2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664754 بازدید | 89497 پست
آخه نظرات متفاوته! یکی میگه عکس بنداز.. یکی میگه نه.. همه راهها رو هم که نرفتم!! خیلی گیجم

به نظرم عکس بنداز

دست دست نکن

مطمئنم پشیمون نمیشی

اصلا میخوای استخاره کن

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاااااااااا 

کمک 

من الان ۱۸ هفتمه

از امروز میشینم و بعد بلند میشم دیگ نمیتونم قدم بردارم بخیه های سزارینم خییییییییییییلی درد میکنه باید خم بشم کمی .

شما هم اینطور بودین ایا؟ چ کنم😭😭😭😭😭😭زایمان قبلم اردیبهشته ۹۶ بود 😥

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2720

سلام خانمهای گل ویبکی من تقریبا یک سالو نیمه با این تاپیک اشنا شدم و خواننده خاموش بودم رستای عزیز خیلی ممنون بابت این تاپیکت که ما رو از سزارین دوباره نجات دادی 😁😁من قصد بارداری دارم و میخوام این سری طبیعی بیارم انشاا... ببخشید من میتونم اینجا سوال بپرسم با توجه به اینکه هنوز باردار نیستم 😊😊😊😊

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
چی بگم صفا جانم😪😪😪 فقط اینو میدونم اینقد سفت وسخت میخام جلوگیری کنم  دلم خیلی گرفته همش د ...

زبونم لال... به کفر افتادی آبجی جان؟

نیکی... آخه من چی بگم بهت؟... کاش تو گروه بودم...

جلوگیری کن. اون که عیب نداره و برای اون طفل معصوم هم بهتره که شیرشو کامل بخوره و نخواد ویارهای تو رو تحمل کنه...

اما یکم محاسبه کن... یکم برگرد به عقب و اون شب و اون روزهای اول رو یادآوری کن...

تحمل و توانشو بهت داده که الان هنوز هستی... 

متاسفم اینقدر دلگیر و حال گرفته شدم که نمیدونم چی باید بگم تا آروم بشی... ولی شک نکن صلاحت بوده این اتفاق. از اولش تا آخرش... 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
ولی واقعا بعد طبیعی من مستقل بودم یادم میاد بعد سز تو ماشین تا برسم خونه مردم یعنی ماشین راه میرفت ...

خب پس واقعا دست خانم صابریان درد نکنه😊😉

سزارینها و افراد متفاوتند. یکی مثل شما و باران و رستا و خیلی از بچه های دیگه سز میشه و به قول شما مرگ رو به چشمش میبینه یکی هم مثل من و مویزجان سزارین خوبی داشته و راحت بلند شده...

در هر صورت نه_به_سزارین# و 

فقط_زایمان_طبیعی# 👍👍👍👍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام  خانم صابریان کی هستن دکترن یا ماما؟  راستش شمارش رو هم بهم دادین اما روم نشد زنگ ب ...

خانم صابریان کارشناسی مامایی و کارشناسی ارشد مشاوره دارند. خودشون عامل زایمان میشند والبته با دکتر محسنی رجایی مچ هستند. به عنوان مامای همراه هم میان برای زایمان. در خیلی از بیمارستانهای تهران میان ولی غالب بچه ها تو بیمارستان امید با ایشون زایمان داشتند. خیلی از بچه های این تاپیک و خیلی های دیگه که ما نمیشناسیم و اینجا نیستن پیش ایشون در تهران وی بک کردن و راضی بودن. تا حالا مورد ناراضی نداشتیم اینجا. 

من شهرستانم و پیش ایشون نرفتم اما تلفنی باهاشون صحبت کردم و ازشون مشاوره گرفتم. همیشه هم میگم خوش به حال بچه های تهران که ایشون رو دارن. البته ما هم خدا رو داریم😊😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
سلام خانمهای گل ویبکی من تقریبا یک سالو نیمه با این تاپیک اشنا شدم و خواننده خاموش بودم رستای عزیز خ ...

سلام عزیز. ان شاءالله به زودی باردار بشین و به سلامتی زایمان کنین.

اگه مرتبط با تاپیکه بپرسید. هرکی بتونه جواب میده. خود رستاجان فقط دیگه نیستن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دم کرده تخم شویدوشنبلیله روخوردم ولی میگن خوب نیست 

اگه هفته آخری و ۴۰ هفته ات پر شده هرکار میتونی بکن. 

البته به نظر من بهترین روش همون تحریک سینه و استفاده از طب فشاریه.

ولی من همه این دمکرده ها رو خوردم. من غیر از کرچک همه چی خوردم. زعفران را هم اگه هفته آخری بخوری بعیده چیزی بشه. ولی اگه میترسی دست نگه دار تا وقتی دردات شروع شد بعد بخور.

الان دقیقا هفته چندی؟ دهانه رحم در چه وضعیتیه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم راستش من سونومو دکترم دید گفت مشکلی نداری.. فقط گفت به خاطر خارج رحمی که داشتی بهتره عکس رنگ ...

گلونه جون فقط میدونم یه دارویی هست طب سنتی داره واسه چسبندگی...

کاش اون رو امتحان میکردی.

با هرحال بخاطر خارج رحمی که داشتی،بهتره عکس بگیری،که خدایی نکرده باز تکرار نشه خارج رحمی. 

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
زبونم لال... به کفر افتادی آبجی جان؟ نیکی... آخه من چی بگم بهت؟... کاش تو گروه بودم... جلوگیری کن. ...

😭😭😭😭چی بگم

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام منم سه ماهه پیش دکتر ترکستانی زایمان طبیعی با اپیدورال کردم. بعد از شش سال از سزارین قبلیم

وای چقدر عالی اپیدورالی داریم تو تاپیک

تعریف کن

راضی بودی؟ 

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
ولی واقعا بعد طبیعی من مستقل بودم یادم میاد بعد سز تو ماشین تا برسم خونه مردم یعنی ماشین راه میرفت ...

اره منم بعد طبیعی کلا ب کسی نیاز نداشتم

همه با دعوا میخوابوندنم

از این نظر بعدش خیلی راحت بودم

از نظر قبلش ناراحت بودم و دردناک بود

ک صابریان گفت بخاطر ۳ تا سرم فشاری بود ک بهم زدن

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2706