2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670720 بازدید | 89552 پست

بچه ها کسی بوده که تجربه باز شدن بخیه ها رو داشته باشه من بخیه هام هم باز شده هم عفونت کرده قراره دوهفته دیگه برم واسه ترمیم🤒

انواع کپسول عفونت رو خوردم 

سشوار میگیرم با سرم شستشو خودمو میشورم عنبرنسا و اسپند هم دود میکنم 

اگه راه حلی بهتری سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کسی بوده که تجربه باز شدن بخیه ها رو داشته باشه من بخیه هام هم باز شده هم عفونت کرده قراره دو ...

من تجربه اش رو ندارم ولی خودم سر اینکه اذیت بودم عسل گذاشتم. شما هم عسل بذار خانم گل. معجزه است. دو سه روز عسل رو امتحان کن. خیلی موثره...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2728
خانوما دکتر برا عفونتم پمادو داد. تا چقد باید فرو کنم؟؟؟😝 نصف یا بیشتر اشکال نداره؟؟؟؟

نه اشکال نداره. ولی به نظرم عسل طبیعی رو هم امتحان کن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
من تجربه اش رو ندارم ولی خودم سر اینکه اذیت بودم عسل گذاشتم. شما هم عسل بذار خانم گل. معجزه است. دو ...

اوایل همش عسل میزاشتم فایده نداشت حالا دوباره میزارم ببینم چی میشه خسته شدم اصلا نمیتونم درست بشینم

اوایل همش عسل میزاشتم فایده نداشت حالا دوباره میزارم ببینم چی میشه خسته شدم اصلا نمیتونم درست بشینم

نمیدونم والا. من برای نشستن که خیلی اذیت بودم از تیوپ استفاده کردم. خیلی بهتر شد. دوستم میگفت آب نمک رقیق درست کن و بشین توش. من چون خون ریزیم زیاد بود ننشستم توش ولی با سرم شستشو خودمو میشستم. نسبتا خوب بود. اما اون دوباری که عسل طبیعی گذاشتم خیلی بهتر شد. و اینکه کلا بخیه های طبیعی یه پروسه ایه که زمان خوبش میکنه. یعنی اون ده روز اول رو لازم داره برای خوب شدن. بهترین حالت هم براش خوابیدنه. کمتر بشین و کمتر راه برو. من اشتباه کردم زیاد راه رفتم فکر میکردم ایستادن براش خوبه اما بعد فهمیدم ایستادن هم خوب نیست. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من امروز رفتم سونو18 هفته این سری دوبار سونوم کرد و حتی جنسیتم خیلی دقیق بهم نگفت 12 ...

سلام فاطمه جان. بعضا پیش میاد که بخاطر پوزیشن بچه سونوگرافی نتونه جنسیت رو درست تشخیص بده یا اندازه ها رو درست بگیره اما اینا مانع زایمان طبیعی نیس. با این حال شما که تهرانی به نظرم سونوگرافی نیلوفر خانم دکتر مهتاب قربانی که توی خیابون ولیعصره و نزدیک آزمایشگاه نیلو رو امتحان کن. استفاده از دقت خانم دکتر به دوری راهش و معطلیش می ارزه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام فاطمه جان. بعضا پیش میاد که بخاطر پوزیشن بچه سونوگرافی نتونه جنسیت رو درست تشخیص بده یا اندازه ...

مرسی دوست خوبم ک جواب دادین

خیالم راحت تر شد

اتفاقا گفتم پیش یکی دیگه برم

چ خوب که شما معرفی کردی ان شاالله سری بعد نیلو میرم

التماس دعا

😗🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
نه اشکال نداره. ولی به نظرم عسل طبیعی رو هم امتحان کن.

فعلا دیروز فقط استفاده کردم.دلم نمیاد دارو شیمیایی استفاده کنم واقعا

امشب حتما عسل میزنم😀

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

وای دیروز دختر عمم بچه اولشو طبیعی زایمان کرد.خوشبحالش😭😭😭

ولی میگفت تمام موهام  کندم از درد😯

منم طبیعی میخااااااام😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام خانومی دکتر صالحی که میگین کدوم شهره و کدوم بیمارستان مگه زایمان وی بک انجام میده 

من شیراز هستم دکتر صالحی آقا هستن فکر کنم علیرضا صالحی دکتر سونو گراف هستن همسر و بچه تونم اجازه میدن بیان داخل خیلی دقیق سونو انجام میدن و با اخلاق هستن

سلام به همگی، کسی اطلاع داره کدوم دکتر تو شیراز وی بک انجام میده؟

سلام عزیزم من شیراز هستم و تصمیم به ویبک دارم تو این تاپیک چندین نفر تو شیراز ویبک انجام دادن یکی کار بر ناناز من که تو بیمارستان شوشتری با ماما شیفت ویبک کرد و همین ماه هم کاربر مویز با دکتر حاجی باقری تو بیمارستان پارس فور کنم ویبک انجام دادن ، منم فعلا میرم پیش وکتر گلستان مقدم با فاصله ۵ سال قبول کردن تو بیمارستان کوثر ، همین امروزم رفتم پیش دکتر آزمون یه ویزیت خیلی تعریفشو شنیده بودم ولی وقتی گفتم گفتن به هیچ عنوان انجام نمیدن فعلا میرم پیش همون گلستان مقدم ببینم چی میشه 

2706