2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664644 بازدید | 89496 پست
سلام خانما من رفتم برا سونوی غربالگری گفت هفته ات پایینه برو هفته بعد دوباره بیا. ولی به حساب اولین ...

سونو قلب رفته بودی؟

هفته چند رفته بودی؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
سونو قلب رفته بودی؟ هفته چند رفته بودی؟

نوزده اردیبهشت برای تایید بارداری رفتم گفتن چهار هفته و دو روز 

برای قلب هم پنجم خرداد رفتم که جواب سونو ۷ هفته و دوروز بود. 

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نوزده اردیبهشت برای تایید بارداری رفتم گفتن چهار هفته و دو روز  برای قلب هم پنجم خرداد رفتم ...

خب عزیزم طبق سونوی قلب ۵ خرداد الان ۱۰ هفته و ۴ روزته!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
راستی بچه ها من چندین ساله درگیر میگرنم، درمان های مختلفی رو هم امتحان کردم ولی نتیجه ای ندیدم. بعد ...

سلام میترا جون خوبی؟ چه خبرا؟عزیزم من و خیلی از اطرافیانم میگرن داریم

اما یه چیز جالب بهت بگم با تغییر طبع میتونی تا حد زیادی از شرش خلاص بشی

من طبعم گرم شدخییلی بهتر شدم بعدشم باید مراقب باشی اون چیزایی که زمینه سازه اتفاق نیافته

مثلا من به بوهای تند عطر حساسم و کم خوابی و گرما

شاید باورت نشه سالهاست یا عطر و ادکلن استفاده نمیکنم یا با بوی خیلی ملایم و خنک

2720
خب عزیزم طبق سونوی قلب ۵ خرداد الان ۱۰ هفته و ۴ روزته!

اها 

اره الانم خودم حساب کردم ده هفته و چهر روزمه، توهم زده بودم که تو دوازده هفته هستم 

بیچاره دکتر سونوگرافیست هم گیج شده بود 😂😅

نوزده اردیبهشت برای تایید بارداری رفتم گفتن چهار هفته و دو روز  برای قلب هم پنجم خرداد رفتم ...

صفا درست میگه الان ۱۰ هفته و ۴ روزه

زوده واسه ان تی

بذار چهارشنبه هفته بعد برو یا شنبه بعدیش

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
سلام میترا جون خوبی؟ چه خبرا؟عزیزم من و خیلی از اطرافیانم میگرن داریم اما یه چیز جالب بهت بگم با تغ ...

ببخشید میشه اسم ادکلنت رو بگی؟؟منم با عطر سر درد میگیرم.فقط بولگاری میزنم.دلم تنوع میخواد

اللهم عجل لولیک الفرج
بسلامتی مبارک باشه إن شاالله زیر سایه امام زمان با همدیگه زندگی شاد و پرخیر و برکت داشته باشین

مردادجان دکتر مصطفایی چه روزهایی بیمارستان بعثت مبشینن؟؟

شماره نوبت دهی بعثت ۳۹۹۵۰ هست؟

زنگ زدم اسم دکتر مصطفایی رو نگفت

2714
سلام. خدا قوت! تبریک میگم!  از چه نظر از سزارین تون ناراضی بودین؟ دکترتون کی بود؟ متخصص ...

بیشترشون آقا بودن و فقط یه خانم. شاید چون شب بود برام اینطوری افتاد. هرچی گفتم چند تا زن بیارید گفتن نداریم!!!!  خیلی برام سخت بود همه مرد بودن جز دکترم!

سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم. از ۵ ش ...

خانم صابریان چیزی نگفت؟؟کاری نکرد؟کمکی ؟ورزشی؟

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام دوستای عزیزم ، مونس جان فکر کنم من و شما تقریبا باهمیم، من این هفته رفتم سونو سلامت همون سونو ان تی ، پیش دکتر صالحی رفتم من شیراز هستم دکتر صالحی واقعا عالی و خوب و خیلی راضی بودم کاملا با آرامش همه چیزو چک کرد و کنترل کرد گفت ۱۳ هفتمه و بچه سالمه حتی جنسیت هم بهم گفت پسره ، تاریخ زایمانم طبق پریودی و سونو اول توی دی ماه بود ولی تو سونو انتی تاریخ ۲۸ آذر رو برام زد

بعدش آزمایش دادم انشالله برای صلح شنبه تو بزمارستان کوثر برای دکتر مینا آزمون نوبت گرفتم گفتم پیش ایشونم برم ببینم ویبک قبول میگنن، دکتر گلستان مقدم قبول کردن ولی میترسم آخر کار نیاد سر زایمانم یا پشیمونم کنه یا صبر نکنه گفتم اگه آزمون قبول کرد پیش اون برم کلا

سلام دوستای عزیزم ، مونس جان فکر کنم من و شما تقریبا باهمیم، من این هفته رفتم سونو سلامت همون سونو ا ...

سلام عزیز جان ان شاء الله هر دومون زایمان خوبی داشته باشیم. من تهرانم خانمی تهران که نه، کرجم. تو کرج یه مذکز معتبر سونو پیدا کردم رفتم اونجا. برا من زدن بیست دی زابمانم هست. 

2706