2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670178 بازدید | 89551 پست
حالا نکاتی ک شاید جا انداخته باشم  من برای ترک نخوردن شکمم روغن زیتون استفاده کردم ک واقعا ترک ...

تبریک مجدد میگم بهت فهیمه جان. ان شاءالله که عاقبت بخیر بشین و با سلامتی بزرگ بشه دخترت زیر سایه امام زمان. و ان شاءالله تنها نمونه و کلی خواهر برادر پیدا کنه😊😉

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
تازه از لحاط هزینه اینجا ارزونتر از خاتم الانبیا شد ولی کلی تشویقم کردن ک طبیعی زایمان کردم بیمارس ...

پس مرفه بی درد که میگن همون شمایی😂😂

بدنگذره یه وقت؟! کاچی و شربت زعفران و ۵۰۰ تومان کادو!!!

بریم بیمارستان بهمن بزاییم😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون صفاجون شما همیشه بهم لطف داری و خوب و کامل جوابمو میدی.آیا لازمه نوبت از قبل بگیرم یا نوبتش حض ...

از قبل بهتره زنگ بزنی که ببینی روز شلوغشه یا معمول ولی نوبت دهیش در هرصورت حضوریه. قبل عید که من رفتم ساعت ۵ عصر شروع کارش بود‌. من ۵ و نیم رسیدم هفت و نیم نوبتم شد😅

من همسرم نبودن پیشم که بخوام ببرمشون داخل😅 اما اگه اشتباه نکنم اجازشو میدن. 

گلم من یک اصفهانی دور از وطنم! به خاطر کار همسرم ساکن اصفهان نیستیم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من قبلا عفونت گرفته بودم یه بار قرص مترونیدازول بهم دادن یه بارهم  پماد کلوتریمازول داد  ...

ینی قرصا وپمادو میتونم تو بارداری استفاده کنم.؟؟؟

من تو این ۵ سال ازدواجم اولین باره عفونت میگیرم😥

ولی پدرمو دیگ درآورده😣 هرکاری بگی کردم جز دارو

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
ینی قرصا وپمادو میتونم تو بارداری استفاده کنم.؟؟؟ من تو این ۵ سال ازدواجم اولین باره عفونت میگیرم😥 ...

آره میشه استفاده کرد خودمم استفاده کردم ولی میگم برو بیمارستان قسمت زایشگاه اونجا بهتر راهنماییت میکنن چه دارویی بهتر روت جواب میده چون میگی خیلی شدیده

آره میشه استفاده کرد خودمم استفاده کردم ولی میگم برو بیمارستان قسمت زایشگاه اونجا بهتر راهنماییت میک ...

نمیدونم اخه دارو نخوردم کلا بابت این موضوع اولین بارمه.😥

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام مامانا

یک لیست کامل از پزشکهایی که ویبک انجام میدن  

🔷 تهران:
🔻دکتر مرضیه شریفی، بیمارستان بقیه الله  
🔻دکتر موید محسنی، بیمارستان خاتم الانبیا
🔻دکتر شیرین ظفر قندی، بیمارستان مهدیه
🔻دکتر روغنی زاد، بیمارستان خاتم الانبیا
🔻دکتر ترکستانی، بیمارستان خاتم الانبیا و قمر بنی هاشم
🔻خانم صابریان(مامای همراه)،
🔻دکتر انبیایی، ساختمان پزشکان حیات
🔻دکتر الهه رجایی، بیمارستان محب کوثر
🔻 دکتر رضایی، بیمارستان ساسان، میرزا کوچک خان و خاتم الانبیا
🔻دکتر لیلا محمدی، بیمارستان محب کوثر و نیکان
🔻دکتر مریم ربیعی، بیمارستان مصطفی خمینی
🔻دکتر مژگان حجتی، بیمارستان مصطفی خمینی
🔻دکتر نفیسه ظفرقندی، بیمارستان مصطفی خمینی و خاتم الانبیا

🔷 قزوین:
🔻دکتر میرزایی، بیمارستان زکریای رازی

🔷 اهواز:
🔻دکتر نجفیان، بیمارستان اروند

🔷 اصفهان:
🔻دکتر خوشه مهر، بیمارستان شهید صدوقی
🔻دکتر حسنا غروی، بیمارستان میلاد

🔷 رشت:
🔻آرزو سلیمی، بیمارستان رسول اکرم (ص)

🔷 شیراز:
🔻خانم مریم فخار، کارشناس مامایی، بیمارستان فرهمند فر

🔷 مشهد:
🔻دکتر تارا، بیمارستان ام البنین
🔻دکتر اکرم جنابی، بیمارستان امام حسین علیه السلام
🔻دکتر آیتی، بیمارستان بنت الهدی
🔻دکتر سیده قدسیه علوی، بیمارستان بنت الهدی

