2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672237 بازدید | 89580 پست

سلام به همگی 

من یه راهنمایی میخواستم 

کدوم بیمارستان بیمه دانا و ایران رو قبول میکنه؟ محب کوثر و خاتم قبول میکنن؟؟دکتراشون رو میشه بگید برای یکی از دوستام میخوام.دکتر خوب مهربونا رو بگید:))

بعد به نظر شما بهتره از همون اول پیش دکتر زمان زایمان ویزیت بشن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی  من یه راهنمایی میخواستم  کدوم بیمارستان بیمه دانا و ایران رو قبول میکنه؟ م ...

سلام

عزیزم اگه منظورت بیمه تکمیلیه باید زنگ بزنین از حسابداری خود بیمارستانها بپرسید. معمولا تو سایت خود بیمه ها هم اگه برین بیمارستانهای طرف قرارداد رو داره. 

لیست پزشکا رو هم‌تو سایت بیمارستانها میشه پیدا کرد.

به نظر من اصلا اهمیتی نداره. من خودم هر دو تا زایمانم تا ماه ۷ و ۸ جای دیگه بودم و از ماه ۷ یا ۸ رفتم زیر نظر پزشک زایمانم. 

مگه اینکه بارداری بد و پرخطری باشه و نیاز باشه پزشک زایمان در جریان تمام امور باشه ولی درشرایط نرمال تا ماه ۸ میشه حتی تو مرکز بهداشت مراقبتها رو انجام داد. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

سلامممممم

ممنون از لطفتون

راستش من سه شنبه یکم حالم بد بود شبشم حسابی بالا اورده بودم

سه شنبه ساعت ۲ رفتم پیش اقا حسینی گفتم وضعیتمو گفت برو یسری ازمایش یده

ازمایشاتمو دادم معلوم شد دفع پروتین دارم نامه دادن بستری شم

یخاطر دفع پروتین

گفتن اگ دیدیم همچنان دفعداری ۵ صبح سزارینت میکنیم

خلاصه اومدم خونه و‌وسیله برداشتم رفتم بیمارستان بستری شدم

دکترم م ی عالمه ازمایش و دارو داده بود ک ازم بگیرن ....

منو تو بلوک زایمان بستری کردن شروع کردن ازمایش کرفتن و سرم زدن و ... شامم بهم ندادن تا اگ فردا بنا بر سز شد ناشتا باشم

پاشدم نماز خوندم ساعت ۸ و نیم بود

صدای ناله های یه دختری هم میومد ک دکتر لباف نشسته بودن تا فول شه

برای اونم کلی سوره قدر خوندم ولی زایمانش خیلی طولانی شده بود

سر نماز متوسل شدم ب امام حسن و ازش کمک خواستم هم از طبیعی میترسیدم هم نمیخواستم زیر بار سزارین برم

خلاصه بهم نوار وصل کردن گفتن انقباض منظم داری

منم گفتم نه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2731

دو هفتس این دردا رو دارم و عادیه میترسیدم سریع بهم سرم فشار بزنن

دوباره نوار و دوباره انقباضای منظم

زنک زدن دکترم اونم سریع اومد و دست گذاشت رو دلم منم کیفووول ک دکتر خودم اومده گفتم خانوم دکتررررررررررررررررررررررر ممنون اومدی و داشتم گو میخندیدم ک برگشت ب ماما ی بیمارستان گفت این اینقدر سر حاله کجا درد زایمان داره الکی منو صدا زدید

گفت درد داری گفتم نه

الکی گفتم درد داشتم  ولی قابل تحمل بود برام

میترسیدم بهم سرم فشار بزنن

گفتم دکتر منو بفرست خونه گفت بزار معاینت کنم

حالب اینحا بود ک جواب ازمایشمم اومد و نن دفع پروتتیین نداشتم 😑 

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

خلاصه معاینم کرد و گفت ۵ سانتی!

