2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670175 بازدید | 89551 پست
منم شنیدم خوبه و باعث میشه دهانه رحم زود باز بشه دیشب ی لیوان خوردم پس فعلا دیگه نمیخورم  تا ب ...

من ی سقط ناموفق داشتم قرار بود برم کورتاژ 

با دو لیوان گل گاو زبان و زعفرون و پله نوردی سه سوت درد افتاد تو دلم و همه چیز کنده شد

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم زمانی که تجویز میکنه. منم هفته آخر هر روز یه لیوان خوردم با زعفران. ولی موثر بودنش رو نمیدونم چ ...

خانم زمانی هنوز ب من نداده ولی فردا نوبت دارم میخام برم پیشش ازش میپرسم اگه فشارو بالا میبره که خیلی خوبه اخه من همش فشارام پایینه بیشتر‌ وقتا فشارم رو ۶

خانم زمانی برا فشار پایینم گفت گلاب و زعفرون بخورم با عسل 

ولی همه بهم میگن انقد گرمی نخور ک بچه زردی میگیره نمیدونم چیکار کنم 

من ی سقط ناموفق داشتم قرار بود برم کورتاژ  با دو لیوان گل گاو زبان و زعفرون و پله نوردی سه سوت ...

اره زدم اینترنت گفته اگه خانمی ۵روز پشت سرهم گل‌گاوزبان بخوره پریود میشه کلا قاعده اوره و طبعش‌گرمه 

2728

بچه ها ی سوال دیگه ! با سونو معلوم میشه ضخامت رحم چقدره و ایا جای بخیه سز قبلیم نازک شده یا ن؟

من ی سال ونیم ازش میگذره همه بهم میگن بخیه هات پاره میشه طبیعی نیار😢

فقط شوهرم تشویقم میکنه ب طبیعی🤗

بچه ها ی سوال دیگه ! با سونو معلوم میشه ضخامت رحم چقدره و ایا جای بخیه سز قبلیم نازک شده یا ن؟ من ی ...

بعید میدونم با سونو ضخامتو بگن ولی تا جایی که میدونم حداقل دو سال باید از زمان سز گذشته باشه تا بتونی طبیعی بیاری حالا باز ببین دکترت چی میگه

مرسی عزیزم از جوابتون ، حتما خیلی خیلی دعاتون میکنم انشالله یه زایمان بسیار راحت و عالی داشته باشین& ...

خواهش می کنم عزیزم

والا نمیدومم

ولی در مورد بیمارستان گفتم گفت فقط شفا

گفتم بهتر از این 

گفت شفا خیلی مطمئنه اگر نبود بهت پیشنهاد این رو نمی دادم

حالا شنبه صبح زنگ بزنید از منشیش بپرسید

هم آدرس هم بیمارستاناش

شما خود شیراز زندگی می کنید ؟؟؟

مرسی عزیزم از جوابتون ، حتما خیلی خیلی دعاتون میکنم انشالله یه زایمان بسیار راحت و عالی داشته باشین& ...

ولی واقعا دکتر باوجدان و با اخلاقی هست

اصلا هم الکی سز نمی کنه

میگفت تا موقعی که زائو خودش بخواد و توان داشته باشه و بکشه و باهام راه بیاد اصلا الکی نمیبرم سز

گفت من جون سختم برا طبیعی

این خودش یه مزیت خیلی زیاده 

هیچی عزیزم فعلن قلمبه ام ،دردوانقباض دارم ولی کمه،دکترم گفته تا۴۲هفته صبرمیکنم برام دعاکنیدکه یه فرج ...

اوا درووووغ😟 گفتم تا حالا زایمان کردی

ایشالا ب حق امام زمان براحتی نی نی سالم سلامت تو بغلت بگیری 😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بعید میدونم با سونو ضخامتو بگن ولی تا جایی که میدونم حداقل دو سال باید از زمان سز گذشته باشه تا بتون ...

نه کی گفته

دکتر ترکستانی و موید محسنی حتی 11 ماه فاصله رو انجام دادن

18 ماه خیلی رایجه عزیزم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
اوا درووووغ😟 گفتم تا حالا زایمان کردی ایشالا ب حق امام زمان براحتی نی نی سالم سلامت تو بغلت بگیری ...

امضات تن و بدن منو میلرزونه😂😭😭😭

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2706