2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664766 بازدید | 89499 پست
سلام خانوما من زایمان خیلی خوبی داشتم به لطف این تاپیک و شماها ممنونم که سوالامو جواب میدادین. ❤️ ا ...

سلام عزیزم واقعا خداروووووووشکر

حالا کاش خاطره زایمانتونم میذاشتید....

من که هر لحظه دارم تاپیکو چک می کنم ببینم کسی میاد از خودش خبری بده

میتراجون خیلی خیلی مبارکه ان شاالله که خودتونو نی نی تون همیشه سالم باشید و در پناه خدا راستی شما ...

بله عزیز من ویبکی بودم

شرایطم طوری پیش رفت که واقعا غیر قابل تحمل شده بود

به درخواست خودم رفتم سز ولی واقعا از همکاری دکترم و مامای همراهم خیلی راضی بودم.

ماما تا آخرین لحظه میخواست منصرفم کنه.

روند باز شدن دهانه رحمم خیلی کند پیش میرفت با اینکه شدت دردام و فاصله شون به حداکثر رسیده بود.

تحمل افراد و همچنین میزان دردی که هر فرد داره متفاوته نمیشه خیلی مقایسه کرد، نباید از الان فکر کنید که ممکنه کم بیارید، من خودم اصلا فکر نمیکردم برام غیر قابل تحمل باشه، ولی اون لحظات فقط آرزوی مرگ میکردم.

طوری که هرکاری ماما میگفت انجام بده دردام رو بدتر میکرد مثل آب گرم روی شکم و کمرم، ماساژ و ...

تنها جایی که کمی آروم بودم روی توپ بود.

البته اینم بگم که دردام واقعا قابل تحمل بود تا جایی که کیسه آبم پاره شد، بعد اون شدت خیلی زیادی به خودش گرفت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درد بعد از زایمان رو بهش می گن پس درد که واقعا وحشتناکه و طبیعیه چون رحم داره جمع میشه 

در مورد حرکات بچه بستگی به جفت داره اگه از روی شکم اول جفت باشه و بعد بچه ح کات رو دیرتر متوجه میشی

سلام دوستای عزیز و مهربونم سال نوی همگی مبارک از همگی ممنونم که برام دعا کردین من بعد دو روز درد ...

سلاااام عزیزم. الهییییییی مادر مهربون و پر طاقت. ماشاءالله به اینهمه صبوری. خواهر اون رستم بوده شما به دنیا اوردی.

ان شاءالله عاقبت به خیر بشه

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2456
بله عزیز من ویبکی بودم شرایطم طوری پیش رفت که واقعا غیر قابل تحمل شده بود به درخواست خودم رفتم سز ...

درکت میکنم کامل. چون زایمان اول خودمم بعد از کلی درد، ختم به سز شد

حسابی مراقب خودت باش 

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2714
نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم ش ...

سلام باران جان سال نو مبارک. جالب اینجاست که من هم دقیقا الان در وضعیت شما هستم . و احتمال میدم هنوز بعد از زایمان به حالت عادی برنگشتم . تو طب سنتی قائده کلی اینه که از گیاهان دارویی استفاده کنی که مُدر حیض هستن اما اینکه چه چیزی خیلی سریع عمل کنه دقیقا نمیدونم‌ 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
سلام باران جان سال نو مبارک. جالب اینجاست که من هم دقیقا الان در وضعیت شما هستم . و احتمال میدم هنوز ...

اخی. پس خداروشکر یه همدرد پیدا کردم

سلام دوستان سال نوتون مبارک سال خوبی داشته باشین...من چندروزه حالتی عین عرق سوختگی گرفتم ازصبح زیرسینه هام وشکمم میسوزه تانصف شب همش لباسموبایدبدم بالاازیه طرفم هوا سرده دارم داغون میشم لباسموچیزای نخی خنک میپوشم بازم انگاربهم میچسبن بدنم سوزن سوزن میشه قرمزمیشه دارم دیوونه میشم نمیتونم تحمل کنم انقدپوست شکمم نازک شده پمادواینام میزنم بیفایدس راه حلی دارید؟؟

سلام به همگی

مدتهاست خواننده خاموش این تاپیکم و تا حالا بیشتر از ۳۰۰ صفحه اش رو پیوسته و پراکنده خوندم.

