2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670921 بازدید | 89552 پست

دوستان من از اول بارداری،مرتب شکمم سفت میشد.ولی الان دو روزه شکمم نرمه.حس بدی ندارم.وقتی سفت بود حس بدی داشتم.

شما تجربه ای ندارید؟

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام دوستای عزیزم من دیشب موفق شدم زایمان طبیعی کنم خدا روشکر خیلی خوشحالم و حالم خوبه فقط بخیه کمی ...

وااای مبارکه!!!  به سلامتی عزیزم. خدا حفظتون کنه.

هم به شما و هم دوست عزیزی که اخیرا زایمان کردن تبریک میگم.

مواظب خودتون باشید.

در اسرع وقت بیایید و خاطرتون رو برای ما بگذارید، ما مشتاقانه منتظریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها کدومتون فروتونیک میخورید؟ من باید در مورد فروتونیک با کی مشورت کنم؟ مسوولش کیه؟ خواهشا جوا ...

فرتونیک همون فرفولیکه؟

دکتر من فرفولیک داده، اگه یه روز نخورمش اون روز جان در بدن ندارم.

سلام دوستای عزیزم من دیشب موفق شدم زایمان طبیعی کنم خدا روشکر خیلی خوشحالم و حالم خوبه فقط بخیه کمی ...

سلام عزیزم. اون درد کاملا طبیعیه و طی چن روز اول کم و‌کمتر میشه و از بین میره. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2728
بچه ها کدومتون فروتونیک میخورید؟ من باید در مورد فروتونیک با کی مشورت کنم؟ مسوولش کیه؟ خواهشا جوا ...

با شماره تماسشون که توی سایت هست

چند تا کاتالوگ داره اونارم دانلود کن بخون

به دکتر‌خودتم بگو

این دارو مخصوص کمخونی ناشی از فقر اهنه.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
دوستان من از اول بارداری،مرتب شکمم سفت میشد.ولی الان دو روزه شکمم نرمه.حس بدی ندارم.وقتی سفت بود حس ...

عزیز منم اوایل شکمم سفت می شد حتی ترس سقط داشتم. اون موقع بین شماها نبودم. خیلی نکرانی بدی بود. ولی سن حاملگیم رفت بالا خوب شدم.

به همه دوستای گلم تولد بچه هاشونو تبریک میگم. خوش بحالشون که رجب به دنیا اومدن. ان شاءالله مخاطب سوال این الرجبیون باشن

سلام عزیزم

خیلی خیلی مبارک باشه

خداروشکر که هر دو سالمین و بعد تونستید طبیعی زایمان کنید 

برا ما هم دعا کنید 

تازه فارغ شدید و این روزها هام خیلی روز و ساعات خوب و پر برکتیه

به قول بچه ها بی صبرانه منتظر خاطره زایمان هستیم.

منکه هنوز هستم منتظر مویز جان...کاش زودتر نوبت منم بشه..خیلی خیلی اذیتم...هرچی بمونم بچه هم ماشاءالل ...

عزیزم ان شاالله که شما هم به سلامتی  و راحت زایمان کنی و ما خوشحال بشیم

عزیز منم اوایل شکمم سفت می شد حتی ترس سقط داشتم. اون موقع بین شماها نبودم. خیلی نکرانی بدی بود. ولی ...

اخه بلند شدن برام سخت بود از بس سفت بود شکمم.

الان انگار باردار نیستم.سیک و رحمت

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
منکه هنوز هستم منتظر مویز جان...کاش زودتر نوبت منم بشه..خیلی خیلی اذیتم...هرچی بمونم بچه هم ماشاءالل ...

مهلا جون چند هفته ای؟ یادمه اولای تاپیک میگفتن اگر به40هفته رسیدین میتونین روغن کرچک بخورین خیلی ها هم با همون درداشون شروع شده ولی زودتر از40هفته نباید خورده بشه

تامیتونی اسکات و پروانه و ...و پیاده روی

شیاف گل مغربی

تحریک نوک سینه

من شما که سابقه ی زایمان داریم و شکم دوم و سومیم فکر کنم با تحرک زیاد دردمون شروع بشه

انقدر دلم میخواد تلاش کنم بیاد نی نی ولی خب میدونی دیگه نمبشه😕

سلام سایه جون عیدشماوبقیه خانوماهم مبارک...واقعا عیدبابرکتیه...انشاءالله خوداقاعیدیشوبراماهم کنارگز ...

عید شما و خانواده ی محترمتون هم مبارک😊

ان شاءالله عیدیمون داشتن فرزندان سالم و صالح و شیعه ی مرتضی علی باشه و زایمان راحت

2706