2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670973 بازدید | 89552 پست
سلام نه من که یادم نمیاد کسی از تبریز و ارومیه وی بک کرده باشه یکی زایمان زودرس توی 5 ماه داشت که ...

مهربانو جون خاطرتو خوندم واقعا عالی بود باید خیلی قوی باشی ..... ولی خونریزی حین زایمانت به خاطر چی بوده .... من اولش فکر کردم جای بخیه سزت پاره شده .... 

مهربانو جون خاطرتو خوندم واقعا عالی بود باید خیلی قوی باشی ..... ولی خونریزی حین زایمانت به خاطر چی ...

نمیدونم دلیل خونریزی چی بود ولی بعدا که پرسیدم ظاهرا خونریزی شفاف طبیعی هست و خیلی ها دارن

بخیه سز جوش میخوره و دیگه پاره نمیشه

این حرف غلطیه که دکترها میگن که مارو بترسونن

الان شما دستت ببره (هرچقد هم عمیق باشه ) بعد چتد وقت به حالت قبلش برمیگرده بافت جدید درست میشه

اگه قرار به پاره شدن باشه

آخرهای ماه نه که رحم به بزرگترین سایزش میرسه هم پس باید پاره بشه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم دلیل خونریزی چی بود ولی بعدا که پرسیدم ظاهرا خونریزی شفاف طبیعی هست و خیلی ها دارن بخیه سز ...

یعنی تا حالا توکل خاطرات تاپیک حتی یک مورد هم نبوده پارگی رحم ...... من چن روز پیش رفته بودم پیش یه ماماتو شهرمون که وی بکم روقبول کنه که نکرد وگفت خودش تو بیمارستان خانمی دیده که رو دوتا سز سومی رو بدون هیچ مشکلی طبیعی آورده ...و موردی هم دیده که طرف بعد سز سردومی رحمش پاره شده واورژانسی سزش کردن وبچه رو درآوردن .... میگف بستگی به ضخامت رحم هرکس داره ممکنه یکی رحمش خیلی نازک بشه وموقع زورزدن پاره شه جای سز .... البته چون ما تو منطقه کوچکی هستیم من سه نفراز آشناهامونومیشناسم که تو روستا زندگی میکنن وهمینطور دردها رو خونه کشیدن رفتن طبیعی آوردن 

سلام اینم خاطره ی زایمان خاص من به نام حیات بخش مطلق  دوشنبه نوبت چکاپ دکتر داشتم دیگه واقعا ...

واااای منم گریم گرفت 

چقد استرسی بوده زایمانت ولی بازم خداروشکر دوتاتون سالمین خدا برات نگهش داره عزیزم

2728
یعنی تا حالا توکل خاطرات تاپیک حتی یک مورد هم نبوده پارگی رحم ...... من چن روز پیش رفته بودم پیش یه ...

تو تاپیک نداشتیم

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
من استفاده میکنم خیلی حس راحت تر و سبک‌ترین باهاش دارم کمرم خیلی اروم تره دستشویی و دقت نکردم ایر ...

مارکش روش نوشته نیست ؟یا میتونی یه عکس ازش واسم بفرستی

سایز بندی داره یا فری سایزه؟

مارکش روش نوشته نیست ؟یا میتونی یه عکس ازش واسم بفرستی سایز بندی داره یا فری سایزه؟

نوشته طب و صنعت سایز بندی داره

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
ادامه خاطره زایمان دوم من :  کلاسهای یوگا بارداری و ورزش با توپ خیلی برای من خوب بود و به نظرم ...

شماره ی مامای همراهتو میدی؟

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
خانمای گل کسی از شیراز بوده که وی بک کرده باشه؟  

سلام عزیزم

من هنوز وی بک نکردم ولی منتظرم

دکترم فاطمه حاجی باقری و بیمارستان شفا هم میخوام برم.

چند نفر بودن بیمارستان زینبیه و حافظ که دولتیه رفتن و وی بک هم قبول کردن

2706