2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672433 بازدید | 89581 پست
تو همین تاپیک خوندم که بچه به جفت تکیه میده 

نمیدونم ولی من تو کلیپها همه مدلشو دیدم

خب خیلیا با جفت خلفی زایمان طبیعی دارن، نباید تاثیر بذاره وگرنه بنظرم بالاخره یه جایی یه حرفی ازش میشد

بچه ها بلوک زایمان بقیه الله هم زنگ زدم گفت مامای همراه قبول نمیکنیم گفتم پزشکم میاد برای زایمان گف ...

به منم گفتند میاد ولی نیومد. بعدم که اعتراض کردم گفتند دکتلر هیچ وظیفه قانونی نداره که بیاد و هیچ کاری نمیتونی بکنی قانونا. ضمنا من کلاسای بارداری بقیه الله هم میرفتم ماه آخر و خیالم راحت بود که دکتر میاد بالای سرم ولی نیومد و شوکه شدم وسط اون مهلکه که نمیدونستم چکارکنم. چون بچه هم بعد قطع کردن امپول فشار صربانش خوب شد شاید میتونستم برم بیرون از بقیه الله و یه بیمارستان بهتر با یه دکتر  بهتر سز بشم ولی خب ریسک داشت و من ریسک نکردم. اینا رو گفتم که مثل من رویا پردازی نکنی و بعد حالگیر بشی. من تا چند هفته از نظر روحی به هم ریختم و تو خونه به مادر و همسرم هم پرخاش میکردم تا کم کم حالم بهتر شد و الان خدا رو شاکرم که بچه ام سالمه الحمدالله. ان شالله که شما تجربه شیرینی داشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم گفتند میاد ولی نیومد. بعدم که اعتراض کردم گفتند دکتلر هیچ وظیفه قانونی نداره که بیاد و هیچ کا ...

آره میدونم میگم ببین خب چرا الکی میگن دکتر میاد درحالیکه خیلی از مریضا میگن دکتر شریفی نمیاد خب صادقانه جواب بدن

عه لیلا محمدی ۱و نیم میگیره هر بیمارستانی بخوای میاد؟؟

هر بیمارستانی که فکر نکنم ولی با خیلی جاها قرارداد داره میاد. نیکان و محب کوثر و چمران و نجمیه رو میدونم هست. واقعا هم دکتر عالی هست دقیق و خوش اخلاق و باحوصله. چون به نظر من هم اخلاق مهمه هم دقت. دکتر ... من رفتم پیشش خیلی شوخ و خوش اخلاق بود ولی یه خانمی دیدم گفت باهاش سزارین شده بوده و تو شکمش یه گاز استریل جا گذاشته بوده و بعد حدود یه هفته از زایمانش و دل درد شدید مجدد سزارین شده که گاز رو دربیارن😦😦😦

2728

[QUOTE=93732536]بقیه الله هم هستن دکتر محمدی؟؟ وای چه بد کدوم دکتر بوده؟[/QUO 

دكتر براي وي بك كاري نميكنه زايمان كاملا فيزيولوژيكه مهم خودمونيم كه بايد بخواهيم و تلاش كنيم منم خيلي خوندم كه شريفي نيومده ولي اميدمونبه خدا باشه و خودمون رو باور داشته باشيم

عزیز من ب خانم صابریان زنگ زدم، خیلی ممنون ک معرفیشون کردین گفتن امروز برم بهم ورزشارو بگن ک تا اخر ...

دکتر موید خیلی خوبه ولی سرش شلوغه 

خانم صابریان با دکتر رجایی محسنی کار می‌کنه 

خیلی دکتر خوب و خوش اخلاقیه 

من بارداریم تحت نظر ایشون بودم تندی ازش ندیدم

در مورد خانم صابریان هم خودت باید تصمیم بگیری به جلسه برو ببین خوشت میاد یا نه  

ولی اینکه هر زمان و هر وقت بخوای خیالت راحته میاد بالا سرت و تا آخرین لحظه پیشته

سلام عزیزجان منکه شهرستانم و اطلاعی از شرایط خاص بیمارستانهای تهران ندارم. دکتر موید محسنی هم زهراج ...

