2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670121 بازدید | 89551 پست
مویز جان میشه بگی هزینه زایمانت بیمارستان پارس چقدر شد و اینکه از اول بارداری زیر نظر دکتر حاجی باقر ...

سلام

هزینه زایمان طبیعی 3 و 700 هست که من دو شب هم بستری بودم شبی 600 اضاف میشه

تقریبا با هزینه های جانبی کنارش کلا 5 و نیم در اومد 

عزیزم انشالله که قدم دخترت پر از خیر و برکت باشه خیلی ممنون خیلی عالی و با جزییات کامل تعریف کردی ، ...

هزینه پارس تقریبا 5 و نیم در اومد 

ولی شفا انگار اگر بودم بودم با شرایط من 7تومن میشد

ولی اینکه کوثر زایمانت میکنه خیلی عالیه

من از اول و حتی قبل از بارداریم مریضش بودم

سر بچه اولمم پیشش می رفتم

عروسمون دختر داییم و...همه پیشش میرفتن.و همه راضی بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.خوبی؟جونم،بفرما

سلام خانمی خوبی؟بچه هات خوبن؟

چندتا سوال داشتم ازت! 

یادمه شما ۸ماه طول کشید تا باردار بشی درسته؟ مشکل چی بود؟نظر دکترت چی بود؟ نگفت عکس رنگی لازم هست بندازی یا نه؟ 

2728
اگه زمان زایمانته و ۴۰ هفتت پر شده و یه کم درد میاد سراغت شربت زعفران بخور معجزه میکنه ان شاءالله به ...

میگن شربت زعفران تپش قلب میاره واسه بچه ازپله بالاپایین میرم وروتوپ نشستم ب نظرت تاکی دردم میگیره

سلام خانمی خوبی؟بچه هات خوبن؟ چندتا سوال داشتم ازت!  یادمه شما ۸ماه طول کشید تا باردار بشی در ...

سلام گلم.

اره ۸ ماهی طول کشید.منم مثه شما به قمر در عقرب و ... خیلی توجه میکردم.

راستش دکتر نرفتم و خدا خواست و باردار شدم.

واسه تقویت رحمم،چهار تخم میخوردم.توش سیاهدانه،بَنگو،تخم شنبلیله...چند تا اینا بود میخوردم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام خانمی خوبی؟بچه هات خوبن؟ چندتا سوال داشتم ازت!  یادمه شما ۸ماه طول کشید تا باردار بشی در ...

نمیدونم مشکل چی بود.سر بچه اولمم انقد طول کشید.کلا ضعیفم .مقدار ویتامین خوردنامم زیاد کردم،امپولش رو بزن،ب ۱۲ و ...

البته اگه نیازه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
هزینه پارس تقریبا 5 و نیم در اومد  ولی شفا انگار اگر بودم بودم با شرایط من 7تومن میشد ولی این ...

اوه چقدر هزینه هاش سنگینه ، کوثر پرسیدم گفت ۱میلیونو ۷۰۰ ، نسبتا به خصوصیا خیلی خوبه، 

با گلستان مقدم بودین خودتون و عروستون؟ 

عروستون طبیعی زایمان کردن پیش دکتر گلستان؟

سلام گلم. اره ۸ ماهی طول کشید.منم مثه شما به قمر در عقرب و ... خیلی توجه میکردم. راستش دکتر نرف ...

ممنونم

راستش من سونومو دکترم دید گفت مشکلی نداری.. فقط گفت به خاطر خارج رحمی که داشتی بهتره عکس رنگی بندازی.. ولی من اصلا نمیخوام برم زیر عوارض این عکس!! باز دوباره رحم با ماده حاجبش سرد میشه و ضررهای خودشو داره.. موندم چه کنم! 

ممنونم راستش من سونومو دکترم دید گفت مشکلی نداری.. فقط گفت به خاطر خارج رحمی که داشتی بهتره عکس رنگ ...

ببخشید خودمو داخل بحث میکنم

اما خیلی ها با عکس رنگی باردار میشن فوری

آخه لوله های فالوپ قشنگ باز میشه

اون سردیش رو با دمنوش ها و غذاهای گرم جبران کن

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
ببخشید خودمو داخل بحث میکنم اما خیلی ها با عکس رنگی باردار میشن فوری آخه لوله های فالوپ قشنگ باز م ...

خواهش میکنم عزیزم

من بچه اولم رو راحت باردار شدم.. یکی میگه بعیده لوله ات مشکل داشته باشه، یکی هم میگه ممکنه!! 

من بعد از عمل سزارین و بعدشم لاپاراسکوپیم فوق العاده رحمم سرد و داغون شده.. هرکاری هم که بگی کردم ولی خیلی اثر نداره.. به این راحتیا گرم نمیشه رحم.. حالا بعد اینهمه انتظار دوباره عکس میشه قوز بالا قوز!! 

کسانیکه بعدش باردار میشن سریع شاید مشکل گرفتگیه لوله شون باز میشه و مشکل سردی رحم ندارن.. سریع میگیره.. ولی من میدونم رحمم چقدر سرده.. هرچند بعضیام بعد عکس نتیجه نگرفتن!!

طب اسلامی اصلا عکس رو قبول نداره.. 

من از امروز شروع کردم ورزش و‌پله و ....

۳ شنبه هم ورزش دارم با خانوم صابریان

ب امید خدا از فردام دمنوش ها و عرق رازیانه رو شروع میکنم

کلا رازیانه رو قبلنام تا میخوردم فرداش پری میشدم اینقدر روم موثر بود😄

امروز عصر وقت سونو دارم انشالله که دور سرش کوچیک باشه 😂

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
بچه ها معمولا و تجربی بعد دیدن موکوس چند روز دیگ زایمانه؟؟؟؟؟؟ من ی ترشح غلیظ دیدم ک صابریان بعد مع ...

سلام عزیز. چی شد زایمان کردی؟

من هم می خوام پیش خانم صابریان زایمان کنم و بدون اپی باشه، واسه همین از بهمن ماه که آخرین بار بود پیش دکترم رفته بودم دیگه نرفتم.

میشه لطفا خاطرات و نظرت رو در مورد زایمان با هانم صابریان بگی که من مرتکب اشتباه نشم. البته من ویبک هستم.

من از امروز شروع کردم ورزش و‌پله و .... ۳ شنبه هم ورزش دارم با خانوم صابریان ب امید خدا از فردام د ...

ای وااای ! شما که زایمان نکردی!!!

منم سه شنبه می خوام کلاسشون رو شرکت کنم، اگه خدا بخواد.

2706