2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672403 بازدید | 89581 پست
سلام عزیزم..منم فرداپس فردا ان شاا...زایمانمه.الانم یه سری دردام شروع شده که نمیدونم درد زایمانه یا ...

منم میخوام همونجا برم برای زایمان 

شما بچه چندمتونه؟

چجوری رفتین بلوک زایمان رو دیدین؟

مگه اجازه میدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به خانم صابریان زنگ زدم همین مبلغ رو گفت ولی گفت بیمارستان تریتا میام که خییییلی به ما که سمت شرق ...

ای وای بیمارستان امید دیگه نمیرن؟؟؟؟?؟؟؟؟؟

اونسری بمن گفتن امید

بعد هزینه تریتا چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟

منم ازگل هستم شرق خیلی تریتا بهم دورهههههههه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

‍                 ✨﷽✨

#کمپینهای_ملی_نه_به_تراریخته

🗒 زمان: سه شنبه  98/2/17

⏰ ساعت: 22

🎙 با حضور: پروفسور کرمی  

🔊موضوع : #سبک_زندگی_سالم

📄 ( #جلسه_بیست_هشتم۲۸ )

💜 تعداد اعضا ۲۰۰ هزار نفرکمپین۱💜

💚تعداد اعضا ۱۸ هزار نفر کمپین۲💚

_

🆔 سایت ️

_

🆔 بنیاد ملی سبک زندگی سالم 🔻

@proffessorkarami

-------------------------------------------------

⏪   لینک کوتاه

-------------------------------------------------

🆔لینک کمپین1:

https://t.me/joinchat/DFlS8FP258zg5z20sZ59Vg

🆔 لینک کمپین 2

https://t.me/joinchat/K_vnwEiweMJ3RhK2Lr_iaA

--------------------------------------------------

🔻کانال آرشیو

🆔 @t_n_Eslami

↝•❥✨❥✿❥✨❥•↜

【 الّلهُــمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَــــ الْفَــرَج 】

2731
2738
دعات میکنم. ان شاءالله دختر گلت به روش طبیعی و با عافیت و سلامتی و آسون به دنیا بیاد در  بهترین ...

حتمااااااااااااااااااااااااااااااااا

ما خودمون مومن نیستیم 

ولی همیشه و همه جا مومنین و دعا میکنیم خدا بهشون سلامتی و‌مال کثیر و خیر عطا کنه😘😍

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

من الان از پیش دکترم اومدم دکترم گفت من دیگه ویبک رو پیشنهاد نمیکنم گفتم چرا دکتر خودت قبلا گفتی انجام میدی گفت چند روز پیش یه مریض داشتم بعد ۹ سال خواست ویبک بشه رحمش داشت پاره میشد خدا رحم کرد زود فهمیدیم بردیمش اتاق عمل وگرنه هم بچه هم مادر از بین میرفت،قبلا پیشنهاد میدادم خودمم انجام میدادم ولی الان تا یه مدت انجام نمیدم

خیلی ناراحتم من به امید این دکتر بودم نمیدونم چیکار کنم خیلی بهش اصرار کردم هی میگفت من توصیه نمیکنم بچت هم درشته 

۲۱۹۰گرم  تو هفته ۳۳ زیاده بنظرتون؟

الان من با این دکتر که ترسیده چیکار کنم 😭😭

این همه گل مغربی گرفتم دارو عطاری گرفتم 

چقدر امیدوار بودم😔

خدایا خودت کمکم کن

بچه ها تو روخدا واسم دعا کنید 

من الان از پیش دکترم اومدم دکترم گفت من دیگه ویبک رو پیشنهاد نمیکنم گفتم چرا دکتر خودت قبلا گفتی انج ...

وزن بچتون ک معمولیه زیاد نیست

ولی در مورد دکترتون اگ از سزارینتون ۴_۳ سال گذشته به نظر من خیلی نگرانه دیگه ولی اگ کم گذشته شاید احتمال خطر میده 

وزن بچتون ک معمولیه زیاد نیست ولی در مورد دکترتون اگ از سزارینتون ۴_۳ سال گذشته به نظر من خیلی نگرا ...

دخترم مهر ۹۳ بدنیا اومد تا موقع زایمانم که پایان خرداد یا اوایل تیر میشه چهار سال و نه ماه میگذره 

دخترم مهر ۹۳ بدنیا اومد تا موقع زایمانم که پایان خرداد یا اوایل تیر میشه چهار سال و نه ماه میگذره&nb ...

من ویبکی نیستم

ولی جای شما باشم تا اون اخرا صبر میکنم بعد نسبت ب پوزیشن بچه و لگن و سونوی اخر و وزن و مشورت با یه دکتر ک کارش ویبک هست تصمیم میگیرم 😘😘😘😘😘😘😘😘

2706