2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671177 بازدید | 89552 پست
بقیه الله رفته بودی؟ چه بد آدم خب میره پیش همچین پزشکی بخاطر تجربه زایمان وی بکش اما ابنکه نمیاد ...

بله بقیه الله. من بیمه مسلح داشتم با تکمیلی کوثر و محب کوثر هم خیلی برام هزینه نداشت. چند بار به شریفی کفتم برا ویبک کدوم بیمارستان بهتره کادر بلوک زایمانش بهترند. گفت همه خوبند من چی بگم. اصرار کردم اخر سر گفت همین بقیه الله هم خوبه. منم برداشت کردم که پس منظورش اینه که بقیه الله برا ویبک بهتره.

دلیل سزارینم این بود که دهانه رحمم باز نشده بود و بچه هم تحمل امپول فشار نداشت چون ریز بود و اب دورش هم خیلی کم شده بود. 

منتهی اگه شریفی به حرف من گوش کرده بود و هفته 37 یا 38 برام سونو نوشته بود میفهمیدیم که بچه توقف رشد داره و احتمال طبیعی شدن کمه یا مایع دورش کمه و باید زود به دنیا بیاد، خب همون موقع شیک و مجلسی میرفتم پیش دکتر لیلا محمدی که قبلا پیشش میرفتم و نوبت عمل میگرفتم برا محب کوثر
بچه هم بیخودی 1 ماه نمیموند زجر بکشه تو شکمم از بی غذایی. چون خون بهش نرسیده بوده ظاهرا بخاطر مشکل خونرسانی بند ناف و الان به جایی که در یک ماهگی وزن بچه تازه به دنیا اومده باشه هم وزن نرمال خودش شده بود

بچه موقع تولد 2650 بود و پوست و استخوان بود طفلی حتی باسنش هم یه پره گوشت نداشت😅

الانم خوب شبر نمیخوره و دلدرد داره😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهااا... پس خوبه...پس هروقت لازم بشه میان بیمارستان دیگه؟ اگه زنگ زدی میشه ب منم خبر بدی؟ خیلی خیل ...

سلام من زنگ‌زدم محب کوثر هزینه طبیعی ۵ تا ۵و نیم و هزینه سز ۵ ونیم تا۶ تومنه بااتاق خصوصی و همه چی

بعدم پرسیدم که پزشکم برای زایمان میاد گفت بله میاد

میخاستم تجربه تلخ خودم با دکتر شریفی رو یه جا بنویسم ولی وقت نکردم یه بارم تا نصفه نوشتم ولی پرید! اگه کسی فرصت داشت لطفا این پستای اخیر منو یه جا جمع کنه کنار هم کپی پیست کنه با عنوان تجربه من  از ویبک با دکتر شریفی. چون اصلا وقت نمیکنم الانم بچه زیر سینه ام بود اینا رو با سختی تایپ کردم و نهارم ندارم تا خوابیده
باید برم برا خودم و پسر اولم یه نهار سرهم بندی کنم. کلا این چند وقته از بس بچه دلدرد داره به خصوص شبا. نهارمون ساعت 5 شددع و شاممون ساعت 12 شب😅
م.

2728
بله بقیه الله. من بیمه مسلح داشتم با تکمیلی کوثر و محب کوثر هم خیلی برام هزینه نداشت. چند بار به شری ...

عجب

حسابی مردد شدم دبگه.سونو به من گفت وزن بچه کمه شریفی گفت نه خوبه.تو ۲۷ هفته ۹۹۹ گرم بود.

ای وای چیکار کنم.

عزیزجان دکتر شریفی که دکتر خوبیه اما اگه اینقدر نگرانی از این بابت بهتره به فکر یه دکتر دیگه باشی. خ ...

