2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671157 بازدید | 89552 پست

بچه ها من هنوز نتونستم بفهمم زایمان با امپول فشار بهتره یا فیزیولوژیک

اخه با سرم فشار سریع تر انجام میشه فیزیولوژیک کند تره

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مامان بعدی کیه؟؟؟!😁

ی خانومی بود ک سفیده دیده بود دو روز بعد زایمانش بود فک کنم الان زایمان کرده باشه

عشقم دخملم کاربریش بود

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
ی خانومی بود ک سفیده دیده بود دو روز بعد زایمانش بود فک کنم الان زایمان کرده باشه عشقم دخملم کاربری ...

من همچنان روزی یه بار ترشحات رادارم الان دیگه شبیه خیلی ببخشیدمخاط بینی،دیگه نمیدونم ایناپلاگ رحم یاعفونت یامال شیافه،دکترکه معاینه کردگفت عفونت نداری منم همچنان منتظر دردم ولی انگار هیچ خبری نیست،بچه هابرامنم اگه میتونیددعاکنید

2728

لطفا اینو بخونید توجه کنید:

بچه ها من یک روزه که دارم فایل های استاد سیدحسین عباس منش رو گوش میگیرم 

ایشون یکی از اون افراد موفق و انگیزشی و میلیاردره 

تو سایت بزنید سریع اسمش میاد

فکر کنم تلگرامش هم باشه

یه گروه تحقیقاتی هستند

اولش خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم ؛ چنان از خدا صحبت می‌کنه و از ایمان که شرمنده خودم شدم که این جوان بی ادعا چقدر معنوی هست 

اما جلوتر رفتم دیدم انگاری فقط محور صحبت هاش روی خدا و قرآن هست؛ 

طوری که من متوجه شدم توسل رو قبول نداره 

چیزهایی میگه که هر چند خیلی قشنگ و عمیقه و خیلی ها با سخنانش شاید جذب خدا شدند 

اما معصومین رو انگاری کنار زده 

با اینکه اسمش سید و حسین و عباس داره 

اما حقیقتش هرچی با خودم کلنجار می رم حس میکنم که توی اعتقاداتش انحراف داره 

از شما می‌خوام تو سایت بزنید و کمکم کنید ببینید که درست متوجه شدم یا نه 

حقیقتش خواستم تایپیکی بزنم اینها رو عنوان کنم ؛ اما گفتم هم مطمئن شم که انحراف درش هست ؛ هم اینکه مطمئنا زود پوکیده میشم ؛ چون طرفدارای زیادی داره 

هم خواستم شما هم همکاری کنید شاید من اشتباه متوجه شده باشم .

می بینید این همه از خدا و قرآن و معنویت و ....میگه

بعد فیلمش رو دیدم با شلوارک تو فلوریدا و.....
از اون ور هرفایل کلاس هاش یه میلیون تومنه

یعنی من تو حس حرفاش رفتم از بس قشنگ و معنوی حرف میزنه
خیلی ها هم سمت قرآن اومدند
اما میگم حرفهاش یه ضد و نقیض هایی داره که خیلی ظریف میگه باورتون نمیشه

مثلا توی فایل اعتماد به نفسش میگه ما نباید عذاب وجدان داشته باشیم چون در رابطه با هرکسی که برخورد می کنیم اگه خود طرف نخواد این ظلم شما رو اون هیچ تاثیری نداره
عدو شود سبب خیر اگه خدا خواهد
ظلم به دیگران رو قبول نداره

( درسته که همه چی دست خداست ؛ اما توی قرآن هم اومده که یه ذره کار بدی انجام بدیم جزاش رو می بینیم و بی حساب نمی مونه)

یعنی از دیروز من دارم گوش میگیرم تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتم
اما خدا رو شکر متوجه شدم
فایلش در مورد اعتماد به نفس رو گوش گرفتم اصلا یه چیز دیگه می گفت بردش توی اینکه هر کی اعتماد به نفس نداره برا اینه که احساس گناه و عذاب وجدان داره🤔
ما نباید اصلا تو زندگی عذاب وجدان داشته باشیم😐

همون فایل اعتماد به نفس بود به نظرم گفت ما فرهنگ رو می سازیم؛ و هر منطقه ای فرهنگ خاص خودش رو داره

اگه مخالف فرهنگ خودمون عمل کنیم احساس عذاب وجدان می کنیم

مثلا میگه اروپا کله پاچه خوردن پیششون عجیبه

در صورتی که ما راحت میخوریم

اما ایرانی ها سوسک و حشره نمی خورند؛ در صورتی که در کشورهای دیگه عادی است

پس نباید عذاب وجدان اینو داشته باشیم که این کارو کردیم؛ چون اولا خیلی چیزها فرهنگ منطقه است 

دوما اگه ظلمی کنیم اگه خدا نخواد به کسی آسیب نمی رسه؛ چون همه چی دست خداست 

نظر شما چیه ؟

خدا مشخص کرده ما چی بخوریم و چی نخوریم؛ حالا ما بگیم نباید عذاب وجدان خوردن گوشت خوک یا سگ رو داشته باشیم ؛ چون کشورهای دیگه می خورند 😐