حسابی هم تحریکم کرد خون راه افتاد و رفت

منم بهش گفتم خانوم دکتر ولم نکنی ها گفت میام

بعدم ازش قول گرفتم سرم فشار بهم نزنید

دردا شروع شد

منم نشستم روی توپ و حسابی ورزش میکردم خصوصا تو دردا اگ اروم بودم نمیشد تحمل کرد منم تو اوج درد ورزس میکردم یکساعت گذشت و رفتم حمام و مشغول گرفتن اب داغ ب دل و کمرم شدم وهمزمان ورزش

گفت بیا معاینه دیگه اوج درد بود

رفتم معاینه ۸ سانت بودم دکترم اومد سر بچه پیدا بود چون ن لباس عوض کرد نه دستکش پوشید😂 فقط عینک زد و چکمه پوشید

دو تا زور زدم با همه وجودم بدون داد 

و سر نی نی اومد‌و......

من ساعت ۱۱.۴۵ دخترمو بغل گرفتم

۶ تام بخیه خوردم

چیزی ک خیلی موثر بودبرام این بود تو طول بارداری سردی کم خوردم و بیشتر گرمی میخوردم

از دردا نترسیدم بلکه باهاشون همراه شدم

از زور زدنم نترسیدم

تو دردا ورزش کردم نخوابیدم

و از همه مهمتر سرم فشارررررررررررررر

ک اینبار زیر بارش نرفتم حتی یه قطره!

من بیمارستان بهمن زایمان کردم

مامای همراه نداشتم

ولی جو بیمارستان عالی بود برای زایمان طبیعی

از تک تک بچه هایی ک اینجا کمکم کردن و تشویقم کردن برای زایمان طبیعی ممنونم

و خیلی خوشحالم زیر بار سزارین نرفتم

راستی یادتونه رحمم خلفی بود

موقع زایمان نبود دیگه😃

خود بچه قدامیش کرده بود

2738
من میخوام اقدام کنم از الان برم پیش ترکستانی یا بعد بارداری برم

فکر کنم قبلشم برید که خیلی خوب باشه

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
خلاصه معاینم کرد و گفت ۵ سانتی! حسابی هم تحریکم کرد خون راه افتاد و رفت منم بهش گفتم خانوم دکتر ول ...

گرمی مثلا چی خوردی دوست عزیز؟

من خیار و گوجه سبز و سیب ترش خیلی خوردم.

از دیروز قطعش کردم.

میشه بکید گرمی چیا هست؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
گرمی مثلا چی خوردی دوست عزیز؟ من خیار و گوجه سبز و سیب ترش خیلی خوردم. از دیروز قطعش کردم. میشه ب ...

بهترین خرما هست حداقل روزی سه تا اونم مزه مزه بخور یک دفعه نجو اینطوری تولید صفرا و گرمی می کنه

روزی یک قاشق عسل اونم مزه مزه بخور 

گرمیجات رو شب بخورید چون طبع شب سرده

ادویه جات تند مثل فلفل و.. مصرف نکنید بهتره باعث زردی می شه

گرمیجات با طبع رطوبتی مصرف بشه مثل آبگوشت عالیه 

بادام درختی زیتون انجیر سیب 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

بهترین خرما هست حداقل روزی سه تا اونم مزه مزه بخور یک دفعه نجو اینطوری تولید صفرا و گرمی می کنه روز ...

ممنون گلم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام عزیزم ببخشید فکر نکنم لاله جون سایت سر بزنن.  دکتر موید محسنی دکتر ترکستانی و دکتر شریفی ...

ممنون.

با خودم میگم‌اگه از قبل میشناختمشون شاید زایمان اولم هم طبیعی میشد یعنی شاید میتونستن با پوزیشن بچم بازهم طبیعی به دنیا بیارمش.

رستا هم دوستان گفتن دیگه نمیاد

جفتمم پایینه استراحتم آخر خرداد میرم پیش دکتر شریفی ببینم نظرشون چیه.

ولی اینطوری فهمیدم که دکتر موید محسنی زابمان طبیعی با ریسک بالا هم انجام میدن .

سر همین شک کردم.

و البته بیمه ام نیروهای مسلحه

2706