2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670222 بازدید | 89551 پست
نعنا مثل عسل میمونه، یکم به اصطلاح کمر رو شل میکنه. دیگه تصمیمش با خودت! ولی من مجبور میشم می خورم ...

منم خیلی عسل خوردم

قوت غالبم عسل بود!

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

سلام به همگی، من هفته 9 هستم و به امید خدا قصد وی بک دارم، ولی تو شیراز دکتری که اینو قبول کنه پیدا نکردم، تا صفحه 70 تاپیکو خوندم ولی شیرازی نبود، دوستای مهربون کسی دکتر تو شیراز میشناسه منو راهنمایی کنه؟

واقعا ممنون میشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی، من هفته 9 هستم و به امید خدا قصد وی بک دارم، ولی تو شیراز دکتری که اینو قبول کنه پیدا ...

سلام عزیزم من شنیدم بیمارستان زینبیه شیراز انجام میدن اما اسم دکتر و ماما نمیدونم ی زنگ بزن بپرس

سلام به همگی، من هفته 9 هستم و به امید خدا قصد وی بک دارم، ولی تو شیراز دکتری که اینو قبول کنه پیدا ...

اولین شهرستانی که وی بک کرد فک کنم شیرازی بود

دکتر نداشت زیرنظر ماما بود

ولی دوستان دیگه هم شیراز بودن که دکتر داشتن

حالا اول راهی بقیه تاپیک هم بخون هم کسب تجربه میشه هم ایشالله دکتر پیدا میکنی

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2728

خاطره نانازمن از شیراز صفحه 450 هست

مهربانو و ستاره ی عزیز، ممنون از راهنمایی.اتفاقا خاطره ی ناناز رو خوندم ولی بدون دکتر میترسم، البته خدا رو شکر که ناناز جان به سلامتی فارغ شد و به خواستش رسید.بیمارستان زینبیه هم چیزای خوبی ازش نشنیدم، ولی زنگ میزنم حتما ی چیزایی دستگیرم میشه.تاپیکو دوس دارم، عالیه و انشاالله بقیه رو هم میخونم. اگه بازم دوست عزیزی بیمارستان یا دکتری در این زمینه تو شیراز بلد بود، خیلی ممنون میشم لطف کنه منو در جریان بذاره.

من خیلییییی عسل خوردم تو بارداری. حتی یبارم انقباض نگرفتم. تا جایی که می دونم برا رفع کمخونی تو بارد ...

من یه کم کمر درد میشم. البته اگر زیاد مصرف کنم. یه قاشق که چیزی نیست!

من معتاد عسلم در حالت عادی یه هفته یه شیشه یک کیلویی رو تنهایی تموم میکنم(شکمو ام)

من یه کم کمر درد میشم. البته اگر زیاد مصرف کنم. یه قاشق که چیزی نیست!  من معتاد عسلم در حالت ع ...

منم دقیقا همینطورم. چه جالب. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

صفا جون؟؟؟؟؟؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

سلام به همه مامانی گل 

چند صفحه آخر دیدم درباره زردی بچه صحبت شده گفتم تجربم و بگم 

دخترم رو هفت روزش بود بردیم خانه بهداشت برای تشکیل پرونده  دکتر معاینه کرد گفت زردیش زیاده تا روی روناش هم اومده حتما ببر آزمایش بگیر و درصورت نیاز بستریش کن خطرناکه

منم طبق تجربه یکی از فامیلامون اول بردم دکتر طب سنتی از گوشش حجامت کرد بعد فرداش بردم آزمایش گرفتم جوابش یازده بود که گفتن زیر 15 باشه خوبه بعدشم روزی سه بار ترنجبین می دادم به مرور زمان خوب شد  

@safa1434    

عزیزم همه منتظریم بیا یه خبری بده توروخدا

از دیروز همش ب فکرتم

خدا کنه ب آرزوت رسیده باشی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706