2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664838 بازدید | 89502 پست

دوستان موکوس پلاگ تدریجی دفع میشه یا ناگهانی؟

امروز اومدم شیاف گل مغربی رو بذارم شرمنده دیدم یه چیزایی ترشح خیلی غلیظ و سفیده و بدون بو، اول گفتم شاید عفونت گرفتم بعد یادم اومد تازه دیروز معاینه شدم و سالم بودم!!!!!

به خاطر درد و انقباضم هیوسین دارم می خورم، استرس گرفتم؛ نکنه زایمان زودرس بشه. من تازه ۳۶ هفته م فردا پر میشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من موندم که نرمش هایی که دادن و پیاده روی و دمنوش ها رو شروع کنم یا یکم بذارم بگذره؟؟؟ البته ...

عزیزم میشه بگین با چی شیاف میکنین

من قرص گل مغربی رو خریدم و با اینک امروز دکتر شریفی گفت زوده هنوز اما از ترس معاینه ای ک هفته بعد قراره داشته باشم از امشب میخوام شروع کردم 

اپلیکاتور قرص گرفتم ک یا من بلد نیستم طرز کارشو یا بدرد این مدل قرص نمیخوره 

آخرش با دست تا جایی ک تونستم واژینال کردم 

بعد تزریق باید خوابید دیگه؟ 

عمودی بشم در میاد یعنی؟ 

بعد میشه بگین چجوری ماساژ میدین با روغنش

البته من امروز اولین روز هفته 38 ام و خانم دکتر گفته تلاشتو بکن ک زودتر دنیا بیاد دخترت و نذار وزنش زیاد شه چون بقیه ا... باید طبیعی زایمان کنی و برای خودت سختر میشه چون بچه اولتم هست

راستش من موندم که نرمش هایی که دادن و پیاده روی و دمنوش ها رو شروع کنم یا یکم بذارم بگذره؟؟؟ البته ...

راستی من شربت بیدمشک با خاکشیر و تخم شربتی رو هم میخورم تقریبا روزی ی لیوان

گلاب ب روتون بیرون روی دارم شدید این مال همین خاکشیره دیگ؟ 

نزدیکی باید هر شب باشه؟؟

2720
عزیزم میشه بگین با چی شیاف میکنین من قرص گل مغربی رو خریدم و با اینک امروز دکتر شریفی گفت زوده هنوز ...

خانم صابریان گفت از اول هفته ۳۴، مقالات میگن مصرف ۵ هفته ش قبل زایمان به کمتر بخیه خوردن و زایمان آسانتر کمک میکنه.

اپلیکاتور قرص که بالاش حالت مربعی داره قرص رو گیر میدی اون تو و تا جایی که میره ، میبریش و ...

اولا سخته، با دست بذاری زود میریزه پایین. البته اونجوری هم رقیق میشه بعد یه مدت میاد.

من یکیو می خورم یکی رو شیاف میکنم و یکی رو باید ماساژ پرینه بدم که درست و حسابی نمیتونم و بیشتر چرب میکنم.

ماساژ پرینه اوایل یکم  داره و سخته به مرور که روغن اثر کنه و از خشکی در بیاد راحت تر میشه، من فشار زیاد نمیدم بیشتر چرب میکنم چون اون قسمتم توی بارداری سفته و خشکه و درد میاد

راستی من شربت بیدمشک با خاکشیر و تخم شربتی رو هم میخورم تقریبا روزی ی لیوان گلاب ب روتون بیرون روی ...

منم بیرون رویم زیاد شده، بیشتر مال تغییرات هورمونی نزدیک زایمانه.

اسهال یکی از علائم خوب در نزدیک شدن به زمان زایمانه.

همون هورمون هایی که رو رحم اثر انقباض دارن روی روده خیلی ها اثر اسهال داره

راستی من شربت بیدمشک با خاکشیر و تخم شربتی رو هم میخورم تقریبا روزی ی لیوان گلاب ب روتون بیرون روی ...

نزدیکی دهانه رحم رو نرم میکنه. توی هفته های شما هر شب باشه عالیه.

منو معاینه کرد به خاطر درد و انقباض گفت سفتی و نزدیکی رو زیاد کن ولی شوهرم به خاطر روزه نمیتونه، البته بهونه شه بیشتر میترسه، ماساژ پرینه هم نمیده خیلی ناراحتم!!!   باید باهاش برخورد جدی کنم  

عزیزم میشه بگین با چی شیاف میکنین من قرص گل مغربی رو خریدم و با اینک امروز دکتر شریفی گفت زوده هنوز ...

خانم دکتر زیادی سر وزن کلا حساسه، به من گفته بود کل بارداری حداکثر ۷ تا ۸ کیلو بیشتر نباید زیاد کنی، شما حساس نباش خودتو درگیر نکن! وزن همه ی جنین ها قریب به اتفاق از اونی که سونو میگه یکم کمتره.

یه داروی‌طب‌اسلامی‌شنیدم‌ مال تبریزیان هست، فکر کنم برای سن بارداری شما خیلی مناسب باشه.

من درگیر اینم تهران چجور تهیه ش کنم

2714

به من گفت قبل خواب بذار و بعدش بلند نشو.

الانم گفته روزی دوتا شیاف کن یکی شب قبل خواب و یکی دیگه هم موقع استراحت ظهر بذار که کاملا نرم شی.

من آخه چون قبلا ورزش زیاد میکردم کلا قوام بدنم سفته والا به همه برای شیاف یکی میده

عزییییزم....  سلام به روی ماهت مبارکه و ان شاءالله عاقبت بخیر بشه.  پس به مشهد نرسید ...

نه به مشهد نرسیدم

ولی امام حسن عیدی خیلی خوبی بمن داد

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
به من گفت قبل خواب بذار و بعدش بلند نشو. الانم گفته روزی دوتا شیاف کن یکی شب قبل خواب و یکی دیگه هم ...

من با صابریان زایمان نکردم😄

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
سلام صفاجون،میشه شمارتوناتوشخصی بهم بدیدیکی ازبچه هادرموردزایمانتون میخواندباهاتون حرف بزنندودکترعال ...

سلام گلم. حالت چطوره؟ بچه ها خوبن؟ پسر گلت خوبه؟ خودت بهتری؟

اگه همین جا تو تاپیک هستند آیدیشو بده تا باهاش ارتباط بگیرم. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
حالا نمیدونم واقعا موکوس پلاگ هست یا نه!!!؟؟ گفتم شاید بقایای پوشش یادهمون پوست قرص روغن گل مغربی ب ...

عزیزم پوستش آب میشه و جذب میشه چیزی نمیمونه که بخواد دفع بشه. 

حتما اون هیوسین رو بخور که زود رس نشه.

معمولا موکوس بر اثر اولین معاینه ناگهانی دفع میشه و بعدش هم بقایاش تدریجی دفع میشه. 

اگه دیدی ترشحات موکوسیت بیشتر شد و انقباضات داره بیشتر میشه حتما به خود خانم صابریان خبر بده و نظر خودشونو بپرس. بالاخره هرآدمی مدل بدنش با بقیه فرق داره. 

ان شاءالله به خیر و خوشی و دربهترین وقت زایمان میکنی.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
نه به مشهد نرسیدم ولی امام حسن عیدی خیلی خوبی بمن داد

فدای امام حسن بشم که کرامتش بیش از این حرفاست.‌

الهی شکر.. الحمدلله

خدا خیرت بده که نام مادر سادات رو برای دخترت انتخاب کردی😍😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706