ایشون در مورد فرهنگ میگه که هر منطقه خاص خودشه؛ مگه فرهنگ ما از ساخت خودمونه؛( شاید بخشیش آره) 

فرهنگ ما از دستورات دینی و از خدا و از معصومین سرچشمه گرفته 

حتی اگه فقط قرآن رو ببینیم قرآن هم گفته گوشت خوک و شراب حرامه

(ایشون در مورد شراب هم گفت که پیش ما شاید بد باشه و عذاب وجدان داشته باشیم ؛ اما جاهای دیگه نه)

این همه ائمه تلاش کردند که ما رو آگاه کنند ؛ این آقا نمی‌دونم از کجا این اعتقادات بهش دیکته میشه

(تازه تو سایتی میخوندم که شک دارند دیپلم داشته باشه)

کلا منحرفه به نظرم و از جاهایی حمایت میشه و خط می گیره .

فَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْراً يَرَهُ

وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرّاً يَرَهُ‏

پس هر كس به مقدار ذرّه‏اى كار نيك كرده باشد همان را ببيند.

و هركس هم وزن ذره‏اى كار بد كرده باشد آن را ببيند.

سوره مبارکه زلزال

چطور ایشون میگند به دیگران ظلم کنیم نباید احساس گناه و عذاب وجدان داشت و باید برای اعتماد به نفس اینها ها رو دور ریخت 🤔

حتی قرآن رو هم رد می‌کنه

در روایتی امام باقر علیه السلام ظلم را به سه دسته تقسیم می کنند: «عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ الْبَاقِرِ علیه السلام قَالَ الظُّلْمُ ثَلَاثَةٌ: ظُلْمٌ یغْفِرُهُ اللَّهُ وَ ظُلْمٌ لَا یغْفِرُهُ اللَّهُ وَ ظُلْمٌ لَا یدَعُهُ فَأَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی لَا یغْفِرُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَالشِّرْک بِاللَّهِ وَ أَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی یغْفِرُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَظُلْمُ الرَّجُلِ نَفْسَهُ فِیمَا بَینَهُ وَ بَینَ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ وَ أَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی لَا یدَعُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَالْمُدَاینَةُ بَینَ الْعِبَادِ وَ قَالَ علیه السلام مَا یأْخُذُ الْمَظْلُومُ مِنْ دِینِ الظَّالِمِ أَکثَرُ مِمَّا یأْخُذُ الظَّالِمُ مِنْ دُنْیا الْمَظْلُومِ؛ امام باقر علیه السلام فرمود: ظلم و ستم سه گونه است: ستمی که خدا می آمرزد و ستمی که خدا نمی آمرزد و ستمی که خدا رها نمی کند. آن که خدا نیامرزد؛ شرک به خداست و آن که می آمرزد؛ ستم بر نفس است و آن که وانگذارد، حق بندگان است بر یکدیگر. فرمود: آنچه مظلوم از دین ظالم بستاند؛ بیشتر از آن است که ظالم از دنیای مظلوم می ستاند»[7]  فردای قیامت، کارهای نیک ظالم را بر می دارند و به مظلوم می دهند و همین طور گناهان مظلوم را به ظالم می دهند.

در این روایت اشاره شده است؛ ظلمی که به واسطه آن خداوند ظالم را رها نمی کند؛ ظلم و ستم به دیگران است. باری تعالی از حق الناس نمی گذرد. خداوند در کمین ظالمین، نشسته است تا حق ظالم را بستاند. در قیامت خداوند از حسنات ظالم بر می دارد و به مظلوم می دهد. لذا حضرت باقر علیه السلام فرمودند: آن مقداری که مظلوم از دین ظالم می گیرد،؛ به مراتب بیشتر است از آن چه که ظالم از دنیای مظلوم گرفته است.

عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ لَمَّا حَضَرَ عَلِی بْنَ الْحُسَینِ الْوَفَاةُ ضَمَّنِی إِلَی صَدْرِهِ ثُمَّ قَالَ یا بُنَی أُوصِیک بِمَا أَوْصَانِی بِهِ أَبِی حِینَ حَضَرَتْهُ الْوَفَاةُ وَ بِمَا ذَکرَ أَنَّ أَبَاهُ أَوْصَاهُ بِهِ قَالَ یا بُنَی إِیاک وَ ظُلْمَ مَنْ لَا یجِدُ عَلَیک نَاصِراً إِلَّا اللَّهَ؛ حضرت باقر علیه السلام فرمود: پدرم علی بن الحسین هنگام وفات مرا در آغوش گرفته فرمود: پسرم تو را وصیتی می کنم که پدرم هنگام وفات به من نمود از جمله سفارشی که نمود این بود که فرمود: بترس از این که ستم روا داری به کسی که جز خدا ناصری ندارد.»

من که مطالبش رو گوش ندادم ولی با چیزایی که شما دارین میگین به نظرم حق با شماست

شاید منحرف باشه و این باید آگاهی داده بشه به مردم تا فریب حرف های به ظاهر خداپسندانش رو نخورن!

2706