سلام صفاجانم

منم مثل شما خیلی دیرزام... اصلا نمیتونم از هفته ۳۷پاشم برم از خونه م دور بشم... خیلییی سختمه... تو فقط بگو یه هفته ب خدا اونم نمیتونم... پسرم خونه خودش راحت تره ...وقتی میریم جایی طول میکشه با اون خونه خک بگیره

قبلا تصمیم گرفته بودم برم مشهد چندروزی اونجا باشم و با آیتی زایمان کنم منتها شوهرم راضی نیست دوست داره بچه تهران ب دنیا بیاد

دیگه گفتم فوقش هفته ۴۱اگه نزاییدم میرم تهران دیگه تاچندرور آینده ش اگه دردم گرفت ک هیچ خداروشکر ... اگه نگرفت با موید سزارین میکنم بعدش دوروز دیگه ش دوباره هوایی برمیگشتم خونه م...میدونی صفاجان خونه مادرم شرایطم خیلی سخت میشه... آرامشم کم میشه

حالا بچه ها ک میگن هواپیما اجازه نمیده

اگه نتونم برم احتمالا برم مشهد با آیتی

خوش ب حااااالت ک این مراحل رو ب سلامتی گذروندی...

ممنونم از راهنماییات  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
عزیزم سه ماهه سوم اجازه پرواز نمیدن مگه اینکه نفهمن بارداری هفته آخر که شکم تابلوئه دیگه

وای نگو توروخدا

همه امیدم ب اینه ک بتونم هعته آخر برم

شوهرم میگه میشه... خودش تو کار هواییه...نمیدونم

کاش بزارن

آخه واقعا نمیتونم از خونه م چند هفته دورشم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
وای نگو توروخدا همه امیدم ب اینه ک بتونم هعته آخر برم شوهرم میگه میشه... خودش تو کار هواییه...نمید ...

عزیزم از دکتر نامه برای هفته های پایین تر بگیر یعنی هفته ات رو کمتر بنویسه با مسیولیت خودت

دیگه اونقدم زود زا نیستیم تو ی ساعت پرواز بزاییم 

با درد هم سوار شی میرسی 🤣🤣🤣

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
[QUOTE=93732536]بقیه الله هم هستن دکتر محمدی؟؟ وای چه بد کدوم دکتر بوده؟[/QUO  دكتر براي وي بك ...

کاملا حرفت درسته وای اگه پزشک‌کشیک تمایلش به سزاربن بیشتر از طبیعی باشه میبرمون بدای سزاربن

امروز یکی از آشناهامون مطب دکتر شریفی رفته یه ویبکی اونجا بوده که هفته پیش زایمان کرده تو محب کوثر دکتر شریفی سر زایمانش رفته بوده اما براخودش که پرسیده میای گفته اگه بتونم میام و همکارام هستن، من که بیخیالش شدم، توکل به خدا با دکتر مصطفایی ادامه میدم گفت که سر زایمان هم میاد ماما هم معرفی کرد

سلام دوستان 

اگه متخصص مغز و اعصاب که کارش عالی باشه در  تهران ؛ سراغ دارید برام اسم و آدرسش رو بنویسید. 

یکی از نزدیکان  افسردگی شدید داره ؛ ترس و اضطراب و برا همه چیز نگران و بدبینه و کلا وسواس شدید فکری داره.

احیانا اگه روانپزشک یا روانشناسی هم در زمینه هیپنوتیزم سراغ دارید که خبره باشه (که نزنه بدترش کنه 😶) هم برام بنویسید ممنون میشم.😘

بقیه الله هم هستن دکتر محمدی؟؟ وای چه بد کدوم دکتر بوده؟

نه دکتر محمدی بقیه الله نیست، من امروز با صحبت الی بانو @eli_banu    نتیجه گرفتم دکتر شریفی برای زایمان احتمال اومدنش قوی نیس و  بصورت ضربتی تصمیممو گرفتم و رفتم پیش دکتر موید محسنی😊 انشاالله تو محب با ایشون زایمان میکنم، حالا چه طبیعی چه سزارین

گفتن دکتر بارداری قبلیت کی بوده گفتم دکتر لیلا محمدی، گفت ایشونم خیلی خوبه پس من اگرررر چیزی پیش اومد و نتونستم بیام لیلا محمدی رو میفرستم برات

بنظرم این نشون دهنده مسئولیت پذیری بالاشونه، انشالا ک سر حرفشون باشن و برای منم بیان

الی بانو ممنون از اینکه شک منو برطرف کردی 

همینطور  کاربر صفا و بقیه دوستانی که در این مورد پیشنهاد تغییر پزشک رو بهم دادین یا تجربتونو گفتین واقعا ازتون ممنونم

@matinjan    

@safa1434    

2706