2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664411 بازدید | 89476 پست
گل گاو زبون میگن باعث دفع مکونیوم میشه  حالا اونهایی که زیاد خوردن بیان بگن بچشون مدفوع کرد ...

خب پسر من ۳۷ و‌۵ روز  بدنیا اومد و دفعم نداشت

شاید چون زود بدنیا اومده بود

3 لیوان اون اخرا خوردم

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

سلام دوستان مومن

بیایید به این تاپیک جواب "بانو_اردیبهشت" که بنظر میاد لاییک هست رو بدین! با حرفاش شبهه ایجاد میکنه و ممکنه کسی بلغزه! 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2694181/ببینیدچه-پیامکیبه-گوشی-شوهرماومده?page=15

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی سقط ناموفق داشتم قرار بود برم کورتاژ  با دو لیوان گل گاو زبان و زعفرون و پله نوردی سه سوت ...

آدمها البته متفاوتن باهم. چون منم از اول بارداریم تا آخرش زعفران میخوردم اما تاثیری روم نداشت! گل گاو زبان هم یه هفته مرتب هر روز یه لیوانشو خوردم تا بالاخره آخرش به ضرب و زور دردهام شروع شد!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
بچه ها ی سوال دیگه ! با سونو معلوم میشه ضخامت رحم چقدره و ایا جای بخیه سز قبلیم نازک شده یا ن؟ من ی ...

ظاهرا سونوی داپلر در هشت ماهگی اینو نشون میده. من که انجام ندادم چون فاصله ام سه سال و نیم بود ولی شما رو نمیدونم باید انجام میدادی یا نه. بهرحال الانم فکر نکنم خوب نشون بده.‌ فکر میکنم اگه یه متخصص زنان خوب ببیندت بد نباشه. شاید بتونه از روی وضعیت شکمت و شرایطت بگه اوضاعت چطوره.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2456
خانمای اصفهانی تو رو خدا بیاین یکم اطلاعات بدین دکترتون مامای همراه و... 

عزیزم من اصفهانم. با دکتر عالیدوست توی بیمارستان عسکریه هفته پیش ویبک کردم. چون اتاقم رو دکتر گفته بود باید خصوصی بگیرم خود بیمارستان بهم مامای خصوصی داد. هزینه ام هم با اتاق خصوصی بعدش که بخش نرفتم و وی آز پی گرفتم ۲ میلیون و ۴۰۰ شد. از خانم دکتر خیلی خیلی راضی بودم. فوق العاده با تجربه است.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روغن کرچک برای چی خوبه ؟

برای خالی شدن روده ها. بعضیا میگن چون روده ها خالی میشه دردهای زایمانی قوی تر میشن و درنتیجه زایمان راحت تر انجام میشه اما اینا نسخه همگانی نیس. برای هرکسی ممکنه یه جور اثر بذاره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من پیش خانم زمانی میرم کارشناس عالی مامایی هستن و خیلی با حوصله راهنمایی میکنن من قراره برم بی ...

مرسی عزیزم آدرس و شماره تلفنشونو بهم میدی واینکه کل مراقبتا رو پیش ایشون میری و بیمارستان زهرای مرضیه اتاق خصوصی هم داره 

2714
عزیزم من اصفهانم. با دکتر عالیدوست توی بیمارستان عسکریه هفته پیش ویبک کردم. چون اتاقم رو دکتر گفته ب ...

مرسی خانومی جواب دادی قدم نو رسیده تونم مبارک باشه واقعا شما مایه ی دلگرمی من شدین چون قبلا دونفر اصفهان بودن که هردو بیمارستان میلاد رفته بودن که هزینه ش واسه من خیلی بود دکترتون با حوصله بود؟وقت صرف میکرد؟استرس نمیداد

عزیزم من اصفهانم. با دکتر عالیدوست توی بیمارستان عسکریه هفته پیش ویبک کردم. چون اتاقم رو دکتر گفته ب ...

صفاجون درخواست دوستی منو قبول میکنی تا ان شاالله واسه راهنمایی های بیشتر

سلام دوستان مومن بیایید به این تاپیک جواب "بانو_اردیبهشت" که بنظر میاد لاییک هست رو بدین! با حرفاش ...

نزدیک بود برای دهمین بار قطع دسترسی بشم😅😀😁

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
واااای ک من چقد ترس برم داشت  چرا همه میگن دیر میگذره ماه آخر  من حس میکنم حتی ساعتا تند ...

عزیزم چرا فکرای بی فایده میکنی؟!

اولا که 90درصد زایمانها به روال عادی انجام میشه من زایمان اولم کاملا روال عادی داشت8صبح بستری شدم 12:20دقیقه ظهر پسر کوچولوم بغلم بود

ولی این زایمانم به گفته ی دکترم جزء موارد نادر بود قرار نیست که شما 90درصد و بذاری کنار و مثل من جزء 10درصد نادر باشی

بعدشم درد زایمان چیزی نیست که آدمو بکشه که سخت هست اما میشه تحملش کرد هیچ کس با این درد نمرده😉نکته ی بعدی اینکه اگر دردات خودشون شروع بشن که خیلی بهترم هست من هردورو با اینداکشن یا همون آمپول و قرص فشار بودم که دردا شدیدتر و تند تره

نکته ی بعدی حس خوب بعد از زایمانه که وقتی تجربه اش کنی برات یه خاطره ی خاص و به یاد موندنی میشه

تازه از اول خلقت زن این طور مادر شده چرا ما نتونیم؟؟!

با خودت تمرین کن و بپذیر زایمان رو و بعد باشهامت برو سراغش تا ازپسش به خوبی بربیای

ان شاءالله که زایمان خوب و راحتی رو تجربه کنی😍

عزیزم چرا فکرای بی فایده میکنی؟! اولا که 90درصد زایمانها به روال عادی انجام میشه من زایمان اولم کام ...

ممنون عزیزم 

ان شاا... 

ان شاا...

خدا کمکم کنه

الان فقط میخوام آروم بشم همین 

زایمانم مهم نیس 

سخت یا آسون 

مهم اینه تموم میشه 

موندنی نیس 

ته داره 

استرسش تا لحظه شروع شدنشه

بعدش میدونم ک باید تا تهش برم 

الان دقیقا حسم شبیه وقتیه ک سوار ترن میشم تو اون سربالایی ک تلق تلق صدا میده 

صدای ضربان قلبم تو گوشمه 

بعد من ی سوال دیگه دارم 

میگم نمیشه بیمارستان رفتنی بعد پذیرش نرم تو بلوک؟

نمیشه بمونم بیرون کنار همسرم؟

برای معاینه هر ی ساعت برم داخل؟

حس میکنم حضور یکی کنارم بهم قوت قلب میده 

اونجا ماماها ک نمیمونن کنارم و باهام حرف نمیزنن 

نمیشه بذارن پشت در بمونم و حالم بد ک شد برم تو ؟

2706