🔷 بابل:
🔻دکتر شهلا یزدانی، بیمارستان روحانی(ره)

🔷 قم:
🔻دکتر شاه بوداقی، بیمارستان ولیعصر
🔻دکتر رحمتی، بیمارستان ایزدی
🔻دکتر صمدی، بیمارستان الزهرا
🔻دکتر بهاءالدینی، بیمارستان ولیعصر

🔷 تبریز:
🔻دکتر رقیه نوعی علمداری، بیمارستان امیرالمومنین، شهریار و زکریا

امیدوارم به دردتون بخوره

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
بابا ماهم که شهرستانی هستیم میدونیم که با دکتر شریفی و بیمه نیروهای مسلح بهترین بیمارستان بقیه الله ...

سلام

شما هم اون بیمارستان زایمان کردین؟

با دکتر شریفی محب کوثر خوبه؟

1965 عزیزم

عزیزم تبریک میگم قدم دخترت مبارک باشه

درمورد دکتر شریفی من شنیدم برای اکثر بارداراش میره سر زایمان🤔

برای شما وقتی زنگ زدن دکتر جواب میداد و میگفت نمیام یا کلا گوشیو جواب نمیداد؟

یه مشورت میدی بهم

بنظرت من اگر برم محب کوثر، احتمال اومدنش بیشتره یا بقیه الله برم ؟

دوستان سلام

من چندتا سوال دارم

میشه راهنماییم کنین

خیلی سردرگمم و دیگه استرس گرفتم

الان بارداری دوممه، اولی طبیعی بودم، هفته ۳۵ سونو رفتم گفتن بچه بریچه

منم تا قبلش بخاطر زایمان زودرس و لک و اینا استراحت بودم

اما وقتی ب دکتر شریفی گفتم ک نمیخوام سز بشم گفت پس دیگه استراحتو بیخیال و پاشو کم کم راه برو سجده برو و چون حرکات بچت تقریبا زیاده احتمال چرخشش هست

الان خودم ک فکر میکنم هنوز سرش بالاس😥

ولی ورزشهارو انجام میدم

۱. میخواستم بدونم حرکت سجده دقیقا ب چه صورته؟ اینکه پاها رو از زانو قشنگ باز کنم و رو زانو بمونم و رو آرنج باشم یا سینم رو بالش باشه؟

چند دقیقه تو سجده بمونم؟ و روزی چندبار؟

۲. حرکت اسکات هم خوبه یا بدتر باعث پایین رفتن بچه و نچرخیدنش میشه؟ چون ماما معاینه شکم کرد گفت بچت پایینه این بالاها هیچی نیس

۳. چار دست و پا راه برم؟ دیگه چیکارا کنم؟؟ 

۴. داروی زایمان آسان چیه؟

۵. من با توجه ب بریچ بودن بچه گل مغربی استفاده کنم یا نه؟

۶. ب دکتر شریفی چندبار گفتم دوس دارم برای زایمانم خودش باشه و میخام برم محب کوثر، شمارشم گرفتم، بنظرتون میاد؟؟

اگر نیاد کجا برم بهتره محب یا بقیه الله؟

خواهشا هرکی سوالامو دید هرکدومو بلد بود جواب بده ممنونم

از قبل بهتره زنگ بزنی که ببینی روز شلوغشه یا معمول ولی نوبت دهیش در هرصورت حضوریه. قبل عید که من رفت ...

ممنون عزیزم پس بی زحمت شماره تلفنی اگه ازشون داری بهم بده!مرسی.

آخی عزیزم منم ساکن خود اصفهان نیستم از اطراف اصفهان میام چون شهر خودمون دکتر و بیمارستان درست و حسابی نداره 

دوستان سلام من چندتا سوال دارم میشه راهنماییم کنین خیلی سردرگمم و دیگه استرس گرفتم الان باردا ...

اسکات و بقیه رو نرو تا وقتی بریجه

فقط سجده برو تا بچرخه بعد باقی حرکتها

تو نت سرچ کن برا چرخیدن بچه و همه حرکتها رو انجام بده

گل مغربی و زایمان اسان رو بزار وقتی مطمین شدی چرخیده

سجده زیاد برو

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام مامانا یک لیست کامل از پزشکهایی که ویبک انجام میدن   ‍ 🔷 تهران: 🔻دکتر مرضیه شریفی، ...

عزیزم سلام

ممنون به خاطر این پست خوبت

شیراز دکتر فاطمه  حاجی باقری هم بگذارید 

2706