2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664689 بازدید | 89496 پست
سلام خوبین میشه کمکم کنیدبگیدچی بخورم دردزایمان بگیرم غیرازورزش

دمکرده تخم شویدو شنبلیله

گل گاوزبان

زعفران غلیظ

روغن کرچک

غذای پر زیره یا دمکرده زیره

دم‌کرده تخم رازیانه

روزانه یک ربع نشستن تو جوشونده بابونه و بنفشه و تخم شوید

تحریک نوک سینه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام عزیزم  قسمتم نبود لیاقت نداشتم  دیگه ندارمش

نیکنااااااااز.....

نیکیییییی.... چی داری میگی؟...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ممنون چه قدرم که شما سختت شده  منم خونه خودم بودم ولی از روز سوم که درد و سوزش بخیه هام ...

بله دقیقا...

ماها از دیدن دردهای زایمانی کیف کردیم با دردهامون خوشحال شدیم و عاشقانه از درد کشیدن لذت بردیم... 

نرفتیم وی بک بشیم که بعدش راحت بشیم. وی بک شدیم که از نزدیک مادر شدن رو به اون شیوه ای که خدا برای یک زن خواسته لمس کنیم نه به شیوه بشری... 

همسرت کاملا درست گفتن. خدا از هممون قبول کنه...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2456
سلام عزیزم  قسمتم نبود لیاقت نداشتم  دیگه ندارمش

حتما خیرت تو این اتفاق بوده

خدا واقعا حکیمه

من قبل اقدام به بارداری اینجا از بیشتر بچه ها نظر خ استم

اکثرا گفتن زوده صبر کن بچه اول بزرگتر شه

من انگار چشام بسته بود و گوشام نمیشنید، خیلی اصرار داشتم که زود باردار شم

تو اولین اقدام هم شدم

اما انگار خدا صلاح ما رو بهتر از خودمون میدونه

الان همش میگم خدایا شکرت من با این بچه کوچیک بدون کمک چطوری میخواستم گلیممو از آب بیرون بکشم

مراقب خودت باش دوست خوبم

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2714
تا الان هر دفعه زنگ زدم یا اون زده  اولین سوالش بعد سلام اینه که رفتی سقط کنی یا نه 😢

بگو مامان خوبه ازتون بپرسم بابا رو یا یکی از خواهر برادراتو زبونم لال کشتی؟

این همونه مادر من

دوست عزیز منم ماه اخر خدمت دکتر شریفی رفتم دکتر بسیار متعهد و دوست داشتنیه برای من ماما همراهم داشت ...

ممنون عزیزم

زایمان اودم رفتم تو بلوک زایمان بقیه الله تا ۳،۴ سانتم رفتم اما بچم بادست بود بردنم اتاق عمل و سزارین شدم.

ان شاالله بتونم این یکی رو طبیعی بیارم با دکتر شریفی

عزیزم من هم زایمانام بقیه الله بوده با همین بیمه شما...دکترم هم خانم شریفی بودن حتما قبل زایمانت ازش ...

ممنون بابت جواب کاملت

شماهم وی بک‌بودی؟

نمیدونید تو مطب جدیدا سونو میکنن یانه؟

سلام عزیزم ممنون ان شالله روزیش به شما  اگر برمیگشتم واقعا همین دکتر رو دوباره انتخاب میکردم ...

عزیزم انشالله که قدم دخترت پر از خیر و برکت باشه خیلی ممنون خیلی عالی و با جزییات کامل تعریف کردی ، فقط لطفا هزینه زایمانت رو هم بگو ، 

و اینکه هزینه بیمارستان شفا چقدره ؟ 

منم امروز رفتم پیش دکتر گلستان مقدم گفتم وی بک انجام میدی گفت اگه رضایت بدی آره گفتم میدم قبول کرد ، اگه شرایط اوکی باشه تو کوثر ویبک میکنم انشالله ولی میخوام یه سر پیش دکتر حاجی باقری هم برم اونو هم داشاه باشم که اگه با گلستان مقدم‌کارم نشد برم پیش حاجی باقری 

سلام عریزم فاصله بچه دوم و سومتون چه قدره؟ منم که دومی رو باردار شدم اینقدر مامانم دعوام کرد که کل ...

وای الهی چراناراحت همه چیز دست خداست.

مادرمن برعکس سومیوانقدخوشحال شدازالانم ک پسرم۴۸روزه س مامانمو خاهرام هی دارن میگن چهارمی روبیار بعدبرو سراغ عمل ترمیمو فلان وفلان...امامن خودم احساس ناتوانی میکنم

سلام خوبی؟ اقدام نکردی دیگه؟ از خاطره خبر نداری؟ کارش دارم

سلام عزیزم.خوبی؟جونم،بفرما

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706