2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671164 بازدید | 89552 پست
بچه ها بغیر از فهیمه جون الان دیگه کسی مریض دکتر شریفی نیست؟؟ هزینه رایمان تو خوتم و محب کوثر چقدر ...

سلام 

به نظر من همسرت بره بیمه بپرسه اگه تکمیلی نیمی از هزینه ازاد رو هم بدهد می ارزه بری امید یا خاتم الانبیا،  که میدونم اگه تکمیلی داشته باشی حدود هفتاد درصد از هزینه رو میده 

به نظر من برو پیش ماما صابریان من رفتم خیلی با حوصله و مهربون هستن خودشون تمام مدتی که بیمارستان هستی دایم پیشت میمونه، اصلا نمیره سابقه طبیعی بعد از سه تا سز هم که داره. مهم روحیه مهربون و پاکیه که داره من با یه جلسه واقعا عاشقش شدم، سابقه ویبک هم فراوان داره. به عنوان مامای همراه میاد بقیه الله و تو بیمارستان امید هم کار میکنه، 

من خودم میخوام برم امید، بیمه منم نیروهای مسلحه که ميدونم تکمیلی میده مقداریشو اما می ارزه امکاناتی که اونجا داره و رفتار پرسنلش واقعا عالیه 

قبمت زابمان طبیعی اونجا ۳۵۰۰ هستش، تازه همسرت رو میتونی ببری با خودت تو اتاق زایمان و هر زنی اتاق مخصوص به خودشو داره. اصلا جیزی به اسم اتاق درد نداره اگه بخوایی میتونی بری محیط بلوک زایمانش رو بببنی راهت میدن با هماهنگی. 

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   

من خودم زایمان قبلیم با دکتر شریفی بود ولی به سز ختم شد. دکتر شریفی هم دکتر ماهر و خوبی هستن اما انگار این روزا کم حوصله تر شدن 

مطمینا این بار دیگه انتخاب من نیستن. ماما صابریان هستن که با دکتر رجایی که ایشون هم ماهر در ویبک عستن کار میکنن دکتر رجایی فقط هفته اخر مارو چک میکنه از نظر اینکه زابمان طبیعی خطری بذامون نداشته باشه و کارشون هم من پرسیدم از مریضاشون خوبه. زمانی که نی نی میخواد لیز بخوره بیاد بیرون مانا صابریان و دکتر رجایی هر دوشون هستن بالاسرت، اگه دکتر هم نباشه ماما صابریان حتما هستن، من به چشم خودم دیدم تو بیمارستان امید چه زحمتی برای دوتا از مامانا داشت میکشید

راستی دکتر رجایی تو بقیه الله هم کار میکنن و سه شنبه ها صبح تا غروب اونجا بیمارهارو ویزیت میکنن. اگه مایلی یه سر پیش ایشون هم برو

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم قدم نورسیده مبارک دکتر شما هم خانم شریفی بود؟  تو محب نیومد بالا سرت؟ چرا؟ خودت ا ...

سلام عقیق جون إن شاالله که زایمان طبیعی و راحتی داشته باشی، میشه مطمئن شدی که دکتر شریفی میاد سر زایمان یا نه به ما هم اطلاع بدی من چون ویبکی ام نگران شدم که اگه نیاد و دوباره سز بشم چی

بچه ها من هفته٢٨ام كوچولوم بريچه ديروز سونو بودم گفت وقتي بچه بزرگ بشه ديگه نميچرخه،چكار كنم بچرخه؟

منم دقیقا هفتم مثله شماست.بریچ هم هست.

وزن نی نی چقد بود؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

سلام دوستان 

خانومای از همه جا رونده از همه جا مونده  مثه من منم دیشب ویبک شدم 

انشالله قسمت همه دوست دارا ویبک و طبیعی بشه 

الان درد دارم بعدا تونستم خودم رو جمع و جور کنم میام میگم چی شد🌹

2706