2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671069 بازدید | 89552 پست
از هفته چند استفاده کردی روزی چندتا

از هفته ۳۶ شبی یکی 

هفته بعد شبی ۲ تا 

هفته بعدش یکی ظهر دوتا شب 

هفته اخرم ظهر و شب و یکی هم میخوردم

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام دوستای عزیزم من دیشب موفق شدم زایمان طبیعی کنم خدا روشکر خیلی خوشحالم و حالم خوبه فقط بخیه کمی درد میکنه الان بیمارستانم تا 2 ساعت دیگه مرخص میشم حال نی نی هم خوبه ریزه ریزه 2900 بیشتر نشده بود

ببخشید خیلی نگران بودین انگار شرابطم جوری نبود که خبر بدم انشالله زود براتون خاطره میذارم 

...ان الله مع الصابرین ...
سلام دوستای عزیزم من دیشب موفق شدم زایمان طبیعی کنم خدا روشکر خیلی خوشحالم و حالم خوبه فقط بخیه کمی ...

مبارک باشه عزیزم قدم نورسیده...چه شب باخیری هم دنیااومده...قدمش پرخیر😊

خیلی منتظر یخبر بودیم ازتون...مهنازم اومدگف زاییدم دیگ خبری نشد...زود بیاین احوالو خاطرتونو بزارین چیشدچقدر دردکشیدین و....بی اندازه مشتاقم

خداروشکر که تونسین طبیعی بیارین...توروخدابراماها هم دعاکنید

سلام دوستای عزیزم من دیشب موفق شدم زایمان طبیعی کنم خدا روشکر خیلی خوشحالم و حالم خوبه فقط بخیه کمی ...

وای مبارکه حسنا جون 😍😍

چه عالی💖

قدمش خیر باشه براتون ان شاءالله ریزم نیست خوبه دیگه پسر منم 2940بود به دنیا اومد با این وجود آدم کلی بخیه میخوره وای که اگر تپلی باشن😆

درعوض بعدش کلی تپلی میشه ان شاءالله😍

زودی بیا و تعریف کن خیلی منتظریم😊

راستی چرا هیچکس پیداش نیست؟ حسنا مهلاسادات مامان مهناز و.... بیاید بگین از خودتون چی کار کردید ؟

منکه هنوز هستم منتظر مویز جان...کاش زودتر نوبت منم بشه..خیلی خیلی اذیتم...هرچی بمونم بچه هم ماشاءالله درشت ترمیشه موندم چکارکنم...خانوماراهکاری اگ هس ک دردام شروع بشه بگین...امشبم شایدبرم خ مادرم قید نزدیکی و...اینارم بایدبزنم ک یکی ازراههابود🤪🤪

سلام حسناجون بهت خیلی تبریک میگم انشاالله که ازصالحین باشه،فقط لطفاکارایی که انجام دادید زودبذاریدتاماهم ازتجربیاتتون استفاده کنیم

بچه ها کدومتون فروتونیک میخورید؟ من باید در مورد فروتونیک با کی مشورت کنم؟ مسوولش کیه؟ خواهشا جوا ...

کوی نت سرچ کنید.شماره پشتیبانی رو بردارید.اگه اونا نیاز بدونن شماره دکترشون رو میدن

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706