2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664765 بازدید | 89499 پست
سلام دوستان  اگه متخصص مغز و اعصاب که کارش عالی باشه در  تهران ؛ سراغ دارید برام اسم و آد ...

دكتر بابك جلاليان بيمارستان بهمن هستند من ٥ سال كمر درد داشتم اينقدر دكتر رفته بودم نااميد شده بودم يه دكتر كه اصلا تشخيص ام اس داده بود حالم خيلي بد بود كه همسرم از طرف يكي از پرستاراي بهمن با ايشون وقت گرفت ومن با يكبار ويزيت و مصرف يك قرص حالم خوب شد خدا پدر و مادرشو براش نگه داره! عاليه عالي 

نه دکتر محمدی بقیه الله نیست، من امروز با صحبت الی بانو @eli_banu    نتیجه گرفتم دکتر شر ...

بله کار درستی کردید امیدوارم زایمان خوبی داشته باشید. دکتر محمدی رو دیدم عالی هستند و تجربه ویبک هم دارند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله کار درستی کردید امیدوارم زایمان خوبی داشته باشید. دکتر محمدی رو دیدم عالی هستند و تجربه ویبک هم ...

البته من ویبک نیستم، اگر بچه سفالیک شده باشه ک عالیه، وگرنه هم که سزارین

انشاالله ممنون عزیزم

ممنون عزیزم پس بی زحمت شماره تلفنی اگه ازشون داری بهم بده!مرسی. آخی عزیزم منم ساکن خود اصفهان نیستم ...

36662334-8

ببخشید دیر شد.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2720
سلام صفاجانم منم مثل شما خیلی دیرزام... اصلا نمیتونم از هفته ۳۷پاشم برم از خونه م دور بشم... خیلییی ...

سلام عزیزم. من شرایط سختی که توصیف میکنی را کاملا درک میکنم. دیگه خودت دیدی من به چه حالی افتادم... عادت ندارم تو دل کسی رو خالی کنم و بگم نمیشه و نکن و فلان... اما نباید بی منطق باشیم. من زود رفتم اصفهان. برای همین هم خیلی اذیت شدم. به شما میگم مثل من زود نرو اما دیگه خیلی هم دیر نرو. هفته 37 نمیری 39 برو. از هفته 40 به بعد احتمال دفع جنین بالا میره. ما که ویبک هستیم نباید بذاریم این احتمال تقویت بشه. گرچه خیلی هامون با مدفوع بچه رو طبیعی آوردیم اما خب احتماله دیگه... 

سبزوار که فرودگاهش خیلی فعال نیست که دم به دقیقه پرواز به تهران داشته باشه... بخوای بری مشهد با هواپیما بیای هم 3 ساعت راه داری تا مشهد سه ساعت پرواز و گیتهای قبل و بعدش، یک ساعت ترافیک تهران و رسیدن به بیمارستان... با قطار و ماشین شخصی هم بخوای راه بیفتی به تهران برسی دست کم 8 ساعت راه داری... هفته 41 خیلی دیره. منطقی باش. 

به قول دوستم، پسرت هم برای آینده اش خوبه که این سختی رو تحمل کنه. دنیاست دیگه... بدون رنج و سختی که نمیشه... 

من اون آخرا که دیگه کم آوردم، توکل و توسل و تفکر و عود اسطخدوس خیلی کمکم کرد... 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
ممنون عزیزم، اره دکتر خیلی خوبیه و دیگه توکلم به خداست، بنظرم میاد برام اماااا دیگه گفتم خونه آخرش ا ...

بقیه چیزا که حل شد ظاهرا (:

فقط درباره انگشت پا، ته انگشت که به پا متصله رو آروم فشار میدی. خود انگشت رو میچرخونی. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دکتر محمدی بقیه الله نیست، من امروز با صحبت الی بانو @eli_banu    نتیجه گرفتم دکتر شر ...

ممنون که اوندی و گفتی عزیزم خداروشکر گه از سردرگمی نجات پیداکردی ان شاالله زایمان راحت و بی خطری داشته باشی و نی نی نازتو سلامت بغل بگیری.

راستش منم از دیروز با خوندن پیام بچه ها تصمیمم ببن مویدمحسنی و لیلا محمدی و  مصطفایی شده.

باید کامل همه چیزو درنظر بگیرم و انتخاب کنم.ازخدا میخوام که یه دکتر حاذق و متعهد و مومن و با آدامش قسمتم کنه.منم تلاشمو میکنم.

