2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664552 بازدید | 89496 پست
عزیزم از دکتر نامه برای هفته های پایین تر بگیر یعنی هفته ات رو کمتر بنویسه با مسیولیت خودت دیگه اون ...

آره بابا دقیقا منم نظرم همینه .... حتی با دردم برم سوار شم نمیزایم

دستت درد نکنه پیشنهاد خوبی دادی.. اگه چاره ای جز این نباشه همین کارو میکنم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
سلام عزیزم. من شرایط سختی که توصیف میکنی را کاملا درک میکنم. دیگه خودت دیدی من به چه حالی افتادم... ...

آره درست و منطقی میگی گلم...

ولی اصلا نمیتونم ب این شرایط فکر کنم

خیییییلی سختمه....خییییلی

مشکلات خانوادگی زیاده متاسفاننه... از لحاظ اقتصاده خانواده پدری بگیییییر تا مشکلاتی ک ممکنه پیش بیاد

نمیدونم چرا... شاید خودمو گول میزنم ک میشه

ولی چ کنم شماام درست میگی

فقط دعام کن

از چندماه پیش من شرایطمو گفتم شماام خیلی راهنماییم کردی.. میخوام بگم ب خدا چند ماهه درگیر این قضیه ام... اصلا تو کتم نمیره..حتی ب مادرم گفتم بیاد سبزوار من اونجا نمیام... خودشم گفت اگه بیای اذیت میشی... بالخره شرایط هرخانواده ای فرق داره... اخلاق و رفتار پدر برادر ... فامیل... اووووووف.. پسربچه ی شیطون دوساله ک حالا یه رقیب داره .... خونه ریخت و پاش میکنه... اعصاب همه خورد میشه... تمرکز ندارم نمیتونم اصلا ب بچه م برسم سریع کلافه میشم...مادرم مریضه کمردرد کلیه درد داره نمیتونه دووم بیاره حتی دوروزم ب منو شوهرم تو خونه خودش برسه... شرایط مالیشونم ک همش ب من میناله...چی بگم خواهرم

شاید هرکس دیگه ام جای من بود هزار جور راه و روش فکر میکرد

صفاجان دلت پاکه توروخدا دعام کن.. شاید فقط تو منو از همه بیشتر درک کنی... خیلی دعام کن خداراهمو معلوم کنه...همه چی بستگی ب خواست خداداره... توکل کردم بهش

شماام دعام کن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دکتر سلخی واقعا ویبک انجام میده؟ من سر بچه دومم رفتم پیشش اصلا قبول نکرد. اخه زایمان اولم پیش ایشون ...

نمیدونم والا من رفتم پیشش بهم گفت قبول میکنم ولی سزارینیها هیچ کدوم طاقت زایمان طبیعی ندارن همون اول درد میگن مارو ببر سزارین البته خیلی هم توضیح نداد حتی اینکه دکتر متین راد گفت همه چیز بستگی داره تا هفته 37 که ببینیم شرایط خودت و بچه چ جوریه ولی دکتر سلخی فقط گفت باشه بدون هیچ توضیحی

راستش اینقدر تو تین تاپیک راجع به نجمیه بد گفتن و از بقية الله تعریف کردن دیگه دوست ندارم برم اونجا

خانوم گلیا کسی هست ب من کمک کنه؟ من چند ماهی هست ساکن سبزوارم. دومین بچه م رو میخوام وی بک کنم اینج ...

عزیزم نمیدونم قبلا با شما صحبت کردم یا ن

چون ی خانومی بودن با شرایط شما ک سبزوار ساکن شده بودن

من خودم سبزواریم ولی خداروشکر تهران ساکنم الان

من خودم اونجا زایمان نکردم ولی هرکی از دوستام رفته ب معنای واقعی کلمه دهنش سرویس شده 

رو اونجا اصلا حساب نکن

تنها کسایی ک دیدم راضی بودن از اونجا هم سن و سالای مامانم بودن ک بنده های خدا فک میکنن باید زجر بکشن سر زایمان و هیچ حقی ندارن

من دکتری ک گفتین رو نمیشناسم اما شرایط رو براش توضیح بدین زودتر تا اگ قبول نکردن راه چاره دیگه ای پیدا کنین

