2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670121 بازدید | 89551 پست
توکل بخدا  ان شاا... منم ب زودی دختر کوچولو بغل میگیرم و از تو دلم میاد تو بغلم فک کنم من بد ...

وقتی شیاف میکنی یه کمی شیب دار بخواب نریزه بیرون یه بالش بزار زیرت تا روغن کمی جذب بشه با همون هم میتونی ماساژ هم بدی

[QUOTE=91262407]توکل بخدا  ان شاا... منم ب زودی دختر کوچولو بغل میگیرم و از تو دلم میاد تو بغلم فک کنم من 

ممنون عزیز‌. ان شاالله به سلامتی و دل خوش بغلش کنی و زایمان راحتی داشته باشی.

نگران نباش درد زایمان هر وقت بیاد اونقدر هست که متوجهش بشی و نتونی بهش بی اعتنایی کنی!

وقتی شیاف کنی باید دراز بکشی و یکم زیر پاهات بالش بذاری، اونطوری خوب میمونه.

من هر وقت دکتر شریفی رفتم تکی معاینه شدم، مگه مطب نمیرید؟ اتفاقا خودشم حساسه سر این موضوع. یکی بار یه نفر دیگه رو منشی اشتباها فرستاد ایشون فرستادش بیرون!چهارشنبه صبح بیمارستان بقیه الله پیشش میرید؟

نمیدونم خانم صابریان بقیه الله  الان هستند یا قبلا بودن یانه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه آدرس کانالشونو بمنم بدین میگم خانم صابریان همون مامای بقیه ا... هستن ک سر ی مسائلی از بیمارستا ...

اینی که میگذارم لینک کانال عمومی شون هست. خصوصی رو باید خودتون شماره بدید بهشون تا عضوتون کنند.

توکل بخدا  ان شاا... منم ب زودی دختر کوچولو بغل میگیرم و از تو دلم میاد تو بغلم فک کنم من بد ...

در ضمن چیزی که هر دو شون روش خیلی توافق دارن نزدیکی هست. البته توی این زمان خیلی سخت هست ولی گویا برای نرمی کانال زایمان خوب جواب میده. من خودمم نتونستم از این مزیت بهره مند شم!!

داروی زایمان طب اسلامی هم هست که برای من زوده و خیلی ها توی این تاپیک ازش استفاده کردن خیلی راضی بودن.

2728
دوست عزیز. بیمارستان نیکان جزو بیمارستانای خوب و تازه تاسیسه و پزشکای نسبتا خوبی هم داره. به علاوه ت ...

سلام عزیزم 

من زابمان اولم بخاطر اینکه دست بچم جلو بود سزارینم کردن تو بقیه الله بودم.تا ۳،۴ سانتم پبشرفت کرده بودم.حالا الان میخوام طبیعی بیارم دکتر شریفی رو انتخاب کردم اما باخوندن پیام شما شک کردم.بنظرتون دکتر مویدمحسنی بهترن‌ یا دکتر شریفی؟؟

سلام عزیزم  من زابمان اولم بخاطر اینکه دست بچم جلو بود سزارینم کردن تو بقیه الله بودم.تا ۳،۴ س ...

سلام عزیزم ببخشید فکر نکنم لاله جون سایت سر بزنن. 

دکتر موید محسنی دکتر ترکستانی و دکتر شریفی هرسه خیلی خوبن و هرسه هم وی بک میکنن. 

زهرا جووووون با دکتر موید محسنی وی بک کرد. مریضای دکتر شریفی هم‌که الحمدلله کم نیستن اینجا و همه هم راضی ان. رستاجون هم البته با دکتر شریفی بود.

@زهرا_جوووووون    

@rasta10    

به نظرم اگه آخر کار روی این دوتا مردد شدین و اعتقاد دارین استخاره کنین. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

سلام ببخشید میخوام ببینم دکتر ترکستانی خوبه یا شریفی برای وی بک تو کدوم بیمارستانها زایمان انجام میدن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
سلام ببخشید میخوام ببینم دکتر ترکستانی خوبه یا شریفی برای وی بک تو کدوم بیمارستانها زایمان انجام مید ...

ترکستانی که بینظیره خاتم هم هست

دکتر شریفی هم عالیه و بقیه اله امید و چند بیمارستان دیگس

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
ترکستانی که بینظیره خاتم هم هست دکتر شریفی هم عالیه و بقیه اله امید و چند بیمارستان دیگس

من میخوام اقدام کنم از الان برم پیش ترکستانی یا بعد بارداری برم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
سلاااااام عزیزم چه با مزه فکر کنم که هم سن هم باشیم من وقتی خاطره زایمان شما رو خوندم خیلی تحت تا ...

ممنون گلم

نه عزیزم من سنم کم نیست

جز تیم پیشکسوتان تاپیک هستم😅😅😅

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام عزیزم  من زابمان اولم بخاطر اینکه دست بچم جلو بود سزارینم کردن تو بقیه الله بودم.تا ۳،۴ س ...

من با موید محسنی ویبک انجام دادم

البته یک خورده صبر پزشک ها کم هست و برش را زود میزنن

چون تو خاطرات زایمان بچه های اینجا که با خانم صابریان زایمان داشتن تا اونجا که مقدور بوده بدون برش و بخیه زایمان کردن

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706