2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672717 بازدید | 89581 پست
آیا کسی اطلاع داره تو این تاپیک کلا چندتا ویبک داشتیم؟؟

چه سوال سختی میپرسی مهلا جون! خیلی زیادیم... از 15 نفر بیشتر... 

ولی خداییش منم تو فکر تهیه یک فهرست صفحات از خاطرات ویبک این تاپیکم.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
چه سوال سختی میپرسی مهلا جون! خیلی زیادیم... از 15 نفر بیشتر...  ولی خداییش منم تو فکر تهیه ...

همت بالایی میخواد عزیزم...مرسی.

فکر میکردم بیشتر باشیم.میخوای اسم بچه ها رو لیست کنیم.تعدادی که یادمونه،بعد بچه ها هرکی اضافه بر لیست یادشون اومد اضافه کنند.البته من که ماهی قرمزم.حافظه ندارم....

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان مشورت میخوام.

به نظرتون برم پیش یه دکتر دیگه که تو یه بیمارستان نزدیک تر به خونمون زایمان کنم.

راستش میترسم نرم پیش دکتر موید سزارین کنن منو..

ولی دلم خاتم هم نمیخواد برم.البته دکتر موید محب هم میاد....نمیدونم چه کنم.کمک....التماس دعا...

راستش الان از طبیعی کمی میترسم...😥😥😣

اللهم عجل لولیک الفرج
2728

خانوما میدونم جاش اینجا نیس ولی میشه ی کمکی بمن بکنین

شماها تجربتون از من بیشتره

دخترم الان 22 روزشه

نفخ داره شدید

دلش ی عالمه گنده میشه 

پدی لاکت بهش میدم ولی بازم ببخشید بچم زور میزنه کلی و قرمز میشه و بعد دفع میکنه

چیکارش کنم ک اینقد اذیت نشه😔

شیر خودمم میخوره

سلام دوستان روز بخیر ، خانمای شیرازی من امروز صبح به خاطر فشارم بیمارستان کوثر بودم ، رفتم طبقه ۵ درمانگاه از منشیه درمانگاه پرسیدم خانم دکتر قاسم خانی برای وی یت میان درمانگاه گفتن آره همین امروز هستن نوبت بگیر که من متاسفانه دفترچم برگ نداشت وگرنه نوبت میگرفتم گفتم اینجا اعلام کنم که اونایی که مبخ‌ان پیش دکتر قاسم خانی برن روز چهارشنبه از ساعت ۹ونیم صبح درمانگاه بیمارستان کوثر هستن نوبت دهیشونم حضوریه 

بعد رفتم بخش زنان از مامای بخش پرسیدم که میخوام زایمان طبیعی بعد از سزارین انجام بدم گفتن اگه خودتون بخواین انجام میشه فقط مهم اینه که یه دکتر قبول کنه پرسیدم کدوم وکترا قبول میکنن گفتن دکتر قاسم خانی ، دکتر مجدی و دکتر زیبا محسن پور ، بعد خودشون گفتن اگه اخلاق برات خیلی مهمه دکتر محسن پور بهتر از همه هست ، گفتن دکتر مجدی اگه به حرفش گوش نکنی داد میزنه ، و دکتر قاسم خانی هم گفتن اخلاقشون خوبه ولی سرشون خیلی شلوغه ، 

دیگه من تصمیم گرفتم برم پیش دکتر محسن پور شماره مطب و آدرسشونم گرفتم از بیمارستان ، اگه محسن پور خوب بود که با همون ادامه میدم اگه به هر دلیلی نشد میرم زیر نظر قاسم خانی ، 

اگه شماره مطب و آدرس این سه تا دکتر رو خواستین بگین تا بزارم براتون

نگران نباش کمتر از شما هم بوده

خب خداروشکر ترسیدم یهو😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
شما خودتو نگران و ناراحت نکن گل گلی جون! تو همین تاپیک زیر دو سال هم داشتیم که موفق بودن. نمونه اش ز ...

اره واقعا ترسیدم خیلی😕

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خاطرت عالی بود و ترسناک😁 انگار اونجا بودم واقعا☺ خدا حفظ کنه بچه ها و شوهرو مامانتو عزیز🙃 کدوم ش ...

😂آره بنظر بقیه کار خیلی ترسناکی کردم وقتی رفتم بهداشت گفتم طبیعی بعد سزارین آوردم قیافه ماماهای بهداشت دیدنی بود دهنشون باز مونده بود منم بهشون میخندیدم شوهرم میگفت خانوم من شیره😂

قربونت خدا تو و  خانوادت رو هم حفظ کنه😘

من خوزستان شوشتر م

راستی زایمانم رایگان دراومد😉

😂آره بنظر بقیه کار خیلی ترسناکی کردم وقتی رفتم بهداشت گفتم طبیعی بعد سزارین آوردم قیافه ماماهای بهد ...

ب سلامتی عزیزم😌

ولی خاطراتت منو ترسونده ها.😕

خانمها یه سوال من قرص گل مغربی گرفتم الان هفته سی و هفت  هستم .

میترسم یه وقت دهانه رحمم زود باز شه زایمان زودرس داشته باشم  

میخوام از امشب استفاده کنم شبی دو تا با اپلیکاتور عمیق درسته  

هر کی میرسید به نوبه خودش منو دعوا میکرد ولی اینقدر خوشحال بودم اصلا بهم بر نخورد من بالاخره موفق شد ...

خانمی عزم و ارادت واقعا ستودنیه       

هیچکس پشتت نبود ولی خدا باهات بود و به آرزوت رسوندتت  

این خاطره رو باید کسانی بخونن که سزارین درخواستی دارن و حتی حاضرن کلی هزینه کنن براش .

یکی هم مثل شما حتی ریسک به این بزرگی میکنه تا بچه ش طبیعی به دنیا بیاد  .

واسه ما هم دعا کنید

خانوما میدونم جاش اینجا نیس ولی میشه ی کمکی بمن بکنین شماها تجربتون از من بیشتره دخترم الان 22 روز ...

سلام عزیز 

دختر منم تا دوماه همینجور بود دوساعت تمام زور میزد بعد روت گلاب پی پی میکرد دلم کباب می شد 

صبح ساعت 7 شروع می کرد تا ساعت 9 زور میزد  تا شکمش کار میکرد 

اما راه حلایی که خودم کشف کردم و میگم 😆شاید به نظر مسخره باشه ولی برای من جواب داد 

راستش وقتی دخترم شروع میکرد زور زدن پوشکش رو باز میکردم میبردم تو روشویی حالت جیش گرفتن بچه میگرفتم (سرپا جیش میگیرن بچه رو)بعد از دودقیقه زور زدن چنان با فشار شکمش کار میکرد کلی باد ازش خارج میشد  خودم کیف می کردم😁

بعدش حسابی آروم میشد و میخوابید البته اگر قبل جیش گرفتن باروغن زیتون شکمش رو ماساژ بدی هم خیلی موثره 

این تجربه من بود نمیدونم شاید به هرکسی جواب نده 

اگر خواستی امتحان کنی اولش حوصله کن شاید تا 5 دقیقه  یا بیشتر هم طول بکشه  ولی بعد انگار خودبچه شرطی میشه تا حالت جیش میگیری زور میزنه پی پی میکنه 

من که این موضوعو به هیچکس نگفتم 😉گفتم مسخرم میکنن ،میگن بچه یه ماهه مگه جیش میفهمه آخه. ولی تا  دوماه کارم همین بود جوابم داد بعد از دوماه خودش راه افتاد و دیگه دل پیچه هاش خوب شد 

ببخشید طولانی شد😊

2706