2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670210 بازدید | 89551 پست
یعنی علاوه بر خانوم صابریان دکترم باید داشته باشیم؟

به نظرم اگر میتونی یه سر پیشش برو تا به نتیجه برسی. خودشون گفتن که دوست دارن عامل زایمان باشن یعنی خودشون بچه رو میگیرن.

اما اگر خدای ناکرده به هر صورتی مشکل پیش آمد که نیاز به دکتر شد به دکتر تون زنگ میزنن. خودشون هم با یه دکتر کار میکنن که این موقع ها زنگ میزنن بهش توی بیمارستان امید هست، من خوشم نیومد. اگر کس دیگه ای هم مد نظرتون باشه که مثلا توی اون بیمارستان قرار داد داره، قبلش چند بار پیشش ویزیت شین فکر کنم کفایت کنه که بعدش زنگ بزنه. حالا بحث نامه و اینا رو نمیدونم چی میشه!!!!!

اگر به نتیجه ای رسیدین لطفا منو هم در جریان بگذارید، منم هنوز نمیدونم چیکار کنم

بچه ها منو فرستادن سونوی داپلر برای جفت و اینا، پیش زهره محمد زاده رفتم. ۳۰۰ دادم با بیمه تامین اجتماعی؛ گرون گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همون اول قیمت رو گفت شوکه شدم ولی دیگه نمی دونستم کجا برم که خوب باشه!

بعد ۳۲ هفته بازم سونوی دیگه ای هست؟

وزنش ۱۹۰۰ بود، کمه؟

بعد خانم دکتر گفت چه لبای بزرگی داره، انگار آرایش کرده!!!!! ‌ نگران شدم شاید مشکلی باشه که به من نگفت، شما اطلاعاتی توی این زمینه ندارین؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

عززززززیزم مبارکت باشه. بالاخره با صبر و استقامتت جواب خوبی گرفتی خدا رو شکر. مواظب خودت و نینی باش.

برای منم خاص دعا کن، یه سری درگیری هایی پیش اومده و اینقدر فشار رومه که بنده خدا نی نی توی دلم رو به کلی فراموش کردم.

2728
الان به این‌چیزا فکر نکن. فقط حرکت سجده رو برو. چه رفته باشه تو لگن چه نرفته باشه خیلی کمک میکنه.&nb ...

من یه چیز رو متوجه نمیشم. دیروز سونو بودم  داخل هفته ۳۲ ام گفتن سفالیکه.

بعد گفتم که دهانه رحم چطوره ؟ کامل بسته ست که زایمان زودرس نگیرم؟گفتن که توی این سن از بارداری دهانه دیگه پایینه و با سونو شکمی وضعیتش دیده نمیشه. یا با واژینال یا معاینه. 

الان اینکه بچه توی لگن بیاد یا نه رو بدون معاینه هم میتونن بفهمن؟ 

و اینکه آیا وقتی بچه سفالیکه دوباره ممکنه بچرخه یا دیگه ثابته؟

بعد اینکه سفالیک شد چقدر طول میکشه داخل لگن بیاد و چه علامتی داره؟ میشه مادر بفهمه؟

سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

سلام خانومی تبریک میگم قدم نو رسیده مبارک کاش زودتر بیاین و خاطره ی زایمانتونو تعریف کنین کدوم بیمارستان بودین دکترتون کی بود مامای همراه داشتین و هزینه ی زایمانتون چقدرشد ببخشید خیلی شد سوالام آخه منم اصفهانم و اطلاعاتم خیلی کمه ممنون میشم هر وقت تونستی جواب بدی

به نظرم اگر میتونی یه سر پیشش برو تا به نتیجه برسی. خودشون گفتن که دوست دارن عامل زایمان باشن یعنی خ ...

باشه احتمالا تو این هفته میرم یا ژتماس میگیرم اطلاعات میگیرم ازشون

شما از چی خوشت نیومد؟

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
بچه ها من حرکت بچم کم شده طبیعیه؟؟؟ و اینکه هفته های آخر نیاز به سونو هست؟؟

معمولا جای بچه من میشه شدت و مدل حرکت کم میشه گفتن از ۳۴ هفته تمام به بالا

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
عزیزم خانم فراهانی هم مامای همراه هستن. تو اینستا پیج دارن میتونید برید تو پیجشون ببینید، گویا با ح ...

دستت درد نکنه عزیز دلم

اگ شد پیجشونو بزار 

یکی پیدا کردم بیمارستان شهریاری

همونه؟

من ی مقدار وزنم زیاده وزنم۹۲ و قدم ۷۵ هستش به نظرتون چ کار کنم که خیلی وزن خودم و بچه بالا نره؟

من احساس کردم وقتی مولتی ویتامین میخورم وزنم بالا میره خودم قطعش کردم سعی کن غذاهای برنجی ماکارونی سیب زمینی نوشابه کمتر بخوری از سبزیجات زیاد استفاده کن

2706