2410
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664765 بازدید | 89499 پست

نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم

من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم شدیدا خورده چون با نماز مشکل پیدا میکنم. نمیدونمم حیضه یا نه. همسرم معتکفه سال تحویل میخواستم برم مسجد منم...

کسی میدونه چیکار‌کنم همین الان لکه بینیم تبدیل به خون بشه؟ ببخشیدا. واضح گفتم...

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم ش ...

@mahe_gharibestan    

عزیز شما از طب اسلامی سر درمیاری یچیزی بگو

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بلدنيستم كمكت كنم اومدم بگم منو دعا كن همين و بس...🌹

عسلم. لحظه سال تحویل به یاد همتون هستم.

منم قابل بدون سمیه جان... (اسمت رو درست گفتم؟!)

2456
نمیدونم کسی هست جواب بده. از بچه های جدید و قدیم من دوباره بعد چهار سال دچار لکه بینی شدم. اعصابم ش ...

خواهر من نزدیک دو ماهه به این درد گرفتارم.

خیلی سخته.هیچ جا نمیتونم برم.

ولی استحاضه معلومه.کمتر سه روز،بیشتر از ده روز.

حیض مدام خونریزی هست،استحاضه نه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

زیره سیاه دم کن بخور

یا زعفرون

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
خواهر من نزدیک دو ماهه به این درد گرفتارم. خیلی سخته.هیچ جا نمیتونم برم. ولی استحاضه معلومه.کمتر س ...

نه اینجوری

اول لک میبینم بعد خون

اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن

حالا اگر لک و خون کمتر از ۱۰شه همه حیض

اگه بیشتر شه فقط نشونه دارا حیضه

نه اینجوری اول لک میبینم بعد خون اصلا بدون اینکه پری شم لک نمیبینم. حتما این دو تا پشت همن حالا ا ...

اون لک رو حیضت قرار نده.خونریزیت ک شروع شد شروع کن شمردن همون مقدارروزایی ک حیض میشی قاعدگیتو قراربده...تاده روز بیشترازده روز استحاضه هس...منم همچی مشکلی پیداکرده بودم خیلی بده...حتماپیگیری کن...هورمونای بدنت به هم ریخته

2714

معمولا وقتی این اتفاق ( باز نشدن پریود) زمانی افته که رحم سرد یا ضعیف شه.

اگر مطمئن هستید که باردار نیستین و می خواهید زودتر باز شه،جدا از دمنوش های قائده آوری نظیر گل گاوزبان و شربت زعفرون که پریود رو باز میکنه. گرم نگه داشتن شکم با بستن پارچه ترجیحا کلفت و قبل اون روغن مالی کردن و سشوار کشیدن کمر و شکم بعلاوه تغذیه گرم مزاج بخصوص خوردن ارده شیره به باز کردنش خیلی کمک میکنه

در ضمن وجود کیست خودش میتونه عاملی برای لکه بینی باشه که اون هم با رعایت بعضی مسائل بدون دارو از بین میره.(کیست خود من با مصرف مداوم سرکه انگبین رازیانه به کل از بین رفت)

نکته ی مهم اینه که توی ایام پریود خیلی دقت کنید رحم سرد نشه، روی زمین سرد ننشینید، ماهی و ماست و سالاد و چیپس و ... نخورید(خیلی مهمه)، عادت مدام حمام رفتن رو کنار بگذارید. حمام توی دوران قائدگی به بدن برخی افراد که مستعد باشن شدیدا آسیب میرسونه.

دوستان من یه سوال داشتم.

راستش من یه مدتی هست درد و انقباض پراکنده دارم گه چون با لکه بینی نیست بهش اهمیت ندادم. 

ولی ما دوشنبه اومدیم از تهران به شمال و از شانس بد ما به خاطر ریزش کوه ۱۲ ساعت توی جاده موندیم!!!!!

از اون زمان این درد و انقباض ها چند برابر شده و دیگه اینکه ترشح هام خیلی خیلی رقیق شده، بعضی وقتا اومدنش رو حس میکنم. ببخشی واضح میگم یه بخشی کوچکی از شورتم خیس میشه، قبلا غلیظ تر بود، ممکنه کیسه آب نشتی داده باشه؟

چطور میشه فهمید؟

نشتی کیسه آب روی حرکت بچه تاثیر میذاره؟ کمش میکنه؟

اون لک رو حیضت قرار نده.خونریزیت ک شروع شد شروع کن شمردن همون مقدارروزایی ک حیض میشی قاعدگیتو قراربد ...

خب شیر میدم طبیعیه دیگه.

ادم تو شیردهی قاطی پاطی میشه

دفعه پیش درمان کردم که حینش باردار شدم

این دفعه ترجیح میدم صبر کنم بدنم روال خودشو پیش ببره اصراری به منظم کردنش ندارم میترسم باز باردار شم

عیدتونم مبارک

عزیزم عیدشماهم مبارک

بچتون چن وقتشه؟خب چراهمزمان بادرمان جلوگیری هم نمیکنید...اینطوری دردسر ساز نشه بعدا!

والا برامنم موقع شیردهی همینطوری شد...اولا مث شمالک بینی بعدپریود بعدیهو افتادم ب خونریزی ک قط نمیشد...درمان کردم البته شیمیایی دقیقا مث شماناخاسته باردارشدم اماسقط شد بعدش لک بینی و دیرپریود شدنم شروع شد ک معلوم شد اول پولیپ رحم دارم.دیر پریودیمم آز دادم گف یائسگی زودرس گرفتی...ک بعددرمان سنتی رو شروع کردم...که الحمدلله نتیجه داشت.براهمی میگم بفکر باش...

دوستان من یه سوال داشتم. راستش من یه مدتی هست درد و انقباض پراکنده دارم گه چون با لکه بینی نیست بهش ...

منم درد و انقباض نامنظم زیاددارم که از۵شش ماهگی شروع شده بود ترشح هم دارم اتفاقا یوقتایی غلیظه یوقتایی رقیق ک شلوارمم خیس میکنه...سونو ک رفتم کیسه اب نرمال بود..‌اماشمابرااطمینان یه سونو بده...

2706