2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670873 بازدید | 89552 پست
آره ب خدا.. نمیدونی من چقد از بیمارستان مبینی میترسم... خیلیییی... همش میترسم تهش اونجا زایمان کنم.. ...

@safa1434   جان شما نزدیکای زایمانت دردای کاذب داشتی درسته؟؟ میشه علائم نزدیک شدن زایمانتو بگی؟

و این ک ب شما آمپول زدن در نهایت؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
آره ب خدا.. نمیدونی من چقد از بیمارستان مبینی میترسم... خیلیییی... همش میترسم تهش اونجا زایمان کنم.. ...

نمایش خونین

نشت یا پارگی کیسه آب

انقباضات منظم و ریتم دار

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز شما از چند هفته رفتی پیش دکتر مصطفایی؟ وی بک هم قبول میکنه؟ برای زایمان میخواید برید بقیة ...

من هفته ۲۴ رفتم پیشش بیمارستان بعثت چون نزدیکمونه همون موقع شماره موبایلشم بهم داد. آره ویبک قبول میکنه. برای زایمانم بقیه الله میرم خودشم گفت هر بیمارستانیو که انتخاب کنی میام برام فرقی نداره،کلا نظرش هم روی زایمان طبیعیه میگفت دکترا بنفعشونه سریع می‌برند برا سزارین و حوصله طبیعی رو ندارن. همین عقیدش خیالمو راحت کرد که الکی سزارین نمیکنه

من هفته ۲۴ و دیروز یعنی هفته ۳۲ رفتم پیش مصطفایی، هفته ۲۹ رفتم بقیه الله پیش شریفی اولش دونفر دونفر صدا میکرد بعد من که شماره نوبتم ۲۷ بود چهار پنج نفر رو باهم صدا کرد تازه بجز ما بازم مریض تو نوبت داشت  و اصلا من نتونستم سوالامو بپرسم وسط ویزیتم بلند شد رفت سراغ یکی دیگه تو اتاق معاینه و تمرکز نداشت. من که از وقتی که اونجا گذاشتم و بعدش اونطوری ویزیت شدم راضی نبودم.

2728
عزیز جان کار عاقلانه ای کردی رفتی پیش موید آره محب کوثر اتاق عملش پر از  مرده، پیر و جوون به ...

ماما هاش بداخلاقند انگار.....اصلا حال مریض رو درک نمیکنند

اللهم عجل لولیک الفرج
آری محب بودا تا جایی که یادمه بقیه الله مگه دولتی نیست؟ رستا خصوصی بود

نه عزیزم بقیه الله بودن.

به نظرم همه بخاطر رستا جان رفتن پیش دکتر شریفی....

ولی کلا فقط توکل به خدا،دکتر و کادر خیلی شانسیه....ممکن دکتر بخواد بیاد ولی تو راه دور از جونش تصادف کنه.....حتی اگه صد نفر از یه دکتر راضی باشن،ممکنه من اون یه نفر ناراضی باشم

اللهم عجل لولیک الفرج
نه عزیزم بقیه الله بودن. به نظرم همه بخاطر رستا جان رفتن پیش دکتر شریفی.... ولی کلا فقط توکل به خد ...

مهلاااا سونو چی شد؟رفتی؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
بقة الله زایمان در اب هم داره؟ شما ویبک بودید امپول فشار هم زدن براتون؟؟ 

ب ویبکی ها نمیشه آمپول فشار زد عزیزم، زایمان کاملا فیزیولوژیکه اگر خود فرد دردش شروع نشه یا خوب پیش نره و ... نتیجش سزارین مجدد

آره درست و منطقی میگی گلم... ولی اصلا نمیتونم ب این شرایط فکر کنم خیییییلی سختمه....خییییلی مشکلا ...

عزیزم اگه خودت مشکل مالی نداری برای ۱۰ روز خونه مامان کارگر بگیر

البته ببخشید من از راه نرسیده نظر میدم😉

اللهم عجل لولیک الفرج
نه عزیزم بقیه الله بودن. به نظرم همه بخاطر رستا جان رفتن پیش دکتر شریفی.... ولی کلا فقط توکل به خد ...

درسته

ولی دکتری ک کلا انگار اومدن نیومدن براش بی اهمیته بحثش فرق میکنه، انگار نمیخاد مسئولیت قبول کنه دیگه

2706