2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670757 بازدید | 89552 پست
عزیزم سلام ممنون به خاطر این پست خوبت شیراز دکتر فاطمه  حاجی باقری هم بگذارید

باشه خانمی

فقط اسم بیمارستان رو هم بگو که تو کدوم بیمارستان کار انحام میدن؟

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا

یک لیست کامل از پزشکهایی که ویبک انجام میدن  ‍

🔷 تهران:
🔻دکتر مرضیه شریفی، بیمارستان بقیه الله  
🔻دکتر موید محسنی، بیمارستان خاتم الانبیا
🔻دکتر شیرین ظفر قندی، بیمارستان مهدیه
🔻دکتر روغنی زاد، بیمارستان خاتم الانبیا
🔻دکتر ترکستانی، بیمارستان خاتم الانبیا و قمر بنی هاشم
🔻خانم صابریان(مامای همراه)،
🔻دکتر انبیایی، ساختمان پزشکان حیات
🔻دکتر الهه رجایی، بیمارستان محب کوثر
🔻 دکتر رضایی، بیمارستان ساسان، میرزا کوچک خان و خاتم الانبیا
🔻دکتر لیلا محمدی، بیمارستان محب کوثر و نیکان
🔻دکتر مریم ربیعی، بیمارستان مصطفی خمینی
🔻دکتر مژگان حجتی، بیمارستان مصطفی خمینی
🔻دکتر نفیسه ظفرقندی، بیمارستان مصطفی خمینی و خاتم الانبیا

🔷 قزوین:
🔻دکتر میرزایی، بیمارستان زکریای رازی

🔷 اهواز:
🔻دکتر نجفیان، بیمارستان اروند

🔷 اصفهان:
🔻دکتر خوشه مهر، بیمارستان شهید صدوقی
🔻دکتر حسنا غروی، بیمارستان میلاد

🔻دکتر عالیدوست 

🔷 رشت:
🔻آرزو سلیمی، بیمارستان رسول اکرم (ص)

🔷 شیراز:
🔻خانم مریم فخار، کارشناس مامایی، بیمارستان فرهمند فر
🔻 خانم دکتر فاطمه حاجی باقری

🔷 مشهد:
🔻دکتر تارا، بیمارستان ام البنین
🔻دکتر اکرم جنابی، بیمارستان امام حسین علیه السلام
🔻دکتر آیتی، بیمارستان بنت الهدی
🔻دکتر سیده قدسیه علوی، بیمارستان بنت الهدی

🔷 بابل:
🔻دکتر شهلا یزدانی، بیمارستان روحانی(ره)

🔷 قم:
🔻دکتر شاه بوداقی، بیمارستان ولیعصر
🔻دکتر رحمتی، بیمارستان ایزدی
🔻دکتر صمدی، بیمارستان الزهرا
🔻دکتر بهاءالدینی، بیمارستان ولیعصر

🔷 تبریز:
🔻دکتر رقیه نوعی علمداری، بیمارستان امیرالمومنین، شهریار و زکریا

امیدوارم به دردتون بخوره

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
مامانای دیگه اگه ماما یا دکتری رو میشناسن که ویبک انجام ميدن بهم بگید تا به لیست اضافی کنم، اسم بیم ...

توی رشت دکتر سلیمی که بیمارستان توتونکاران و پارس هم میرن و خودشون گفتن که ویبک انجام میدن ولی من ندیدم تا به حال! 

همچنین دکتر زهرا روحبخش هم گفتن برای ویبک اگه خودتون ریسکش رو بپذیرید و با درد بیایید ما براتون ویبک انجام میدیم.. فکر کنم بیمارستان قائم و آریا میرن.. 

2728
پس مرفه بی درد که میگن همون شمایی😂😂 بدنگذره یه وقت؟! کاچی و شربت زعفران و ۵۰۰ تومان کادو!!! بریم ...

از برکت امام حسن

لای پر قو نگهم داشتن😂🤣

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
دوستان سلام من چندتا سوال دارم میشه راهنماییم کنین خیلی سردرگمم و دیگه استرس گرفتم الان باردا ...

حرکت سجده زیر زانوهات و سینت از بالشت استفاده کن که اذیت نشی بجای سرت از سیت واسه تکیه گاه استفاده کن

یه حرکتی هست زانوها رو میزاری رو مبل یا تخت سرت رو زمین باشه

گرفتن چراغ قوه زیر شکم در تاریکی

استفاده از عطر در زیر شکم

👈👈👈 توصیات حرکتی برای سفالیک شدن جنین پیش از زایمان:

1⃣ پیاده روی فراوان 

✔ پیاده روی روزانه در حد 30-20 تا قبل از هفته 36 ... ( در صورت نبود احتمال زایمان زودرس ) 

✔ هفته 36... در حد 60-40 دقیقه

✔ هفته 37 به بعد تا زمان خستگی...  در حد 3-2 ساعت.  

✔ ماه آخر، علاوه بر پیاده روی،  هر روز 20-15 دقیقه هم صرف بالا پایین کردن از پله کنید. 

2⃣ راه رفتن در استخر پر از آب

3⃣  ماساژ و مالش شکم با روغن به جهت عقربه های ساعت

4⃣ مصرف مایعات فراوان

✔ در صورت انجام همه این موارد و سفالیک نشدن جنین،  بعضی ماماهای باتجربه هم قادر به این کار هستن.

سلام دوستان گلم 

کسی هست با فاصله دوسال و نیم  و یا بیشتر طبیعی بعد از سزارین انجام داده باشه ولی دور از جون  با خطر پارگی رحم و یا خفگی جنین مواجه شده باشه یا خطر دیگه ای براش به وجود اومده باشه؟

اسکات و بقیه رو نرو تا وقتی بریجه فقط سجده برو تا بچرخه بعد باقی حرکتها تو نت سرچ کن برا چرخیدن بچ ...

سلام عزيزم من زايمان اولمه و طبيعي ميخام هفته ٣٣ام و بچه ام سفاليكه. تكنيكا و خوراكيا و كارايي كه بايد انجام بدم برا. زايمان خوب رو جايي همشون هست كه بخونم؟؟

سلام دوستان گلم  کسی هست با فاصله دوسال و نیم  و یا بیشتر طبیعی بعد از سزارین انجام دا ...

فک نمیکنم تو این تاپیک داشته باشیم 

اگه میخوای مطمئن بشی یه سونو واسه ضخامت رحم  وجای بخیه بده

کسایی بودن که بعد ۱۸ ماه هم ویبک شدن

البته دکتراشون و خودشون شجاع بودن

خیلی ها هم مثه  من یه دکتر ترسو دارن و تو شهرستان زندگی میکنن بعد از گذشت ۵ سال از سزارین دکترم حاضر نیست واسم ریسک کنه چون میگه یه مریض داشتم بعد ۹ سال خواست طبیعی بیاره رحمش داشته پاره میشده میگه میترسم اینکارو کنم حالا نمیدونم چطور  با چه دستگاهی متوجه شده رحمش داشته پاره میشده

همش دنبال بهونه ان که واسه ما ویبکی ها وقت نزارن

سلام خانمی الان در چه وضعی؟ ان شاء الله که درد زایمانه و ان شاء الله هر چه رودتر نی نی تو بغل بگیر ...

سلام مونس جان

خوبی

بارداری؟

گل پسرهات خوبن؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706