2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672391 بازدید | 89580 پست
سلام خانوما من تصمیم به بارداری دارم و انشالله زایمان به روش طبیعی بعد از یه سزارین اصفهانم و خیلی خ ...

سلام عزیزم منم اصفهانم البته من دوتاسزراین داشتم الان پیش مامامیرم تاببینم چی میشه توکل به خدا،اگه تمایل داشتید شماره تلفن بدم

امشب تیر آخرمه... گرچه ازش خیلی میترسم ولی دیگه بالاتر از سیاهی که رنگی نیس... قرار بود بین ۶۰ تا ۸۰ ...

انشاالله هرچی خیره برات پیش بیاد،وفرداباخبرای خوب بیای خواهرمنایادت نره سرزایمانت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاااا جواب بدین من تازه وارد ۴ ماه شدم‌هفته ۱۳ هستم. دل درد و کمر درد دارم .از اون دردهایی ک ج ...

تا جاییکه من میدونم نعنای دم کرده بَده.. میتونی آب داغ با نبات بخوری عزیزم

ان شاﺀالله خوب بشی

بچه هاااا جواب بدین من تازه وارد ۴ ماه شدم‌هفته ۱۳ هستم. دل درد و کمر درد دارم .از اون دردهایی ک ج ...

بخور

اشکاا نداره

شکمتو با روغن زیتون چرب کن و با پارچه ببند

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
2731
سلام خانوما من تصمیم به بارداری دارم و انشالله زایمان به روش طبیعی بعد از یه سزارین اصفهانم و خیلی خ ...

20 یا 30 صفحه آخر تاپیک رو بخون

3 تا زائو اصفهانی داریم با کلی اطلاعات😉

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
تا جاییکه من میدونم نعنای دم کرده بَده.. میتونی آب داغ با نبات بخوری عزیزم ان شاﺀالله خوب بشی

مرسی عزیزم😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بخور اشکاا نداره شکمتو با روغن زیتون چرب کن و با پارچه ببند

ممنون عزیزدلم😍😍😍

حتما اینکارو میکنم.چون سر بچه اولمم خیلی اینطور میشدم دردش خیییلی بد بود😣😣😣

توصیتو گوش میکنم 🤗🤗🤗🤗

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

@rasta10    

کاش خبری از خودت میداددی رفیق

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2738

نعنا مثل عسل میمونه، یکم به اصطلاح کمر رو شل میکنه. دیگه تصمیمش با خودت!

ولی من مجبور میشم می خورم و بعدش دراز میکشم تا درد ناشی از خوردن عرق نعنا جدی نشه. ولی اگه احتمال زایمان زودرس داری نخور.

نعنا مثل عسل میمونه، یکم به اصطلاح کمر رو شل میکنه. دیگه تصمیمش با خودت! ولی من مجبور میشم می خورم ...

اها مرسی عزیزم.

ینی واقعا عسل هم نباید بخورم؟؟؟؟فک کردم فقط گیاهی یکم مشکل داره🙃

عزیزم وقتی تو ۳۸ هفته دهانه رحمت بدون هیچ ورزش و دمنوشی ۲ سانت باز شده و نرمه تو ۳۹ هفته و ۴۰ هفته ن ...

صفا جان چه کردی؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
نعنا مثل عسل میمونه، یکم به اصطلاح کمر رو شل میکنه. دیگه تصمیمش با خودت! ولی من مجبور میشم می خورم ...

من خیلییییی عسل خوردم تو بارداری. حتی یبارم انقباض نگرفتم. تا جایی که می دونم برا رفع کمخونی تو بارداری تجویز میشه. مطمئنی؟

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها صفا چی شد ؟

من همش ب فکرشم و دعاش میکنم

خدا کنه دردش گرفته باشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706