امروز یکی از آشناهامون مطب دکتر شریفی رفته یه ویبکی اونجا بوده که هفته پیش زایمان کرده تو محب کوثر د ...

راستی عزیزم دکتر مصطفایی بقیه الله با مامای همراه میان؟باتوجه به اینکه بقبه الله ماما قبول نمیکنه.  قبل زابمان مبلغی میگیرن؟

سر رایمان اولم دکترم گفت اگه طبق سونوی داپلرت به نتیجه برسیم که باید سز بشی من خودم مرخصیم اما معرفیت میکنم به دکتر مصطفایی.  که سونو داپلر خوب بود و پیش دکتر مصطفایی دیگه ویزیت نشدم

2714
راستی عزیزم دکتر مصطفایی بقیه الله با مامای همراه میان؟باتوجه به اینکه بقبه الله ماما قبول نمیکنه. & ...

بیمارستانهای طرف قرارداد دکتر مصطفایی: فرمانیه، امید، مردم، بقیه الله، نجمیه، بعثت، دولت آباد

من دوبار پیش ایشون برای ویزیت بیمارستان بعثت که نزدیک خونمونه رفتم، یکی از دوستام معرفی کرد خانومایی رو می‌شناخت که باهاش ویبک شده بودن و ازش راضی بودن. باید بپرسم از دوستم که دکتر مبلغی میگیره یا نه. دکتر گفت برا زایمان هر بیمارستان بری میاد.

راجع به ماما هم خانم کرباسی رو معرفی کرد که من چون تو فکر ماما فعلا نیستم چیزی نپرسیدم اما تو همین تاپیک دیدم صحبتش بوده إن شاالله زنگ بزنم از خودش بپرسم

بیمارستانهای طرف قرارداد دکتر مصطفایی: فرمانیه، امید، مردم، بقیه الله، نجمیه، بعثت، دولت آباد من دو ...

ممنونم بابت جوابت

خودمم زنگ‌میزنم میپرسم از منشیشون که باوجود بیمه نیروهای مسلح بازم میاد برای ویبک یانه میسپرن به پزشک شیفت.شماهم اگه تو این زمینه اطلاعاتی داشتی بگو ممنون

رستا مدیر تاپیک منظورتونه؟؟مدیر بقیه الله بود

آری

محب بودا تا جایی که یادمه

بقیه الله مگه دولتی نیست؟

رستا خصوصی بود

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند

دوستان من تهران نیستم اما از صحبتای شما اینطور متوجه شدم که دکتر شریفی بیمارستانای دولتی خودشو نمیرسونه

اما بیمارستان خصوصی میاد رو سر مریض

من تو شهر خودمون پیش حاذق ترین پزشک میرفتم اما واسه انتخاب بیمارستان گفت من فقط فلسفی(که خصوصیه) میام و اصلا دولتی نمیام

در حالیکه من بعدا فهمیدم حتی کشیک هم توی بزرگترین بیمارستان دولتی شهرمون داره، اما زورش میومده جایی که پول نمیدن از بیمارستان بابت کارش، بیاد

یه چیز دیگه عم که خیلی موثقه و شنیدم اینه که گویا وزارت بهداشت حقوق بیمارستانی پزشکا رو خیییییلی با تاخیر میده در حد سال

تا حدودی حق دارن که دولتی نیان

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
تولد پسرتون مبارک☺️ یعنی آخر سز شدید؟ اتاق عمل محب چجوری بود؟ میگن مرد توش زیاده!! حتما بی حسی رو ...

عزیز جان کار عاقلانه ای کردی رفتی پیش موید

آره محب کوثر اتاق عملش پر از  مرده، پیر و جوون

به خاطر همینم سر دومی خود خانم دکتر خاتم رو پیشنهاد داد، خداییش هم یک نفر مرد نبود تو اتاق عملش 

کلا دکتر موید توی خاتم خیلی بهتر از محبه، چون با کادرش راحت تره و گویا سابقه طولانی داره اونجا

من دو تا از دوستام توی خاتم با دکتر روغنی زاد سز شدن، اتاق عملشون آقا بوده گویا موید کادر اتاق عمل خودشو داره که اصلا مرد نیاد اونجا

عزیزم برخورد و رسیدگی کادر محب کوثر خیلی خوبه اصلا نگران نباش، من فقط از ماماهاش خیلی راضی نبودم.

2706