2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672826 بازدید | 89584 پست

سلام.ببخشید من یه سوال دارم اگه میشه بم جواب بدید.من الان ۳۷ هفته و ۶ روزم.سال ۹۳ سزارین شدم.دکترم میگه دهانه رحمم هنوز نرم نشده.بش گفتم شیاف گل مغربی بزارم میگه باعث انقباض رحمت میشه نزار.چی کار کنم شما همه گذاشتید چرا به من میگه نزار؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@safa1434   جان شما نزدیکای زایمانت دردای کاذب داشتی درسته؟؟ میشه علائم نزدیک شدن زایمانتو بگی ...

بله عزیزم. من دردای پریودی پراکنده داشتم. از وقتی اولین معاینه رو شدم تو هفته ۳۹ دردا بیشتر شد. کلا با معاینه ها درد دل و کمر شبیه دردهای پریودی پیدا میکردم اما انقباض نداشتم. همین که انقباض نبود کارمو به تاخیر انداخت. ماهیت دردهای زایمان درد همراه با انقباض به صورت درد و استراحت با فواصل منظمه.‌حتی اگه فاصله اش زیاد باشه.

من آمپول فشار نخوردم. دکترم میگفت ایرادی نداره اگه دردات شروع نشد آمپول فشار میزنیم اما خدا رو شکر اون شب آخر دیگه انقباضا اومدن و نیاز به آمپول فشار نشد. من دو هفته طول کشید تا از یک سانت برسم به ۴ سانت... تو اون دو هفته فقط دردهای پریودی پراکنده بدون انقباض داشتم و بچه هم خیلی بالا بود ولی  به ۴ که رسید هم سر بچه اومد تو لگن هم سه ساعته فول شدم و زایمان کردم. 

ولی گلم خیییلی زوده برای فکر کردن به این چیزا...

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

@مامان_جونی_محمدمهدی    

خانم گل کجایی؟ خبری ازت نیست. اگه به سلامتی زایمان کردی بیا خبر بده.

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2731
سلام.ببخشید من یه سوال دارم اگه میشه بم جواب بدید.من الان ۳۷ هفته و ۶ روزم.سال ۹۳ سزارین شدم.دکترم م ...

عزیزم دکترت کیه؟! حالا وقت که داری برای باز شدن و نرم شدن دهانه رحم اما شیاف گل مغربی تا جایی که من میدونم انقباض نمیاره. اگه بیاره هم همین انقباضات و دردهای نامنظمه که باعث باز شدن دهانه رحم میشه. اگه میخوای از شیاف استفاده نکنی از ورزشهایی استفاده کن که دهانه رو باز و نرم کنه. اسکات و چرخش لگن به صورت نیم خیز و ... 

به اضافه نقاط فشاری... 

وقتی دهانه باز بشه خودش کم کم نرم هم میشه. از هفته ۳۸، نزدیکی حفاظت نشده همراه با ارگاسم هم در باز شدن دهانه رحم و نرمیش خیییلی موثره.

[QUOTE=93947521]عزیزم خانم کرباسی مامای همراه نمیاد  فقط قبلش تو کلینیک و استخر باهات کار می‌کنه و تا دو سه سا ...

ببخشید میشه بگید هزینه هاش چقدر میشه؟ من که هفته ۳۲ هستم و موقعیت بچه بریچه بنظرت از کی پیشش برم؟

وایییی اینجوری که استرسش زیاده خود دکتر پیشنهاد اینکارو داد یا شما اصرار ب طبیعی داشتی؟ خدا نگه دا ...

خودم ویبک میخواستم...ولی خوب دیر هم رسیدم بیمارستان...

ممنون خدا بچه های شما رو هم حفظ کنه

اللهم عجل لولیک الفرج
2738
بله یک سال...ممنون عزیزم.انشاءالله قسمت خودت

مهلا جون فاصله اولی و دومی دقیقا چقدره؟

دردسرات بعد زایمان چیا بودن؟

منظورم رابطه بچه ها هست

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
[QUOTE=93947521]عزیزم خانم کرباسی مامای همراه نمیاد  فقط قبلش تو کلینیک و استخر باهات کار می‌کن ...

برو باهات کار میکنه سفالیک شه

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
مهلا جون فاصله اولی و دومی دقیقا چقدره؟ دردسرات بعد زایمان چیا بودن؟ منظورم رابطه بچه ها هست

۳ سال و ۹ ماه....

واقعا رابطه بچه هام هیچ دردسری نداره خداروشکر.

خیلی هم کمک های کوچولو داره دخترم که خوبه.فقط گاهی یادش میره داداش خواب یهو صداش میره بالا...یعنی اگه مشکلات کوچیک هست از ندونستنه نه لجبازی و حسودی و ....

اللهم عجل لولیک الفرج
بله یک سال...ممنون عزیزم.انشاءالله قسمت خودت

ان شاءالله که به سلامتی دنیا بیاد

ولی چقدر جالبه.

من خودم عشق بچه ام ولی حس میکنم توانم و اعصابم خیلی ضعیف شده.

باز پیش دکتر موید میری؟

منو که یادت میاد یه بار تو مطب همدیگرو دیدیم؟

راستی بچه ها من چندین ساله درگیر میگرنم، درمان های مختلفی رو هم امتحان کردم ولی نتیجه ای ندیدم.

بعد زایمانم اخیرا خیلی خیلی زیاد و شدید شده، واقعا دارم داغون میشم.

علاوه بر اون کمی هم افسردگی دارم، و کمی هم کارهای پسر اولم عصبیم میکنه.

توروخدا اگه کسی راه حلی، درمانی، دکتری، هرچی برا میگرن میشناسه بهم بگه، واقعا خیلی اوضاعم حاد شده.

2706