عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671250 بازدید | 89552 پست

برای روغن مالی هم روغن سیاه دانه مساژ بدین و بعد از اون بادکش با پنبه و الکل  انجام بشه اعجاز میکنه، اگه درست انجام بشه درد ها رو هم میکشه. به مدت ۲۱ روز یک روز در میان یا هر روزش رو یادم نیست ولی در ایام پاکی باید انجام بشه.

عنبر نسارا دود کردن هم اینطوریه که یه گوشه از اونو با یک گیره از هر نوعی میگیرید بعد یک گوشه کوچیک اونو روی شعله ی گاز میگذارید که داغ و قرمز شه (مثل زغال داغ کردن) بعد میبرید داخل حمام، در حالی که دامن پوشیدید و پاها باز و نیمه خیز اون رو زیر دامن میگیرید تا دودش برسه.

داخل اسپند دود کن بگذارید سریع کلا نابود میشه، داغ کردن یه گوشه کوچیکش کافیه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعیده کیسه آب باشه اخ اخ از بوی مایع امنیوتیک نگم برات که خیلی بد بوئه. ببخشید مثل ترشحات مرد... ب ...

ممنون عزیز. آخی خیالم راحت شد، چون بوی خاصی نداره.

ممنون عزیزم. خدا همه ی ما رو خودش محافظت کنه؛ در برابر بلاها و پیشامد ها. 

من که توی قشنگ اشهد مو گفتم و به توبه افتادم دیگه از این کارا نکنم!!!!

دوستم ۵تا بچه اورده میگه تو شیردهی کیست و اینا طبیعیه. واقعا اینجوره؟ من به شک افتادم با حرفای شما ...

نمیدونم والا !!!!!!!

راستش دوران شیردهی من بهترین دوران پریود طول عمرم بوده، دقیق منظم بدون کیست و مشکلات هورمونی و بدون درد و با خونریزی کم. 

ولی پسرم که سه سالش شد دوباره مشکلات قدیمی رخ نمود!

لابد هر کسی بدنش یه جوریه!

ولی استرس خیلی لطمه میزنه. ییهو همه چیز رو به هم میزنه! 

مثلا من خودم هر وقت میرم مسافرت تا برنگردم به وطنم پریود نمیشم، غریبی میکنه انگار!!!!!  مدلمه!!!!!

2728
سلام منم اومدم خاطره زایمانمو بگم، من زایمان راحتم رو مدیون این تاپیک هستم اینو واقعا میگم البته خود ...

عالی بود مامان مهناز.خوشبحالتون.بنظرت دلیل اصلی راحتی زایمانت چی بوده؟دم نوش چی میخوردین؟ براماهم دعاکنید ب راحتی شمازایمان کنیم.منکه همچنان منتظرم...

دوستان من با ماساژ پرینه یکم مشکل دارم.   باعرض معذرت اون ناحیه به شدت سفته و اصلا نمیتونم اونجوری که آموزش دادن بهمون ماساژش بدم. میشه یکم راهنمایی کنین؟

و اینکه دوستانی که زایمان طبیعی راحت داشتند، مثل باران جان که اصلا بخیه نخورده میشه بگین چه جوری میشه که اینجوری بشه؟!

اینقدر فکرم درگیر این قضیه شده که دیشب خواب دیدم بچمو خییییلی راحت بدون اینکه به بیمارستان برسم تو خونه با دنیا آوردم و بعدشم خیلی راحت راه میرفتم و مینشستم و ...  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
مرسی عزیزم. انشالله.  آره همون ورزشارو انجام دادم بیشتر هم چهاردستوپا و الاکلنگ رو انجام دادم ...

وقتی دردم داشتین،چهار دست و پا خوبه که انجام بدید؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
نمیدونم والا !!!!!!!  راستش دوران شیردهی من بهترین دوران پریود طول عمرم بوده، دقیق منظم بدون ک ...

برعکس من...پام از وطن گذاشتم اونور،فوران میکنه اونم چه جور....

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
عالی بود مامان مهناز.خوشبحالتون.بنظرت دلیل اصلی راحتی زایمانت چی بوده؟دم نوش چی میخوردین؟ براماهم دع ...

مهلا جون خوبی ؟الان باید توی هفته39باشی درسته؟

من جات بودم ورزشها و دمنوشها رو حسابی جدی میگرفتم

شیافم انجام بده ان شاء مثل مهنازجون خوب زایمان میکنی

منو بگو نمیدونم چه کنم😕نه پیاده روی میکنم نه ورزش نه جوشونده نه شیاف!!به نظرت از7-8عید شروع کنم ؟ دکی 9میاد.

سلام منم اومدم خاطره زایمانمو بگم، من زایمان راحتم رو مدیون این تاپیک هستم اینو واقعا میگم البته خود ...

عزیزم عالییییی بود 💖

توی این روزای آخر به ماها حسابی انرژی دادی😊

منم مثل شما زایمان دوممه اولی رو هم طبیعی بودم

زایمان اول و دومتون خیلی فرق داشت؟

ماساژ پرینه داشتین؟ اولی رو بخیه زیاد تر خورده بودین؟

زور زدن توی زایمان دوم کمتره یا همونه؟

ببخشید این همه سوال کردم😆

دوستان من با ماساژ پرینه یکم مشکل دارم.   باعرض معذرت اون ناحیه به شدت سفته و اصلا نمیتونم او ...

عزیزم بخیه نخوردن یک کمی بعیده اونم توی زایمان اول!

هم به میزان کشسانی بافت بدن هم فرم پرینه و راهنمایی ماما یا دکتر موقع خروج نوزاد و...ربط داره

ولی ماساژ پرینه حداقل میزان بخیه رو کمتر میکنه و ممکنه برای شکم دوم و سومی ها منجر به بخیه نخوردن بشه

منم نمیتونم اونجوری که آموزش میدن انجام بدم ولی مثل حالت دستشویی ایرانی بشین و سعی کن تا جایی که میشه به اون مدل ماساژ بدی.

2706