2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672829 بازدید | 89584 پست
سلام.منم بالاخره اومدم خاطه زایمانمو تعریف کنم اینجا.من سال ۹۳ پسرم دنیا اومد‌سال ۹۶ دوباره خواستم ب ...

مبارک باشه عزیزم، اصلا حسرت نخور، خدا رو شکر که دختر نازت سالم متولد شد، مامان دو تا گل هستی خوشحال باش.

سلام.منم بالاخره اومدم خاطه زایمانمو تعریف کنم اینجا.من سال ۹۳ پسرم دنیا اومد‌سال ۹۶ دوباره خواستم ب ...

مبارک باشه تولد نینیتون🌷سلامتی خودت و بچه از همه چیز مهمتره؛ إن شاالله بچه‌هاتون سالم و خوش رزق و روزی و عاقبت بخیر باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا فهمیدی باز شده چرا منم حس میکنم باز شده یکی از بخیه هام😔

تو آینه دیدم بعد رفتم دکتر گفت  آره  باز شدن، عفونت هم کردی دارو داد گفت دوهفته دیگه بیا واست ترمیم کنم

2731

سلام .

خانوم های عزیز من تا حدودی تاپیک رو خوندم و تا جایی که تونستم مطلب و ویدئو برای زایمان آسان جمع کردم

زایمان اولم سز بوده و الان به خواست خدا قراره وی بک بشم و تحت نظر خانم دکتر مریم ربیعی تو بیمارستان مصطفی خمینی هستم و خیلی هم تشویقم کردن .

الان هفته سی و شش هستم .

ممنون میشم کسی بتونه طبق تجربه وی بک که داشته به طور خلاصه مهمترین کارهایی که لازمه از این هفته انجام بدم رو بگه .

داروی زایمان طب اسلامی هم خوندم از هفته سی و شش عالیه ولی پیداش نمیکنم .اگه کسی استفاده کرده بگه از کجا تهیه کرده 

یه موضوع دیگه که من از دو سه هفته وقتی از خواب بیدار میشم درد شدید استخوان عانه (واژن) دارم .روز به روزم داره بدتر میشه به نظرتون میتونه نشانه خوبی باشه برای زایمان طبیعی یا نه .

سر بارداری اولم فقط دو هفته آخر این درد رو داشتم. 

2738
من شیراز هستم دکتر صالحی آقا هستن فکر کنم علیرضا صالحی دکتر سونو گراف هستن همسر و بچه تونم اجازه مید ...

ممنون عزیزم من خراسان رضوی هستم  ممنونم از پاسخ دادنتون 

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
رفتم بالا مامام تماس گرفت و گفت گوشیو بده به مامای بخش.دادم گوشیو بهش گفت معاینش کن.معاینم کرد گفت ق ...

سلام عزیزم. تبریک می گم بهت

مهم سلامتی خودت و بچته

ان شاء الله. عاقبت بخیر و سلامت باشید. هر دوتون 🌷

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
یه موضوع دیگه که من از دو سه هفته وقتی از خواب بیدار میشم درد شدید استخوان عانه (واژن) دارم .روز به ...

سلام خانمی میتونی اینترنتی سفارش بدی داروی زایمان اسان رو. من از الان مه هفته دوازده هستم سفارش دادم و به دستم رسیده، خیلی ارزونه. 

یه موضوع دیگه که من از دو سه هفته وقتی از خواب بیدار میشم درد شدید استخوان عانه (واژن) دارم .روز به ...

این دردهارو من تو هفته دوازده سیزده دارم نمیدونم چرا، مخصوصا وقتی میخوام بلندشم یا بشینم بدجور درد میگیره

دوستان چند روز پیش یک چیز جالب شنیدم گفتم اینجا مطرح کنم مادر همسر پسر عمو ی من پنجاه سال پیش زایمان اولش سزارین شده بود  برش عمودی وپنج تا زایمان هم بعد اون داشته باز هم که میگفت دومی رو طبیعی اورده ویکی در میون سزارین وطبیعی 

یعنی سه تا سزارین وسه تا طبیعی اونوهم با فاصله های دو سال الان هم خیلی خوبه وسرحاله البته ماشالله 

قصدم این بود که بگم میشه وخود بدن فرایند زایمان رو به خوبی انجام میده ونباید بترسیم 

سلام دوستان 

من 52 روزه که مادرم رو از دست دادم و تازگی فهمیدم که باردارم .سومین فرزندم هست و قصد دارم به فضل پروردگار طبیعی زایمان کنم ان شاءالله .دعا کنید که بارداری راحت و بدون دغدغه ای داشته باشم و بتونم ویبک کنم .

هر کی میرسید به نوبه خودش منو دعوا میکرد ولی اینقدر خوشحال بودم اصلا بهم بر نخورد من بالاخره موفق شد ...

ممنون عزیزم که خاطرتو گذاشتز برامون خیلی خوب و کامل تعریف کردی خداروشکر که به خواستت رسیدی و خودت و بچه سالمین برای ماهم دعا کن منم واقعا دلم زایمان طبیعی میخواد 

2706