2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664700 بازدید | 89496 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام من اسفند ۹۶ سزارین شدم اگه الان ی ماهه باردار باشم میشه طبیعی بیارم

سلام 

بله 

فقط جیزی که مهمه اينه که چسبندگی رحم نداشته باشی عزیزم. وگرنه مشکلی برای طبیعی بعد از سزارین وجود نداره

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
2714
وای عزیزم منو همین خانم بلایی سرم اورد ک هرکی میشنوه از تعجب شاخ درمیاره خدا بت رحم کرد ک من اینجا ق ...

سلام خانم خوبید من تصمیم داشتم برم پیش همین خانم شجاعی ولی با خوندن خاطره شما واقعا مردد شدم نمیدونم چ کار کنم آخه حدود دوماه پیش یکی از اشناهامون پیشش زایمان کرد واقعا راضی بود بدون برش و بخیه ولی خب چون پزشک نیست منم وی بکی هستم نمیدونستم بهش اعتماد کنم یا نه پس شما میگید به اندازه تبلیغاتش خوب نیست؟؟؟؟ 

سلام دوستان عزیز جفت قدامی برای زایمان طبیعی خوبه؟

سلام دکتر من گفت چون جفتت قدامی و وی بکی هستی باید تو هفته 37 سونو داپلر انجام بدی که به جای بخیهه های سز نچسبیده باشه ولی اگر خلفی بود این مشکل هم نبود

باه بقیه الله میخوام برم. اما چون وی بکی ام میخوام دکتری باشه که تو این زمینه حاذق و باتجربه باشه.

خانمی شما میخوای بری بقیة الله تحقیق کردین بیمارستان‌ خوبه اونجا بهتره یا نجمیه من از ماه 5 بارداری دارم دکتر و بیمارستان عوض میکنم دیگه نمیدونم واقعا کجا برم دکتر سلخی هم تو نجمیه وی بک انجام میده ولی تو این تاپیک هیچ حرفی ازش نیست نمیدونم حالا برم بیمارستان امید  پیش دکتر متین راد یا برم نجمیه پیش سلخی از اون موقعی هم که این تاپیک خوندم بیشتر کسایی که نیروهای مسلح رفتن بقیة الله به نظر شما چ کنم؟؟ واقعا سردرگمم به جای اینکه آرامش داشته باشم همش استرس دارم😞😞😞

2706