2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670646 بازدید | 89552 پست
بعدش آزمایش دادم انشالله برای صلح شنبه تو بزمارستان کوثر برای دکتر مینا آزمون نوبت گرفتم گفتم پیش ای ...

ان شاء الله که میاد دکترت. ولی اگرم نیومد اینو بدون که بیشتر پروسه زایمان طبیعی رو خودت باید طی کنی و قوی باشی، اینکه دکتر بیاد یا نه خیلی مهم نیست هر چند وجود دکتر تاثیر مثبت داره ولی ابن خودتی که باید قوی باشی و اگه خدای نکرده اتفاقی افتاد اونجا دیگه وجود دکتر لازمه، وگرنه من کسیو میشناسم که تو راه بیمارستان امید تو ماشین زایمان کرد. بعد سریع منتقل شد بیمارستان. 

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
مردادجان دکتر مصطفایی چه روزهایی بیمارستان بعثت مبشینن؟؟ شماره نوبت دهی بعثت ۳۹۹۵۰ هست؟ زنگ زدم اس ...

روزهای شنبه و چهارشنبه صبح هستش اما قبلش باید زنگ بزنی که ببینی هستش یا نه. آره این شماره درسته، اسمش رو همون اولین نفر میگه. این شماره که میدم مستقیم منشی زنان برمیداره میتونی فردا ۷:۳۰صبح زنگ بزنی ببینی دکتر فردا چهارشنبه میاد که بری

۳۹۹۵۴۲۴۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستان من دیروز رفتم بقیة الله پیش دکتر مصطفایی تقریبا سرش خلوت بود تمام سوال هامو هم جواب داد ازش پرسیدم برای سبک میاد که گفت آره وقتی قبول میکنم یعنی میام بالا سرت ازش در مورد کلاسهای ورزش پرسیدم گفتم نمیدونم برم پیش صابریان یا کرباسی گفت برو پیش کرباسی ورزش‌ها و کارهای استخر عالیه اکثر کسایی هم که پیشش میرن یک ساعته زایمان میکنن از اونجا رفتم بلوک زایمان رو ببینم که راه ندادن و گفتن صبح میتونی بیای ولی ی خانمی با بچه کوچیک اومد بیرون که رفتم پیشش باهاش صحبت کردم وی بک بود گفت دیروز با شریفی زایمان کردم خیلی هم راضی بود گفتم میگن شریفی نمیاد گفت نه برای طبیعی نمیاد ولی وی بک رو حتما میاد وسط دردها هم تشویقت میکنه که ی موقع جا نزنی ی خانم دیگه هم بود که گفت دخترم الان تو بلوک زایمان دکترش هم شریفی نمیدونم پس دوستانی که رفتن پیشش گفته همکارام هستن وی بک نبودید؟؟؟؟ 

ی نکته دیگه دکتر مصطفایی ازش خواستم شماره همراه بده بهم که اگر مشکلی پیش اومد باهاش تماس بگیرم گفت هفته 37 به بعد الان نیازی نیست اگر هم اتفاقی افتاد بیا بیمارستان بهم زنگ میزنن

اون خانم که با شریفی دیروز زایمان داشت هم گفت وقتی رسیدم به 7 سانت تازه زنگ زدن دکتر شریفی اومد

به دکتر مصطفایی گفتم دکتر بیام بیمارستان امید پیشتون گفت فقط هزینه ات میره بالاتر گفتم یعنی تجهیزات‌ فرقی نداره با اینجا گفت مهم خود بیمار و تحملش تو وی بک که واقعا واقعیت وگرنه هتل بیمارستان هم که باشی بیشترین فشار و درد روی مادر که باید تحملش بالا باشه تا از پسش بربیاد دقیقا همین حرف اون خانم دم بلوک زایمان هم گفت خیلی سخت بود ولی با صبر و تحمل قطعا میشه

سلام میترا جون خوبی؟ چه خبرا؟عزیزم من و خیلی از اطرافیانم میگرن داریم اما یه چیز جالب بهت بگم با تغ ...

سلام عزیزم خوبم شکر خدا

شما خوبی؟ پسرای گلت خوبن؟

میگرن من یه چیز خاص و منحصر به فردیه که من تا حالا هیچ کس رو ندیدم اینطور باشه.

من پشتم یا سرم در حد خیلی کم هم سرما بهش برسه زود سرم درد میگیره.

قبلنا این حساسیتم به سرما خیلی کمتر بود ولی الان به خصوص بعد زایمانم خیلی خیلی بیشتر شده، واقعا دیگه برام تحملش سخت شده، کم خنکی هم بهم بخوره کافیه برا سردرد شدنم.

هر راهی رو هم رفتم، از متخصص مغز و اعصاب گرفته تا دکتر طب سنتی و اسلامی و هومیوپات و ....

الانم اسپری میگرن کات استفاده میکنم که اونم تاثیرشو از دست داده.

یعنی هر راهی که رفتم یه مدت جواب داده، بعدش دوباره اثرش از بین رفته.

حالا این تغییر طبع که میگی چطوره؟

سلام دوستان من دیروز رفتم بقیة الله پیش دکتر مصطفایی تقریبا سرش خلوت بود تمام سوال هامو هم جواب داد ...

چرا عزیزم من ویبکم به من گفت همکارام هستن.اصرار کروم گفتن آخه تابستونه 

شما 14خرداد اونجا زایمان داشتید؟  راضی بودید از کادر و پرسنل؟  من زنگ زدم گفت هرکسی ی ات ...

بله عزیزم من اونجا بودم

آره من واقعا راضی بودم

برخوردشون واقعا خوب و عالی بود

حتی من از پزشک شیفتم ک کار زایمانمو انجام داد واقعا راضیم

خدا هرچی میخواد بهش بده

بله برای زایمان ی مامای مخصوص داشتم ک میومد بهم سر میزد

اما فقط دکتر معاینه میکرد 

تقریبا همه کارارو دکتر انجام میداد

ی اتاق بزرگ تقریبا 20 متری بود ک ی ورش ی تخت زایمان بود و ی ورش سرویس بهداشتی ک دوش داشت

وسطم تخت بچه بود 

توپ و تلویزیون و بنر بزرگ سوره انشقاقم داشت 

بقة الله زایمان در اب هم داره؟ شما ویبک بودید امپول فشار هم زدن براتون؟؟ 

من شکم اولی بودم

ن نداره 

من بدون آمپول تو تقریبا دو ساعت از 3 سانت ب ولی رسیدم ولی تو فاز آخر گیر کردم 

دلیلشم میتونه ضعف خودم باشه چون تقریبا از روز قبلش چیزی نخورده بودم

بچمم گیر کرده بود و مدفوع کرد 

پزشک خودم تا آخر کار تکلیف رو یسره نمیکرد جوری ک پزشک شیفت میگفت اگ من میدونستم دکترت نمیاد و کارتو باید خودم انجام بدم قبل 12 میزائوندمت چون آماده بودی

بقة الله زایمان در اب هم داره؟ شما ویبک بودید امپول فشار هم زدن براتون؟؟ 

من شنیدم برای وی بکی ها هیچ مداخله ای نمیکنن و فقط مادر میتونه از نقاط فشاری و ورزشا استفاده کنه

ک اینارو تو کلاس مربی میگفت

من برای اپیدورال پرسیدم حتی ک گفتن دکتر بیهوشی ندارن اوموقع شب ولی فردا شبش برای یکی رفته بود

ی پدای لرزشیم مربی کلاسا میگفت ک من چیزی ندیدم 

2706