منم دوست دارم ویبک کنم. 

سال ۹۴ بعد از اینکه در پروسه زایمان طبیعی با بازکردن کیسه آب و القای درد زوری بچه ام دچار دفع شد سزارین اورژانسی شدم و الان که سه چهارهفته به زایمانم مونده فقط به فکر طبیعی ام. الان هفته ۳۶ بارداری ام.

اصفهانم. چندین تا دکتر اینجا ویبک رو قبول میکنن اما باتجربه ترینشون ظاهرا خانم دکتر فرزانه عالیدوست هستن. منم از هفته ۳۴ تحت نظر ایشون رفتم.

با خودم خیلی کلنجار رفتم که ثبت نام بکنم و ارسال نظر داشته باشم یا نه ولی الان حس کردم شاید منم وارد جمعتون بشم بهتر بتونم روحیه بگیرم. 

دردهای ناحیه عانه و لگن رو خیلی دارم ولی مساله ای که برام عجیبه اینه که با انجام ورزشها و حرکتهای لگنی دردها الان خیلی تسکین پیدا کردند. نمیدونم نشونه خوبیه یا نه. منتظرم چندروز دیگه بگذره و واردهفته ۳۷ بشم تا ماساژ پرینه و شیاف گل مغربی رو هم شروع کنم.

برای منم دعا کنین لطفا تا بتونم یه تجربه موفق ویبک در اصفهان باشم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
نه اینجوری اول لک میبینم بعد خون اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن حالا ا ...

برای منظم شدن و از بین رفتن لکه بینی ها، از روز هفتم قاعدگی از دمنوش رازیانه یا عرقش استفاده کنین تا روز ۲۱. بعد قطع کنین و در قاعدگی بعدی مجدد همین کارو تکرار کنین. چندین دوره که تکرار بشه منظم و درست میشه. دقیقا به سبک قرصهای ال دی ولی باید چندین دوره مداومت کنین. 

برای رفع لکه بینی های بعد از عادت ماهانه یا استحاضه های طولانی مدت بعد از زایمان هم این کارو باید بکنین:

مقداری عدس رو بشورین و بریزین در آبکش و زیر نور آفتاب اجازه بدین تا خشک خشک بشه. این عدس رو در آسیاب بریزین و چندین بار آسیابش کنین. روزانه یک یا دوبار یک قاشق از این پودر رو با یک قاشق عسل میل کنین. قطعا زیاد خوشمزه نیس ولی دواست! حتی همون لکه بینی های قبل از حیض رو هم درست میکنه. 

امتحانش ضرری نداره. تجربه شده و راضی بودیم. شماهم تجربه کن خانم گل‌. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام عزيزم سال نو مبارك!!! واسه درمان فيبروم چيزي ميدونيد؟؟ از طب سنتي ميخام استفاده كنم

من قبل بارداری کیست داشتم و باردار نمیشدم دکتر طب سنتی برای رفع کلیه مشکلاتی که ممکنه وجود داشته باشه:

۱۲۰ روز مصرف سرکه انگبین رازیانه+۴۰ روز دوسین+چند مدت روغن مالی سیاهدانه+بادکش زیر دل و کشاله ران+ چند بار دود کردن عنبر نسارا+ چند بار توی سرکه و جوش شیرین نشستن و گرم کردن رحم با بستن و شیاف عسل رو برام نوشت و خدا رو شکر حل شد.

ولی اگه پریود منظم باشه مصرف رازیانه ممکنه نامنظمش کنه ولی حتما کیست و فیبروم رو از بین میبره به شرط اینکه کیست سینه نداشته باشید.

خب شیر میدم طبیعیه دیگه. ادم تو شیردهی قاطی پاطی میشه دفعه پیش درمان کردم که حینش باردار شدم این ...

بله احتمالا همینطور باشه. من کلی گفتم که خانمهایی که این مشکل براشون پیش میاد در جریان باشن چون خودم مبتلاش بودم.

در کل درمان های طب سنتی اکثرا اساسی و بلند مدت هستن، ولی خیلی بهترن.

عید شما هم مبارک

2706