2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664909 بازدید | 89505 پست

@مامان_سید_امیر_عباس    

شما کدوم بیمارستان زایمان کردید؟

با کدوم دکتر؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گلم  کسی هست با فاصله دوسال و نیم  و یا بیشتر طبیعی بعد از سزارین انجام دا ...

خاطره الی بانو رو بخون صفحش رو نمیدونم ولی ببین با چه خطری مواجه بوده ولی بازم تونسته طبیعی بیاره 

بیمارستان امید بودم عزیزم 

خییییلی خییییلی از خانم صابریان راضی بودم 

قطعا اگه مهارت و شجاعت ایشون نبود سزارین میشدم 

چون بچه مکونیوم شدید دفع کرده بود ضربان هم نامنظم بود دو دور هم بند ناف دور گردنش بود در عرض نیم ساعت منو زائوند😅

2456
سلام زهرا جون خوبی؟  قربونت برم اونا هم خوبن. اره باردارم عزیز جان 😜

به سلامتی😊

ان شاالله فرزندانت جز سربازان حضرت ولی عصر (عج) باشن☺

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2714
اسکات و بقیه رو نرو تا وقتی بریجه فقط سجده برو تا بچرخه بعد باقی حرکتها تو نت سرچ کن برا چرخیدن بچ ...

مرسی عزیزم

زیاد ینی چقدر مثلا روزی یکی دوساعت؟؟

داروی زایمان آسان چی هست اصلا؟

@مامان_سید_امیر_عباس     شما کدوم بیمارستان زایمان کردید؟ با کدوم دکتر؟

من بیمارستان بهمن بودم ۳ شنبه شب شیفت ماماها عالی بود واقعا

دکترمم مرضیه اقا حسینی بود

البته همون موقع دکتر لباف هم زایمان داشت میگرفت

اقا حسینی خیلی کار طبیعی نمیکنه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
ینی قرصا وپمادو میتونم تو بارداری استفاده کنم.؟؟؟ من تو این ۵ سال ازدواجم اولین باره عفونت میگیرم😥 ...

عزیزم دارالشفای حرم معمولا شلوغه ولی پزشک متخصص هم داره. میتونی سر بزنی.

در عین حال عسل بخر و قدری عسل شیاف کن داخل واژنت. باتوجه به اینکه هفته های بارداریت بالا رفته از جوش شزرین یا سرکه هم میتونی استفاده کنی‌. با آب و جوش شیرین یا آب و سرکه طبیعی خودتو بشور یا بریز تو تشت و بشین توش.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
منم میخوام همونجا برم برای زایمان  شما بچه چندمتونه؟ چجوری رفتین بلوک زایمان رو دیدین؟ مگه ا ...

زایمان اولمه..برو ساختمون اصلی.طبقه۶.زایشگاه.با ماماها صحبت کن بگو برا زایمان میخوام بیام و....میخوام داخل رو ببینم.اجازه میدن😊😊

2706