2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671104 بازدید | 89552 پست
نه اینجوری اول لک میبینم بعد خون اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن حالا ا ...

آره دیگه...باید مستمرم باشه.من پریودیم،سه روز قبلش استحاضم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
در ضمن وجود کیست خودش میتونه عاملی برای لکه بینی باشه که اون هم با رعایت بعضی مسائل بدون دارو از بین ...

سلام عزيزم

سال نو مبارك!!!

واسه درمان فيبروم چيزي ميدونيد؟؟

از طب سنتي ميخام استفاده كنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره دیگه...باید مستمرم باشه.من پریودیم،سه روز قبلش استحاضم.

من که سوال کردم از دفتر پاسخگویی بهم گفتن باید لکه بینی چک بشه اگر پنبه رو کمی داخل کنین و دائما آلوده بشه و چند بار بافاصله ی مثلا2-3دقیقه یکبار این حکم حیض داره اما اگر بینش پاک باشی استحاضه است البته اینم هست که بین دو حیض باید 10روز پاکی باشه وگرنه به هیچ وجه حیض محسوب نمیشه

دوستان من یه سوال داشتم. راستش من یه مدتی هست درد و انقباض پراکنده دارم گه چون با لکه بینی نیست بهش ...

عزیزم اگر آب کیسه باشه باید رقیق باشه بعدم کمی بوی تند داره و باید نوار بذاری اگر پشت هم خیس شد میشه آب کیسه و دیگه اینکه تشخیصش سخته بیمارستان بری تست میگیرن اگر نگرانی برو تست بده

2728

بچه ها سلام. من لکه بینیم به کل مرتفع شد

نکنه لک لانه گزینی بود. اخه تا بحال اینجور نشدم.

انچنان استرسی بر جانمان سایه افکنده گویی الان است که جان به جان افرین تسلیم بنماییم... 

بی شوخی دارم از استرس می میرم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
دوستان من یه سوال داشتم. راستش من یه مدتی هست درد و انقباض پراکنده دارم گه چون با لکه بینی نیست بهش ...

بعیده کیسه آب باشه

اخ اخ از بوی مایع امنیوتیک نگم برات که خیلی بد بوئه. ببخشید مثل ترشحات مرد...

بعدم با سرفه و عطسه و جابجایی میاد بیرون خود به خود. عین آب رقیقه

رنگم نداره

برا من که اینجوری بود

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
در ضمن وجود کیست خودش میتونه عاملی برای لکه بینی باشه که اون هم با رعایت بعضی مسائل بدون دارو از بین ...

دوستم ۵تا بچه اورده میگه تو شیردهی کیست و اینا طبیعیه. واقعا اینجوره؟ من به شک افتادم با حرفای شما

اینقدر منو عتاب کرد که چرا گیر دادی به پریودت وقتی داری بچه شیر میدی

بچه ها سلام. من لکه بینیم به کل مرتفع شد نکنه لک لانه گزینی بود. اخه تا بحال اینجور نشدم. انچنان ا ...

حتمایه تست بارداری بنداز چون خاهر منم این ماه پریودشده لک بینی هم داشته تست انداخته مثبت شده...حدقل از سردرگمی درمیای

حتمایه تست بارداری بنداز چون خاهر منم این ماه پریودشده لک بینی هم داشته تست انداخته مثبت شده...حدقل ...

خواهر داروخونه شبانه روزی دوره ازمون.

شوهرمم اعتکافه.

خودمو اروم کردم دیگه اگرم‌ شده باشه که شده دیگه. احتمالش چقدره‌ مگه؟ خیلی پایینه. بهتره اعصابمو برا اتفاقی که ازش مطمئن نیستم‌خورد نکنم. فعلا صبر میکنم یک هفته... ببینم پریود میشم. هرچی‌ خدا بخواد

زندگی ما خانوما گره خورده به استرس...

بچه ها سلام. من لکه بینیم به کل مرتفع شد نکنه لک لانه گزینی بود. اخه تا بحال اینجور نشدم. انچنان ا ...

به کل مرتفع شد،یعنی تموم شد؟؟؟؟🤔

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

طبق ال ام پی،۱۵ هفته و در روزم.

اصلا تکون بچه رو حس نمیکنم.

عب نداره؟

به کل مرتفع شد،یعنی تموم شد؟؟؟؟🤔

اره. کاملا

طبق ال ام پی،۱۵ هفته و در روزم. اصلا تکون بچه رو حس نمیکنم. عب نداره؟

من سر اولی ۱۸یه خورده حس کردم، ۲۰کامل

سردومی ۱۵حس کردم یه چیزایی و‌مطمئن بودم تکون‌ بچه ست طبق تجربم.

حالا دوستم چپه شد! اولی رو کامل حس کرد از ۱۵هفته، دومی ۲۰به بعد

منابعم‌ میگن حداقل تا ۱۸هفته صبرکنید برای حس بچه

بنظرم اصلا نگران کننده نیست

طبق ال ام پی،۱۵ هفته و در روزم. اصلا تکون بچه رو حس نمیکنم. عب نداره؟

اگ ادم چاق باشه دیرتر حس میکنه حرکت بچه رو.بنظرم زوده الان...من متوسطم اماکلا حرکت بچهاموخیلی دیرحس میکنم.از۱۸هفتگی منتظرباش...دیگه۲۰حتماحسش میکنی

خواهر داروخونه شبانه روزی دوره ازمون. شوهرمم اعتکافه. خودمو اروم کردم دیگه اگرم‌ شده باشه که شده د ...

درسته اگرم باشینم ک نمیشه کاری کرد.هرچی حدابخادهمون میشه.واقعا زندگی ماخانوماهمش استرسه...خدابهشتوزیرپامون بزاره انشاءالله😉😉🤪🤪

2706