2737
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672332 بازدید | 89580 پست
من احساس کردم وقتی مولتی ویتامین میخورم وزنم بالا میره خودم قطعش کردم سعی کن غذاهای برنجی ماکارونی س ...

ممنون عزیزم از توصیت ان شاالله حتما بیشتر این غذاها رو رعایت میکنم

شما از چند ماهگی قطع کردی من تو حاملگی قبلیم دکتر از هشت ماه گفت دیگه نخور ولی این سری میترسم نخورم، مشکلی پیش نمیاد؟

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اینو بخونید توجه کنید: بچه ها من یک روزه که دارم فایل های استاد سیدحسین عباس منش رو گوش میگیرم ...

من همه فایلاشو گوش ندادم اخه خیلی هاش پولیه ولی قبلا خیلی گوش می دادم دوست داشتم 

چه خوبه یه تاپیک بزنی و همه نظر بدن منم دوست دارم بدونم 

بچه ها من حرکت بچم کم شده طبیعیه؟؟؟ و اینکه هفته های آخر نیاز به سونو هست؟؟

فک کنم طبیعیه 

من تغییری احساس نکردم ولی گاهی کم‌ میشه 

یه سونوی بیوفیزیکال هست هفته های آخر باید بریم 

برای وضعیت کلی جنین

2731
ممنون عزیزم از توصیت ان شاالله حتما بیشتر این غذاها رو رعایت میکنم شما از چند ماهگی قطع کردی من تو ...

مولتی اصلا نخور سس نخور غذاهات بیشتر مثل سوپ و اش و جوجه با نون  باشه برنج نخور شیرینی نخور شکلات نخور غذاهای روغنی کم کن میوه بخور سالاد با ابغوره یا اب لیمو بخور مخصوصا کاهو قرص امگا هم چاق میکنه نخور اینارو دکترم به من گفته البته من زیاد چاق نیستم ولی دکتر گفته واسه اینوه چاق نشم رعایت کنم 

ممنون عزیزم از توصیت ان شاالله حتما بیشتر این غذاها رو رعایت میکنم شما از چند ماهگی قطع کردی من تو ...

دقیق نمیدونم ولی نزدیک دوماهه نمیخورم به بهداشت هم گفتم احساس میکنم وزنم رفته بالا گفت یه روز در میون بخور ولی من ترسیدم وزن بچه الکی بالا بره نتونم طبیعی بیارم قطعش کردم چون خودم میدونم اشتهام خوبه الکی با مولتی بیشتر پرخوری میکردم

سعی کن از مواد غذایی استفاده کنی که ویتامین بیشتری دارن

مغزیجات.ماهی میگو.سبزیجات و....

فک کنم طبیعیه  من تغییری احساس نکردم ولی گاهی کم‌ میشه  یه سونوی بیوفیزیکال هست هفته های ...

مرسی عزیزم 

اره میگن بچه بزرگ‌تر ک میشه حرکتش کمتر میشه

پس تو همین هفته ی سونو میرم

2738
دقیق نمیدونم ولی نزدیک دوماهه نمیخورم به بهداشت هم گفتم احساس میکنم وزنم رفته بالا گفت یه روز در میو ...

به نظرم شما درست میگی اخه دکتر هم میگفت مولتی واسه کسیه که اشتها نداره اگه از همه گروه های غذایی بخورم دیگه اصلا نیازی به مولتی ندارم

ممنون🌷🌷

🌼🌼اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌼🌼
من یه چیز رو متوجه نمیشم. دیروز سونو بودم  داخل هفته ۳۲ ام گفتن سفالیکه.  بعد گفتم که دها ...

عزیزم بچه‌که الان‌ نمیاد تو لگن. باید صبر کنی تا هفته های اخر. بعضیا تا زمان زایمان هم‌ سر بچه‌شون شناوره،

درست گفته اوضاع دهانه‌ رحم رو با سونو شکمی نمیفهمن تو این سن بارداری

بعضیا از رو شکم مادر تشخیص میدن جنین تو چه وضعیه. خانم صابریان که برا منو‌ متوجه شد. البته بعدش معاینه داخلی هم کرد

اول هفته ۳۸ کله پسرم نه خیلی بالا بود نه‌ خیلی پایین.

۳۸+۱روزم که زایمان کردم سر بچم هنوز پایین نبود. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

سلام خانما خوبین، 

من چندین ماهه که دارم تاپیک رو دنبال میکنم تا حدودا صفحه ۴۰۰ هم همرو خوندم 

من ۲۸ سالمه یه دختر ۵ ساله دارم و امروز جواب آزمایشمو گرفتم مثبت بود و باردارم ، من شیراز زندگی میکنم زایمان اولم رو سزارین کردم خیلی دوست داشتم طبیعی زایمان کنم ولی وقتی برای معاینه لگن رفتم دکتر که خواست معاینه کنه من خیلی درم گرفت و خودمو جمع کردمو و آخ اوخ کردم دکتر گفت تو اصلا صبور نیستی و نمیتونی زایمان کنی برو سزارین کن منم با وجود اینکه هم لگنم خیلی خوب بود هم بچه سفالیک بود و فکر میکنم تو هفته ۳۸ فیکس شده بود ولی ترسیدم شوهرمم از خودم بدتر دیگه رفتم سرارین کردم ولی بعدش خییلی پشیمون شدم تا چندین ماه کمر درد داشتم ، الان تصمیم دارم انشالله برای این بارداریم طبیعی زایمان کنم 

2706