2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664789 بازدید | 89499 پست
ان شاءالله که به سلامتی دنیا بیاد ولی چقدر جالبه. من خودم عشق بچه ام ولی حس میکنم توانم و اعصابم خ ...

ای بابا گلم مگه میشه خانم گلی مثل شما یادم نیاد....عزیزم منم اصلا اعصاب ندارم..ولی،خدارو شکر..چیکار کنم دیگه.

اللهم عجل لولیک الفرج
ان شاءالله که به سلامتی دنیا بیاد ولی چقدر جالبه. من خودم عشق بچه ام ولی حس میکنم توانم و اعصابم خ ...

دلم یه بیمارستان خوب مثل بهمن میخواد...ولی دکتر موید هم دوست دارم.الان از خاتم متنفرم

اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم.

از ۵ شنبه قبلش کیسه آبم سوراخ شده بود و رفتم بیمارستان  و هر چی میگفتم کیسه آبم سوراخه باور نمیکردن!!!!! و درد و انقباض داشتم ولی جوندار نبود و چون دکتر هم مسافرت بود فرستادنم خونه تا دردام منظم شه.

چون سونوها اون زمان بسته بودن منتظر بودم تعطیلات تموم شه ولی همچنان دردهای با فاصله داشتم. و در نهایت شنبه صبح کیسه آب کاملا پاره شد.

ولی با وجود اینکه ۵ سانت باز بودم و افاسمان ۷۰ درصد بدنم استپ کرد و انقباضام به خاطر دو شب نخوابیدن یهو پرید .

و به خاطر سوراخ و پاره بودن طولانی مدت کیسه آب و ترس از عفونت اون و رو به نامنظمی رفتن ضربان قلب بچه، دکتر گفت سریع اتاق عمل رو حاضر کنن .

سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم. از ۵ ش ...

راستی می خواستم بگم بیمارستان امید برای زایمان طبیعی عالیه ولی سزارین نه!!!! 

این نظر من بود، بهتره قبلش برید ببینین.

2720
سلام.دوستان من یک شنبه پیش ساعت یک صبح دختر گلم رو برای اولین بار دیدم. سزارین اورژانسی شدم. از ۵ ش ...

سونوگرافی بیمارستان کودکان تهران توی طالقانی همیشه بازه شبها تا ساعت ۵ صبح....گفتم اگه یه وقت دوستی لازم داشت،من شب ۲۱ ماه رمضان رفتم سونو راضی هم بودم

اللهم عجل لولیک الفرج

بسلامتی مبارک باشه إن شاالله زیر سایه امام زمان با همدیگه زندگی شاد و پرخیر و برکت داشته باشین

2714

سلام عزیزم

مبارک باشه🎉

خداروشکر که هر دو سالمید

ان شاالله همیشه در کنار خانواده سالم و خوشبخت باشید

ان شاالله زیر سایه اقا امام زمان (عج) باشید

التماس دعا

🌷🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
راستی می خواستم بگم بیمارستان امید برای زایمان طبیعی عالیه ولی سزارین نه!!!!  این نظر من بود، ...

سلام. خدا قوت! تبریک میگم! 

از چه نظر از سزارین تون ناراضی بودین؟ دکترتون کی بود؟ متخصص بیهوشی خانوم بود یا آقا؟ ببخشید سوند رو کی وصل کردن؟

سلام عزیزم. مبارکه بسلامتی قدمش پر خیر و برکت باشه.

میگم مگه با خانم صابریان نبودی شما؟! 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

مبارک باشه خانمی ان شاء الله سایتون بالا سر بچه هاتون باشه 😍🌷🌸🌸

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   

سلام خانما

من رفتم برا سونوی غربالگری گفت هفته ات پایینه برو هفته بعد دوباره بیا. ولی به حساب اولین سونویی که دادم الان تو هفته دوازده باید باشم 

یعنی چی؟  چرا اینطوری شد؟ 😢

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
2706