2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664754 بازدید | 89497 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چه بد دکتر خودت اومد بالاسرت؟

بله من دکترم موید بود....برام ریسک کرد واقعا.من راضی بودم.فقط دوس داشتم بدون برش باشه که نشد و بخیه زیاد خوردم

اللهم عجل لولیک الفرج
2720
بله من دکترم موید بود....برام ریسک کرد واقعا.من راضی بودم.فقط دوس داشتم بدون برش باشه که نشد و بخیه ...

چه ریسکی عزیز؟ 

دکتر منم الان ایشونه

بهیه ک مهم نیس حتی اثرش هم ازبین میره بعد یه مدت

شما دوقلو داری؟؟

چه ریسکی عزیز؟  دکتر منم الان ایشونه بهیه ک مهم نیس حتی اثرش هم ازبین میره بعد یه مدت شما دو ...

نه عزیزم دخترم ۴ سالشه ولی چون پسرم رو پا میخوابه ،ایشونم دلش میخواد...

من وقتی رسیدم بیمارستان فول بودم ولی بچه بالا بود و تو لگن نبود.دیده نمیشد.دکتر میگفت لگن خیلی تنگه باید بری سزارین....خلاصه آخرش با وکیوم فشار دادن و اینا بدنیا اومد

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام از همه ی دوستان که تبریک گفتند تشکر میکنم 🌺

ببخشید که تک تک جوابتون رو ندادم 😘

الان با زردی پسرم و بخیه های خودم درگیرم انشالله سر فرصت میام خاطرمو میذارم

فقط بگم که خواست و لطف خدا بود که ویبک شدم چون هیچکس باهام همکاری نمیکرد 

من خوزستانم هیچ دکتری بالا سرم نبود 

2714
عزیزم اگه خودت مشکل مالی نداری برای ۱۰ روز خونه مامان کارگر بگیر البته ببخشید من از راه نرسیده نظر ...

نه خواهش میکنم عزیزم. لطف کردی

پیشنهاد خوبیه ولی دیگه دراون حد ندارم متاسفانه... 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
نه عزیزم دخترم ۴ سالشه ولی چون پسرم رو پا میخوابه ،ایشونم دلش میخواد... من وقتی رسیدم بیمارستان فول ...

وایییی اینجوری که استرسش زیاده

خود دکتر پیشنهاد اینکارو داد یا شما اصرار ب طبیعی داشتی؟

خدا نگه داره کوچولوهاتونو، خیلی خوبه که فاصله هاشون زیاد نیست سومی هم انشالا همبازی دومی میشه☺️

بله...رفتم.۹ هفته ام.تیکر نمیخواد دیگه    

یعنی فاصله سنی میشه ۱سال؟

واقعا خداروشکر ویبک شدی...ایشالا به سلامتی فارغ بشی عزیزم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
آره درست و منطقی میگی گلم... ولی اصلا نمیتونم ب این شرایط فکر کنم خیییییلی سختمه....خییییلی مشکلا ...

خوشگل خانم همه تدابیر رو در نظر داشته باش اما الان خیلی زوده که داری به این چیزا فکر میکنی. 

الان در شرایط فعلی که هنوز نیمی از بارداریت باقی مونده فقط آرامشت و رسیدگی به خودت و زندگیت مهمه... 

قطعا همینجوره که هرکس شرایط خاص خودشو داره و من نمیتونم نسخه کلی برات بپیچم. خودت بهتر از هرکس دیگه میتونی اوضاعت رو بررسی کنی اما اگه واقعا شرایط اینجوره به نظرم توکل کن به خدا و روی همون سبزوار یا مشهد برنامه ریزی کن. چون اولا هفته ۴۱ هفته سفر طولانی رفتن و تهران رفتن نیس و ثانیا بعداز زایمان اگه نتونی حداقل تا یک هفته جایی بمونی و سختت باشه نابووود میشی. فکر نکن دو روز بعد از زایمان میتونی بچه رو بزنی زیر بغلت و راه بیفتی تو جاده یا هوایی برگردی... هرجور زایمان کنی دست کم تا یک هفته دستت بنده... 

راستش من دیر این تاپیک رو پبدا کردم. دیر یعنی اینکه زمانی مشغول خوندن شدم که دیگه اصفهان بودم و تصمیمم برای اصفهان زایمان کردن قطعی شده بود. درحالی که اگه زودتر خاطره رستا و مهربانو رو خونده بودم قطعا تردید میکردم و سعی میکردم تصمیم بهتری بگیرم. رستا شوهرش رو با بچه گذاشت خونه و خودش رفت بیمارستان و از دوستش خواست همراهیش کنه. مهربانو هم در شهرستانی که اهل ویبک کردن نبودن اینفدر صبر کرد تا درداش شروع شد و افتاد تو پروسه طبیعی و دیگه کسی نتونست بهش بگه نه نمیشه... 

نمیدونم اونجا تو سبزوار کسی رو پیدا کردی تا حالا یا نه ولی به نظرم روی این شرایط فکر کن... درسته که وجود یک ماما و یک دکتر با انگیزه و مهربون و حاذق در ویبک خیلی میتونه موثر باشه اما واقعیت اینه که اصل کار ویبک به دوش خودته و خواست خودت. خودتی که میتونی ثابت کنی تا کجا پای کار زایمان طبیعی واستادی... فقط میگم کم نیار. همین.

الهی که خدا توانتو زیاد کنه وبه دلت آرامش بده تا بتونی بهترین تصمیم رو بگیری و الهی که خدا شرایط رو برات فراهم‌کنه تا بهترینها برات پیش بیاد.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
دوستان من تهران نیستم اما از صحبتای شما اینطور متوجه شدم که دکتر شریفی بیمارستانای دولتی خودشو نمیرس ...

نه عزیزم اینطور نیست 

امید خصوصیه اتفاقا 

دکتر شریفی به برادرم گفته بود چون بقیه الله نظامیه نمیتونم از شیفتم بزنم بیام امید (خب حقم داره )

ولی دکتر هم نفرستاد 

قبلش باید این مسائل رو می‌گفت به زن داداشم که بتونه بهتر تصمیم بگیره 

همیشه بقیه الله تو اولویت اولش هست 

بیمارستانهای طرف قرارداد دکتر مصطفایی: فرمانیه، امید، مردم، بقیه الله، نجمیه، بعثت، دولت آباد من دو ...

عزیزم خانم کرباسی مامای همراه نمیاد 

فقط قبلش تو کلینیک و استخر باهات کار می‌کنه و تا دو سه سانت می‌رسونه بعد می‌فرسته بیمارستان

به نظر من تو انتخابش شک نکن کارش عالیه 

من اگه دوباره باردار بشم حتما انتخابم خانم کرباسی هست

دقیقا کار یه مامای همراه رو انجام میده 

دیگه نیازی نیست همراه بگیری 

من رسیدم بیمارستان یک ساعته زایمان کردم 

2706