذایی بالایی هم داره.

سلام عزیز  دختر منم تا دوماه همینجور بود دوساعت تمام زور میزد بعد روت گلاب پی پی میکرد دلم کبا ...

ممنون عزیزم ک وقت گذاشتی و ج دادی

خدا گل دخترتو برات حفظ کنه

حتما امتحان میکنم

برای ماساژم اصلا اجازه نمیده 

فوق العاده قلقلکیه

2706