جدی پس چرا من امروز زنگ زدم بیمارستان بقیة الله گفت ماما همراه قبول نمیکنیم و همراه هم راه نمیدیم

چ عجیب 

تو کلاسا ک همش مربی میگفت میشه حتی تو بنر لوازم لازم برای بستری هم درج شده ک مامای آموزش دیده یا ی همراه خانم میذارن همراه زائو

من خودمم ک 14ام زایمانم بود از نیم ساعت بعد بستری مامانم پیشم بود تا 9 سانت شدنم ک دیگه بیرونش کردن گفتن بچه داره دنیا میاد اما من تو فولی 3 ساعت موندم 

امروز یکی از آشناهامون مطب دکتر شریفی رفته یه ویبکی اونجا بوده که هفته پیش زایمان کرده تو محب کوثر د ...

دوست عزیز شما از چند هفته رفتی پیش دکتر مصطفایی؟ وی بک هم قبول میکنه؟ برای زایمان میخواید برید بقیة الله پیشش؟ شماره هم داد بهتون که باهاش در تماس باشید؟ 

من زنگ زدم بقية الله گفت فردا ساعت دو میشینه بیا

2714
اگه دکتر سونو گفته وزنش کمه حتما یه سونوی داپلر بده و اگه باز دوهفته بعد وزنش کم بود حتما داپلر رو ت ...

واقعا؟!؟!

شما همونی بودین ک گفتم تو اتاق دکتر تو بقیه ا... دیدمتون دیگه 

خداروشکر ک بچتون صحیح و سالمه ولی چرا انقد ریز

بمنم هی میگفت هیچی نخور بچت خیلی درشت میشه ها 

خوب بود گوش نکردم

البته من چیزیم نمیخوردم

ولی واقعا انتظار اینک سر زایمانم‌ نیاد رو نداشتم 

عه لیلا محمدی ۱و نیم میگیره هر بیمارستانی بخوای میاد؟؟

منم اینو شنیدم 

اوایل بارداریم بود ک بهم معرفی کردن محمدی رو

تماس گرفتم مطبشون ک خیلی دیر بهم وقت داد یعنی دقیقا دو ماه بعدش و گفتم حاملم و منشی گفت اینجا همه حاملن و فرقی نداره

پرسیدم میاد بالاسرم گفت جدا هزینه میگیره و میاد 

من در مورد نجمیه پرسیدم 

برای همین دیگه پیشش نرفتم 

چ عجیب  تو کلاسا ک همش مربی میگفت میشه حتی تو بنر لوازم لازم برای بستری هم درج شده ک مامای آمو ...

شما 14خرداد اونجا زایمان داشتید؟ 

راضی بودید از کادر و پرسنل؟ 

من زنگ زدم گفت هرکسی ی اتاق زایمان جدا داره با یک ماما که خود بیمارستان میده یعنی مثل بیمارستان خصوصی حالا واقعا اینجوریه؟؟ 

جدی پس چرا من امروز زنگ زدم بیمارستان بقیة الله گفت ماما همراه قبول نمیکنیم و همراه هم راه نمیدیم

مامای همراه نمیذارن، ولی داشتن یه همراه مث مادر خواهر ... مشکلی نداره

میتونی یه ماما ک سرشناس نباشه رو همراهت ببری نگی ماما هستش

عزیزم نمیدونم قبلا با شما صحبت کردم یا ن چون ی خانومی بودن با شرایط شما ک سبزوار ساکن شده بودن من ...

آره ب خدا.. نمیدونی من چقد از بیمارستان مبینی میترسم... خیلیییی... همش میترسم تهش اونجا زایمان کنم...خیلی میترسم... فقط از خدا کمک میخوام

گلم بازم ازت ممنونم ک بهم گفتی

احتمالا برم مشهد اونجاهم با آیتی نامه بگیرم برا بیمارستان بنت الهدی... ک اگه دردم گرفت ناچارا برم اونجا

اگه هم نگرفت اواخر هفته ۴۱ میرم تهران

بچه ها نشونه های اولیه ی زایمان چیه؟ ک ممکنه تا چندروز طول بکشه؟؟

2706