2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670964 بازدید | 89552 پست
بچه ها من کیسه آبم پاره شده ورنگش سبزه بی زحمت برام قدرمیخونیدکه مشکلی نباشه

عزیزم نگران نباش

توکلت بر خدا

البته من خوندم اگر سبز باشه دفع موکونیوم هست

سریع به دکترت زنگ بزن

ان شاالله که خیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها ی سوال دیگه ! با سونو معلوم میشه ضخامت رحم چقدره و ایا جای بخیه سز قبلیم نازک شده یا ن؟ من ی ...

منم شوهرم همش تشویقم می‌کنه ب سزارین میگه اصلا طبیعی نیاز😑

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

انشالله ک هیچی  نیست و بسلامت نی نی بغل میگیری

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2728

بچه ها من نتیجه گرفتم بهترین حالتش ۳۹ هفته برای زایمان

یعنی زورمونو بزنیم که ۳۹ پر شد دیگ زایمان کنیم

یا من اشتباه متوجه شدم و هرچی بمونه بهترع؟

سلام اینم خاطره ی زایمان خاص من به نام حیات بخش مطلق  دوشنبه نوبت چکاپ دکتر داشتم دیگه واقعا ...

واااای ک من چقد ترس برم داشت 

چرا همه میگن دیر میگذره ماه آخر 

من حس میکنم حتی ساعتا تندتر میگذره

دارم ب آخر راه نزدیک میشم

از اواخر اردیبهشت باید منتظر دختر کوچولوم باشم اما من می ترسم 

از زایمان می ترسم حتی از خود دختر کوچولوم می ترسم 

نمیدونم چیکار کنم ک آروم شم 

شبا تا دیروقت خوابم نمیبره 

همش فکر و خیال الکی 

خودمو دعوا میکنم ک مگه چقد درد داره یا نمیمیری ک 

یا اصلا از چی میترسی اما فقط میترسم 

تو طول روز خودمو هلاک میکنم ک میرسم ب تخت خوابم ببره اما تا سرم میره رو بالشت خواب از سرم میپره و هزارتا فکر میاد تو سرم ک حتی نمیدونم چرا اینقد استرس میگیرم 😔😔😔

خانمای اصفهانی تو رو خدا بیاین یکم اطلاعات بدین دکترتون مامای همراه و... 

عزیزم من پیش خانم زمانی میرم کارشناس عالی مامایی هستن و خیلی با حوصله راهنمایی میکنن من قراره برم بیمارستان زهرای مرضیه خانم زمانی خودشونم عامل زایمان میشن

دکتر عالیدوست هم بچه ها تعریفش میکردن و گفتن وی بک انجام میده دکتر یگانه هم انجام میده

حالا بازم بپرس

واااای ک من چقد ترس برم داشت  چرا همه میگن دیر میگذره ماه آخر  من حس میکنم حتی ساعتا تند ...

عزیزم منم مثل شما ۲۴ساعت به زایمان فکر میکردم چه سر بچه اولم چه دومی، تا میتونی برای خودت دعا کن که زایمان راحتی داشته باشی من واسه زایمان دومم خیلی از خدا خاستم که زایمانم راحت باشه همینطور هم شد. تا میتونی بخاب و استراحت کن که وقتی بچه بیاد نمیتونی خواب راحت داشته باشی مخصوصا اگه آروم نباشه تازه اگه آرومم باشی شبا چندبار باید بیدار شی بهش شیر بدی که به نظر من چون تازه زایمان کردی خیلی سخته چون سبک میشی همش دلت میخاد بخابی، متاسفانه من دوماه آخر اصلا خواب نداشتم الان هم که دیگه با دوتا بچه کوچیک خیلی کم وقت استراحت پیدا میکنم، خدا انشالله کمکت کنه زایمانت راحت باشه نگران نباش استرس روی جنین خیلی تاثیر میزاره

سلام بچه ها یه ماما به من گفت روزی سه لیوان گل گاو زبان بخور  حالا منم موندم چیکار کنم  ...

گل گاو زبون میگن باعث دفع مکونیوم میشه 

حالا اونهایی که زیاد خوردن بیان بگن بچشون مدفوع کرده بود یا نه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
گل گاو زبون میگن باعث دفع مکونیوم میشه  حالا اونهایی که زیاد خوردن بیان بگن بچشون مدفوع کرد ...

وای همون چیزی که من ازش وحشت دارم 

پس ظاهراً بی ضرر ترین دمنوش ها همون رازیانه و تخم شوید هست 

چی شدی خانوم گل؟

2706