2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672843 بازدید | 89584 پست
امضات تن و بدن منو میلرزونه😂😭😭😭

😂😂😂😂ا خوب جلوگیریتو عوض کن😝

البته منم ۲ سال جواب داد یهو در رفت😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
روغن کرچک برای چی خوبه ؟

برا زایمان دیگ.ک دردات شرو بشه.

مامان خودم سر خودم ی شیشه سر کشیده😨😨😨

بعد ۳.۴ ساعت بعدش هم ببخشید ببخشید ببخشید😑اسهال شد بعدش هم زمان کیسه ابش پاره شده.😱😱😱

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی خانومی جواب دادی قدم نو رسیده تونم مبارک باشه واقعا شما مایه ی دلگرمی من شدین چون قبلا دونفر اص ...

دکترم عااالی بود. همیشه با حوصله و با صبر بود. حتی وقتی بهش گفتم براز ویبک میخوام امیدوارم کنین گفت ببین ما به خاطر سلامتی خودت این کارو میکنیم. چون نیتمون اینه خود خدا هم ان شاءالله کمک میکنه. 

به دل من واقعا نشست...

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

مبارک باشه صفا جون😍

خداروشکر که سلامتین و به آرزوتون رسیدین

قدم دختر کوچولوت خیر باشه

خاطرتو زود بیا بگو😘

2728
صفاجون درخواست دوستی منو قبول میکنی تا ان شاالله واسه راهنمایی های بیشتر

بله عزیز. ببخشید ندیدم. حتما

برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
مبارک باشه صفا جون😍 خداروشکر که سلامتین و به آرزوتون رسیدین قدم دختر کوچولوت خیر باشه خاطرتو زود ...

ممنونم سایه جان

میگم شما که زودتر از ما بودی‌. خاطره ات رو نگفتی یا من ندیدم؟!!!

ممنونم سایه جان میگم شما که زودتر از ما بودی‌. خاطره ات رو نگفتی یا من ندیدم؟!!!

شما ندیدی

چند ص قبل هست

عزیزم از دوستمون خبری نداری؟ زایمان کرد یا نه هنوز؟

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2738
خواهش می کنم عزیزم والا نمیدومم ولی در مورد بیمارستان گفتم گفت فقط شفا گفتم بهتر از این  گف ...

مرسی عزیزم ، گفتم اگه کوثر باشن یا مسلمین هم خوبه 

آره من خود شیرازم طرفای چهار راه زندان میشینیم

ولی واقعا دکتر باوجدان و با اخلاقی هست اصلا هم الکی سز نمی کنه میگفت تا موقعی که زائو خودش بخواد و ...

واقعا این که خیلی خوبه من یه دکتردیگه هم صحبت کردم قبلا دکتر ذریه کارشون خیلی قبول هم کردن ولی گفتن بیمارستان اردیبهشت ، که اردیبهشتم خبلی گرونه حدودا ۷تا ۸ میلیون میشه که واقعا زیاده 

خانوما کمک 

گل مغربی میخواستم سفارش بدم اما شفا مارکت نداره 

شما از کجا خریدین؟ 

قبلا پرسیدم اما یادم رفته 

این داروی زایمان آسان ی دونه کافیه؟

ی چیز دیگه 

یادمه یکی از خانوما گفته بود دعاها رو نوشته و آماده داره و هرکس بخواد بهش میده 

یادم نیس کدوم عزیز بود 

میشه بمن بدین دعاهارو

من خودمو برای آخر اردیبهشت آماده کردم دیگه 

2706