2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664436 بازدید | 89477 پست

خانوما دکتر برا عفونتم پمادو داد.

تا چقد باید فرو کنم؟؟؟😝 نصف یا بیشتر اشکال نداره؟؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من امروز رفتم سونو18 هفته این سری دوبار سونوم کرد و حتی جنسیتم خیلی دقیق بهم نگفت 12 ...

خب برو یجا دیگ.

احتمالا تو کارش حرفه ای نیست خوب

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2456
بله عزیزم من اونجا بودم آره من واقعا راضی بودم برخوردشون واقعا خوب و عالی بود حتی من از پزشک شیفت ...

ممنون دوست عزیز ازینکه جواب دادی منم تصمیم گرفتم همون بقیة الله برم با تعریفهای شما و دوستان 

ظاهرا یک سال رئیس بیمارستان عوض شده رسیدگی به بیمارها خیلی بهتر از قبل 

پس شمارو ماما معاینه نمی‌کرد دکتر برای معاینه میومد؟ 

پس کار ماما چی بود؟ 

2714
ممنون دوست عزیز ازینکه جواب دادی منم تصمیم گرفتم همون بقیة الله برم با تعریفهای شما و دوستان  ...

من بیمارستانای دیگه نرفتم عزیزم ک بدونم جاهای دیگه چطورن

اما در مورد بقیه ا... اگ گیرای منکراتیشو فاکتور بگیریم همه چیش خوب بود

تو بلوک زایمان چیزی خوردنی ب آدم نمیدن

توپ و سرویس بهداشتی و اینا داشت

شاید چون نصفه شب بود و چند روز تعطیل گذاشتن مامانم پیشم باشه

برای من فقط ماما آنژوکت زد و ان اس تی وصل میکرد همین 

همه معاینه ها رو دکتر انجام داد 

پس منم روی همون مصطفایی میمونم و عوضش نمیکنم

دکتر خوبی بود بنظرم

البته من دوبار بیشتر ویزیت نشدم باهاش

بهمم گفت میاد سر زایمانم و نامه هم بهم داد

شب زایمانم اگ دکتر شریفی همون اول میگفت نمیاد نامه دکتر مصطفایی رو میدادم ک ب اون زنگ بزنن

سلام به همگی، کسی اطلاع داره کدوم دکتر تو شیراز وی بک انجام میده؟

سلام من شیرازم دکتر حاجی باقری وی بکمو قبول کرده، دکتر قاسم خانی هم شنیدم قبول میکنن، دکتر زیبا محسن پور هم همینطور، الان اینا تو ذهنمه.

اخه نزدیکای تهرانپارس تعریف این سونو رو میدادن ولی باید به قول شما ی جا دیگه برم یا ی دکتر دیگه

برو دکتر صدری اگه شرقی

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
تره رو ابشوبگیرزیادنمیخادباشه.یزره هم ابشوگرفتی کافیه.ناشتابخوربمدت ۳روز.بعدتفاله شو شب بزارجای دردت ...

سلام دوستم شما چه مدت اینکارو انجام دادید تا نتیجه داد منم سر زور زدنای زایمان حسابی درگیرش شدم حسابی اعصابم رو ریخته بهم 😫

2706