2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670179 بازدید | 89551 پست
سلام من دیروز رفتم کلاس ورزش بارداری صبحش ی لیوان شربت خاکشیر خورده بودم بعدم رفتم ورزش ۲۰ دقیقه و‌ ...

عزیزم شما کدوم شهری؟  هزینه کلاساتون چقدر شد؟ 

منم منتظرم ماه هشتم تمام بشه بعد شروع به ورزش کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونی مهربانوآخه من سه شنبه معاینه شدم ممکنه مال معاینه باشه؟همش میگم نکنه وقتش نباشه بادستکاری رو ...

به خدا بسپار

عکر منفی نکن

ایشالله به موقعش طبیعی و راحت زایمان میکنی

بشین به بهترین حالت فکر کن و از خدا همونو بخواه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شيرش تنظيم شده فقط بسكه اين پدر دختر نديده😂بغلش كرده بغلي شده قبلا بيدار بود ميزاشتمش زمين و ...

ماشالا خداحفظش کنه

برامن ک سومیه ماشالا باباش مث ندیدبدیداس.بچهامم ک مث دوتاجغدیسره بالاسرش وایسادن🤣🤣

فقط بتونم ازسینم بِکَنَمش راحت میشم.شیرشوتنظیم کنم

ماشالا خداحفظش کنه برامن ک سومیه ماشالا باباش مث ندیدبدیداس.بچهامم ک مث دوتاجغدیسره بالاسرش وایسادن ...

چقدر‌دوست داشتنی

اون‌دوستم که ۵تا داره میگه لذت بچه از ۳تا به بعده. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2728
میشه خاطره زایمانتو بزاری لطفا؟؟؟

ص 68 همین تاپیک خاطره زایمان هست

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
چقدر‌دوست داشتنی اون‌دوستم که ۵تا داره میگه لذت بچه از ۳تا به بعده. 

اون دوستت را با من آشنا کن 😑😑😑تا دقیق برام مفهوم لذت را با رسم شکل توضیح بده😒😒😒

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

سلام بچه ها

به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دنیا اومد.

بابت همه دعاهاتون ممنونم. ان شاءالله به زودی میام خاطره زایمانمو مینویسم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

😓 منم توضیح میخوام

شاید معنی لذت عوض شده😉😆

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

مبارک باشه 😍😍😍

خیرشو ببینی عزیزم

خداروشکررررررر

چ بی سروصدا😊

واقعا حیف بود بخاطر یک روز دیرتر ، پنجشنبه سز میشدی

چقد خوشحال شدم😊😊

سلام بچه ها به لطف خدا من هم موفق به وی بک شدم و دخترم دیروز جمعه ساعت ۱۰:۴۵ صبح به روش طبیعی به دن ...

سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه،فقط زود تند سریع بیاتعریف کن منکه دل تودلم نیست

الحمدالله.

شکر خدا

تقریبا شد همون نه ماه و نه روز

هزاربار شکرت

این تاریخای ان تی هم پس نمیشه روش حساب کرد زیاد...

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

اتفاقا تو کانال دو تا کافی نیست خیلیا میگن از سه به بعد راحتی. تجربه هاشونو گذاشتن. حتی یکیشون میگفتدو نفر از وستاش بهویشنهاد اون سومی رو اوردن و دعاشم کردن. منم اگر افتادگی نبود میذاشتم ۱۸ماهگی این یکی اقدام میکردم. ولی نمیشه.

بذار امروز باش یه تماس بگیرم ببینم عضو‌ میشه اینجا. تازه‌میخوام بهش پیشنهاد طبیعی بعد ۴سز بدم. هرچند میدونم میترسه. بیچاره اگر وی بک می شد حتما بازم میاورد

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706