2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664636 بازدید | 89496 پست
خانوما کمک  گل مغربی میخواستم سفارش بدم اما شفا مارکت نداره  شما از کجا خریدین؟  ق ...

عزیزم گل مغربی رو از داروخانه برو بخر. اگه هم اینترنتی میخوای سفارش بدی از داروخانه دکتر علیزاده سفارش بده که هزینه ارسال نگیره ازت

‌داروی زایمان آسان رو من نخوردم. نمیدونم.

دعاها رو هم تو تاپیک سوره جان و اوایل همین تاپیک نوشته.

فکر کنم تو نت هم سرچ کنی برات بیاره. دعاهای حین زایمان. با این حال من نگاه میکنم اگه تایپ شده اش رو داشتم میذارم اینجا.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
عزیزم ص1703 هستش خاطره ام😊

امان از این تاپیک و سرعت بالاش😉😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم ، گفتم اگه کوثر باشن یا مسلمین هم خوبه  آره من خود شیرازم طرفای چهار راه زندان میشی ...

این دوتا که تقریبا مطمئنم که نیست

آره اردیبهشت خیلی گرونه

شفا هم تقریبا زیاده

شما از حافظ خبر ندارید که فضا و محیطش چه جوریه؟

این دوتا که تقریبا مطمئنم که نیست آره اردیبهشت خیلی گرونه شفا هم تقریبا زیاده شما از حافظ خبر ندا ...

حافظ یکی از دختر خاله هم طبیعی زایمان کرد راضی بود یکی از دوستامم دوقلو داشت سزارین کرد اونم میگفت خوب بوده

2456

خانما گل یه کمک میخواستم من این هفته تازه فهمیدم باردارم الان سه شبه که تو خواب تب و لرز شدید دارم و معذرت میخوام شکمم خیلی کار میکنه دائم دسشوییم خیلیم بی حالم به نظرتون تب و لرز خطری نداره ؟ امروز جمعه هست هرجا زنگ زدم متخصص زنان یا داخلی نداشتن عمومی هم میترسم برم به نظرتون چیکار کنم ؟ 

حافظ یکی از دختر خاله هم طبیعی زایمان کرد راضی بود یکی از دوستامم دوقلو داشت سزارین کرد اونم میگفت خ ...

حالا من میخوام هفته اینده یه سر برم حافظ زایشگاه و ....ببینم ،ببینم چه طوره

2714
دکترم عااالی بود. همیشه با حوصله و با صبر بود. حتی وقتی بهش گفتم براز ویبک میخوام امیدوارم کنین گفت ...

واقعا خیالمو راحت کردی من خودم استرسیم اگه دکترم استرس بده دیگه خیلی عذاب آوره واسم ممنون که باحوصله جوابمو میدی

عزیزم گل مغربی رو از داروخانه برو بخر. اگه هم اینترنتی میخوای سفارش بدی از داروخانه دکتر علیزاده سفا ...

ممنون عزیزم 

پس میرم از داروخانه میخرم 

قبلا همه رو ذخیره کرده بودم اما نمیدونم چرا نیس تو ذخیره هام 

همسرمم ک تو ی حرکت انتحاری هرچی پیج باز داشتم تو گوشیم بسته 

باید از اول بگردم باز 

مرسی عزیزم آدرس و شماره تلفنشونو بهم میدی واینکه کل مراقبتا رو پیش ایشون میری و بیمارستان زهرای مرضی ...

‭0313 459 2480‬

مطب خانم زمانی

اره همش پیش خودشم بیمارستان زهرای مرضیه زایمان طبیعی پرسیدم گفتن ۲ میلیون و نیم میشه البته من بیمه ندارم آزاد انقد میشه

اتاق خصوصی ب نظرم داشته باشه خودم هنوز نرفتم

@eshgamdokhmalam     عزیزم بیا از خودت خبر بده

پیش ماما میرفت

فک کنم همون خانم زمانی چند پست بالاتره

کاش بچه های اصفهان زنگ بزنن و بپرسن حالش چطوره 

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2706