2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1672723 بازدید | 89581 پست
میترا جون چه خبر؟ ماساژ پرینه رو انجام میدی؟ حتما جدی بگیرش وای یعنی زایمان طبیعی اگر بخیه نداشته ...

نه عزیزم متاسفانه انجام نمیدم

آخه من اینروزا دچار عفونت و سوزش و خارش شدم

میترسم ماساژ بدم بدتر شه

شما  انجام میدی؟

زایمان قبلت بدون بخیه بوده؟

نه عزیزم متاسفانه انجام نمیدم آخه من اینروزا دچار عفونت و سوزش و خارش شدم میترسم ماساژ بدم بدتر شه ...

کاش عفونتتو با عنبر نسارایی چیزی برطرف کنی و ماساژو انجام بدی

من اتفاقا توی زایمان قبلیم خیلی بخیه خوردم و اذیت شدم 

با اینکه بعد از زایمان حالم خیلی خوب بود و حس خوبی داشتم ولی این بخیه ها ادیتم کرد

البته خیلی ها با بخیه هاشون مشکل ندارن ولی خب یه درصد هم احتمالش باشه که اذیت بشین خب نشین بهتره

من ان شاءالله میخوام کم کم شروع کنم چون شنیدم یکماه کافیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرکز حجامت ایران تو باغ فیض،همونجایی هست که پلمپ شده بود؟🤔 یا من کلا قاطی کردم؟

درسته

اماالان اونجایه شعبه داروخونشون اونجاس.الان مطبش توساختمان پزشکان امام سجاد کنارامامزاده عین علی زین علی هس

وای یعنی ممکنه اینجوری خوب بشه؟؟ ماله من توی بارداری افتضاح میشه😢 باچی آب بگیریم؟ مثلا آبمیوه گیر ...

برای من که موثربودتاالان.اونروز یادمه ازدردبخودم میپیچیدم ک شوهرم ازیه پیرمردی شنیده بوداومدبهم گف منم فرداصبش انجام دادم.میگم من نتونستم ابشوبگیر بااسیاب یجورله کردم خوردم...شبم تفاله شومیزاشتم بوی بدمیگرف اماچاره ای نبود

2728
نه عزیزم متاسفانه انجام نمیدم آخه من اینروزا دچار عفونت و سوزش و خارش شدم میترسم ماساژ بدم بدتر شه ...

منم ی چن روز خارش وسوزش گرفتم نشستم تواب سرکه ونمک دریا البته سرکه زیادنریختم...بهترشدم...یشبایی هم برای خارشش پمادکلوترمازول اگ اشتباه ننوشته باشم میزنم...ابه روی اتیش

خانومامن رفتم توهفته۳۵چکارایی انجام بدم.راه رفتن ازالان برام سخت شده.فقط شبانیم ساعت پیاده روی میکنم.همش حس دسشویی دارم.۳۰هفتگی سونوگف بریجه...یعنی الان چرخیده؟جفتمم یزره پایین بود...یعنی تا۳۸هفتگی بالامیره ک زایمانم انشاءالله مشکلی نداشته باشم.ماساژپرینه ازکی بایدشروع کنم.یاخوردن خاکشیرو دمنوش.اخه نمیخام زودترسال جدیددنیابیاداگ خدابخاد

عزیزم یه روش اینه که چراغ قوه بگیری زیر شکمت به نور اون واکنش نشون میده و احتمال چرخیدن رو افزایش می ...

بابچه ی کوچیک خیلی سخته ولی اگه نتیجه بده می ارزه الان فکرکنم عرضیه چون بالای شکمم هم خالیه

2738
من خودم کلا یبوست دارم..الانم دکتر سنتی گلقنددادبخورم ک عالیه.امامن تنبل نمیخورم🤪

از کدوم پزشک وقت بگیرم؟ شما با کدوم کار کردی؟

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
برای من که موثربودتاالان.اونروز یادمه ازدردبخودم میپیچیدم ک شوهرم ازیه پیرمردی شنیده بوداومدبهم گف م ...

من یبوست ندارم خداروشکر ولی معذرت میخوام این زده بیرون دیگه هم تو نمیره شاید اینجوری کوچیک بشه بره تو

خدا خیرت بده حالا امتحان میکنم.

خانومامن رفتم توهفته۳۵چکارایی انجام بدم.راه رفتن ازالان برام سخت شده.فقط شبانیم ساعت پیاده روی میکنم ...

عزیزم من تجربه ی خودمو بهت میگم چون من اولیمم طبیعی بودم ماساژ پرینه رو حتما حتما شروع کن تا دیر نشده من شنیدم یکماه باید انجام بدیم باور کن ارزش داره که دوتا بخیه هم کمتر بخوری یعنی آدم اگر بعد زایمان طبیعی بخیه نداشته باشه یا کم باشه کافیه یکی دوساعت بخوابه تا خستگیش در بیاد بعدش دلش میخواد روی زمین بند نباشه😊

ولی خاکشیرو زود شروع نکن چون روی نرم و باز شدن دهانه رحم موثره من خودم از وسطای ماه8خوردم هرروز  از هفته 36 دهانه زحمم نرم شد و هفته 38 حدودا3فینگر باز بود😆

2706