عزیز من ب خانم صابریان زنگ زدم، خیلی ممنون ک معرفیشون کردین

گفتن امروز برم بهم ورزشارو بگن ک تا اخر ۳۸ انجام بدم و ببینم چرخیده یا نه، حالا نمیدونم چقدر رفتن من موثره چون بهرحال ایشونم هرچقدر خیرخواه باشن به فکر نفع خودشونم هستن دیگه، چون خیلی هم اصرار ب مامای همراه گرفتن داشتن

بعدم گفتن یکی از دوستاشون میتونه بچه رو بچرخونه هزینشو بعد از سفالیک شدن میگیره

و اینکه گفت بجای محب برم امید

و اینکه ب دکتر بگم بریچ رو طبیعی قبول میکنه یا نه

با دکترم شریفی صحبت کردم گفتن بریچ طبیعی نه، محب هم بهتر از امیده، و چون سزارین نداشتم با چرخوندن بچه زیاد مخالف نیستن

حالا نمیدونم برم پیش ماما صابریان یا نه

دکترو چیکار کنم

ممکنه دکتر موید الان منو قبول کنه؟ بنظرت ممکنه قبول کنه هر زمانی بیاد بالا سرم؟

@eli_banu    

راستی تاریخ زایمان من 28 اردیبهشت 98 بود هنوز یک ماه نشده. قابل توجه اونایی که میخوان با شریفی وی بک کنن. بیخود وقتتون رو تلف نکنید. ایشون کلا آدم بی خیالی هستند و مطبش هم یه بار رفتم خیلی خلوت بود و تعجب کردم برخلاف مطب دکتر لیلا محمدی که هم مطبش همیشه غلغله است و هم دوشنبه ها که بیمارستان چمرانه خیلی سرش شلوغه. خیلی هم دقیق هست برا داروها و آزمایشات و اینا . برا ویبک هم بهش گفتم گفت میام ولی 1.5 میلیون دستی میگیرم چون باید یه روز کامل برات وقت بزارم و از اول تا اخر خودش میومد پیشم. منتهی من انقدر تعریف شریفی رو اینجا شنیدم که گول خوردم و طمع کردم گفتم میرم با شریفی و پول دستی هم نمیدم و بقیه الله هم که هزینه اش برا ما خیلی کمه دیگه عالی میشه. در حالی که شریفی وعده سرخرمن بهم داد و بی خیالیش دررمورد سونوگرافی باعث شد بچه ام در 40 هفتگی با وزن 35 هفتگی به دنیا بیاد و خودمم خیلی اذیت شم.

سلام  به نظر من همسرت بره بیمه بپرسه اگه تکمیلی نیمی از هزینه ازاد رو هم بدهد می ارزه بری امید ...

راستش تماس گرفتم با بقیه الله گفت مامای همراه قبول نمیکنیم. بیمه کوثر نداریم.باید از همسرم باز بپرسم.گفتم بهش محب براما۲۵۰۰ میشه گفت باشه .

امید تو اینترنت ازش خوب ننوشته بودن

عجب حسابی مردد شدم دبگه.سونو به من گفت وزن بچه کمه شریفی گفت نه خوبه.تو ۲۷ هفته ۹۹۹ گرم بود. ای وا ...

اگه دکتر سونو گفته وزنش کمه حتما یه سونوی داپلر بده و اگه باز دوهفته بعد وزنش کم بود حتما داپلر رو تکرار کن. شریفی دکتر بی خیالیه اگه سونو برات ننوشت برو پیش یکی دیکه برات بنویسه.  اگه رفتی پیشش هم بگو صیفوری گفت حلالت نمیکنم. بگو هی میگفت بچه ام ریزه سونو بنویس ننوشتی گفتی خوبه بچه رو تو 40 هفته و1 روز با وزن 2650 با مایع امینوتیک 2.7 به دنیا اورد.

من خودم زایمان قبلیم با دکتر شریفی بود ولی به سز ختم شد. دکتر شریفی هم دکتر ماهر و خوبی هستن اما انگ ...

چند سال پیش دکتر رجایی رفتم پیش ایشون فریز شدم.یه کوچولو اخلاقشون تنده.

آره منم حس میکنم بعد از ویزیتم با شریفی که زیاد حساس نیست رو مریضش

اگه دکتر سونو گفته وزنش کمه حتما یه سونوی داپلر بده و اگه باز دوهفته بعد وزنش کم بود حتما داپلر رو ت ...

گفتم به همسرم برم پیش دکتر خودم هم نشون بدم گفت حالا بذار یه هفته دیگه.باشه عزیزم حتما نشون یه دکتر دیگه هم میدم.ممنون

2706