2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664640 بازدید | 89496 پست
عزیزم من نمیدونم والا چون دکتر من ک شریفیه ایشالا ک ایشونم قبول میکنه برای شمارو😍😍😍😍

ان شالله  

ممنونم عزیزم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
معمولا ک میگن  برا ویبک نباید وزنت زیاد بشه ریسکش بیشتره... درصد موفقیتشم کمتره گلم اشتهات زی ...

نبابااا

اخه رژیم گرفته بودم تو ۲ماه ونیم ۱۲ کیلو کم کردم با ورزش زیاااد و غذای کم.

بعدش ک فهمیدم ۷ هفتس ک حاملم😐 دیگ رژیم نگرفتم و ورزش نکردم و حالم بد بود فقططططط ولو بودم خونم.دیگ الان بعد این ۲۲ هفته هرچی کم کرده بودم اضاف شد دوباره😔

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نبابااا اخه رژیم گرفته بودم تو ۲ماه ونیم ۱۲ کیلو کم کردم با ورزش زیاااد و غذای کم. بعدش ک فهمیدم ۷ ...

عه مثل من...

شما ۱۲کیلو من ۱۰ کیلو کم کردم... با ورزش و رژیم سخت تو ۶ماه

بعد باردار شدم اوایل انقدددد اشتها داشتم همش میگفتم نگاه کن این همه رژیم آخرش دوباره برگشت... ولی یخورده ک گذشت اشتهام خیلی خیلی کم شد... شدم همون قبل

منم خیلی تنبل شدم 

ولی نسبت ب بارداری قبلیم ک یه وروجک نداشتم زبرو زرنگ ترم... مگه بچه میزاره آخه

سر بارداری قبلیت هم وزنت بالامیرفت؟؟

میشه بگی بچه ت هم چند وقتشه؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2456
عه مثل من... شما ۱۲کیلو من ۱۰ کیلو کم کردم... با ورزش و رژیم سخت تو ۶ماه بعد باردار شدم اوایل انقد ...

ن سر قبلی تا ۷ ماهگیم ۲ کیلو هم کرده بودم.بعد یهو ۲ ماه اخر ۷ کیلو اضاف کردم.ولی وزنم از الان بالاتر بودا.

کلا الان ی ده کیلویی کمتر از اونموقه هستم😝

پسرم ۲ سالو ۱ ماهشه

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ن سر قبلی تا ۷ ماهگیم ۲ کیلو هم کرده بودم.بعد یهو ۲ ماه اخر ۷ کیلو اضاف کردم.ولی وزنم از الان بالاتر ...

خداحفظش کنه

پسر منم ۲۱ماهشه...

گلم خیلی خوبه ک از سری پیش کمتری...پس حیفه مراقب خوردنت خیلی باش... حتما پیاده روی و ورزش کن

حیفه ک این همه تلاش کردی دوباره برگرده

تازه میخوای ویبک کنی باید وزنت کم باشه ک بچه ت هم زیاد نشه وزنش تا بتونی طبیعی زایمان کنی

من ک سر قبلی تجربه شده بعدزایمانم میخوام خیلی مراعات کنم چاق نشم... سر پسرم بی محابا میخوردم تاشیرم یه وقت کم نشه... خیلیییی چاق شدم ولی این یکیو حتی تو بارداری هم حواسم هست

چیه چاقی بابا 

هزار جور مرض دنبالشه

کمردرد زانودرد هئیییییی ننه جان چی بگم دیگه

2714
عزیزم تو بیمارستان محب کوثر نیازی نیست از قبل تشکیل پدونده بدی، فقط باید روزی که میری اونجا برا زایم ...

سلام عزیزم

شما با دکتر موید محسنی زایمان طبیعی داشتی؟

خود ایشون هرزمانی ک باشه میاد بالاسرمون؟

و اینکه بیمارستان محب چجوری بود ماماها ، بلوک، بخش، پرستارا ؟

ببخشید سوالام جوابش طولانی میشه اگر بتونی کمکم کنی ممنون میشم

سلام عزیزم شما با دکتر موید محسنی زایمان طبیعی داشتی؟ خود ایشون هرزمانی ک باشه میاد بالاسرمون؟ و ...

سوال منم هست.

اگه جواب دادن لطفا منم صدا کنید

سلام عزیزم شما با دکتر موید محسنی زایمان طبیعی داشتی؟ خود ایشون هرزمانی ک باشه میاد بالاسرمون؟ و ...

البته من ب خاطر این ک ایشون خیلی متعهد هستن و از هرکسی ک شنیدم گفتن حتی نصف شب هم بیمارستان اومدن... و ب خاطر بیمارستان محب ایشونو انتخاب کردم

تجربه ی خیلی زیادی تو وی بک و طببعی داره

والا من هیچ شناختی ازشون ندارم نمیدونم این بدگویی همکارانه بود یا واقعیت  اما شنیدم ک گفتن دی ...

ایشون کلا یه خرده ریلکسه

ولی ای کاش هون اول میگفت ک مثلا نصفه شبا نمیاد

من اگر میدونستم میرفتم پیش دکتر موید

ممنون عزیزم

اخه زایمان قبلی من، با دکتر شیفت بود ولی دکتر خودم هفته بعد معاینه کرد

چ جالب

برای من همون موقع ترخیص بهم گفتن ک روز 8 تا 10 زایمان برم پیش دکتری ک برام بخیه ها رو زده 

اینجوری منطقی ترم هست دیگه 

خانوم گلیا کسی هست ب من کمک کنه؟ من چند ماهی هست ساکن سبزوارم. دومین بچه م رو میخوام وی بک کنم اینج ...

سلام عزیزجان

منکه شهرستانم و اطلاعی از شرایط خاص بیمارستانهای تهران ندارم. دکتر موید محسنی هم زهراجون پیشش ویبک کرده و راضی بوده.

اما اگه سیستم تهران هم مثل اصفهان باشه شما کافیه با خود پزشکت هماهنگ کنی. البته با توجه به شرایط بارداری کلا تو هواپیما فکر نکنم ماه آخر باشی راهت بدن! بهتره جوری برنامه بریزی که یک ماه آخر رو تهران باشی و ۴ مراقبت آخر رو پیش دکترت بری. چون نمیشه پیش بینی کرد که شما کی دردهای زایمانیت شروع میشه و سفر هم خودش برای ماه آخر خطر داره با هر وسیله ای که میخواد باشه.

از هفته ۳۷ دیگه هر لحظه ممکنه شرایط زایمان برات پیش بیاد. ماه آخر رو برو تهران.

به نظر من با خود دکترت صحبت کن و بگو من ساکن تهران نیستم و فقط ماه آخر میتونم بیام. بقیه مراقبتها و سونوها رو توی شهر خودم به موقع میرم و گزارشش رو میارم. بعد هم نامه بیمارستان بگیر. اگه نامه پذیرش دکتر رو داشته باشی قاعدتا نباید نیازی به تشکیل پرونده توی خود بیمارستان باشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2706