2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670684 بازدید | 89552 پست
بچه ها جنینم نچرخیده روزی صدوپنجاه تا حرکت گربه میرم،چیکارکنم دیگه؟گفتن دیگه امکان نداره بچرخه بعد ا ...

عزیزم دختر منم تو هفته ۳۸ چرخید.خیالت راحت باشه که امکانش هست.فقط با صبر و امیدواری تمریناتی که دوستان گفتن انجام بده

اندکی صبر سحر نزدیک است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان امروز سونو بودم توی هفته ی 33هستم وزن جنین رو زده 2کیلو و 78 خوبه به نظرتون؟زیاد تپل نشه ...

رستا جون همیشه میگفت حرکات سریع و جهشی باعث میشه بند ناف دور گردن بپیچه

اندکی صبر سحر نزدیک است...
2728
ممنونم از راهنماییات کیسه آب گرم که ندارم ولی با دستمال گرم امتحان میکنم خداکمکم کنه

عزیزم یه روش اینه که چراغ قوه بگیری زیر شکمت به نور اون واکنش نشون میده و احتمال چرخیدن رو افزایش میده، هم زمان با چراغ قوه کیسه یخ هم بذار بالای شکمت.

هر نوایی مثل قرآن یا موسیقی بگیر پایین شکمت بازم احتمال واکنش نشون دادن و چرخیدنش هست.

یه روش هم اینه زیر با سنت بالشی چیزی بذاری به پشت دراز بکشی و زیر سرت هیچی نباشه طوری که با سنت بالاتر از سرت قرار بگیره و شیب از سمت با سن به طرف سر باشه.

برای سجده هم واسه اینکه زانوهات اذیت نشن روی خوشخواب تخت این کارو انجام بده خیلی فشار به زانوها رو کمتر میکنه.

تعذيتون چطوره عزيزم كه وزن ني ني خوبه ؟☺️

عزیزم اتفاقا غذام زیاد نیست تا الانم 8کیلو اضافه کردم تازه شدم62کیلو😊

ولی کلا میوه و گردو و عسل زیاد میخورم

ولی فکر کنم وزن نی نی که حدودا2100هست خیلی کم از میانگین بالاتر باشه چون فکر کنم میتراجون بود که به من گفت توی همین هفته وزن نی نیش2400بوده

من پسر اولم 38هفته و 2روز به دنیا اومد به زور شد3کیلو

البته فکر کنم اگه 40هفته میموند3400-3500مبشد

ولی خداکنه اینم بیشتر 3200نشه زایمانش سخت میشه😕

ن اونجا یجای دیگه بود...فکنم پلمب کرده بودن...اماالان بازه

مرکز حجامت ایران تو باغ فیض،همونجایی هست که پلمپ شده بود؟🤔

یا من کلا قاطی کردم؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
رستا جون همیشه میگفت حرکات سریع و جهشی باعث میشه بند ناف دور گردن بپیچه

ممنون عزیزم لطف کردی

کلا حرکات تند و جهشی ندارم ولی سعی میکنم بیشتر حواسم باشه توکل به خدا😊

خدا به همه پابه ماهها و من رحم کنه این چند هفته رو هم به خیر و سلامتی بگذرونیم

بچه ها به من تو سونوی ۳۲هفته گفتن کلیه های جنین ورم  خفیف داره قطر لگنچه رو زده ۷.۵.دکتر خودم گ ...

سلام 

برادرزاده منم تو بارداری اینطور بود تا چند ماه بعد تولد هم بود ؛ بعد خوب شد خداروشکر 

عزیزم یه روش اینه که چراغ قوه بگیری زیر شکمت به نور اون واکنش نشون میده و احتمال چرخیدن رو افزایش می ...

میترا جون چه خبر؟

ماساژ پرینه رو انجام میدی؟

حتما جدی بگیرش وای یعنی زایمان طبیعی اگر بخیه نداشته باشی یا کم باشه معرکه اس😍😍

تره رو ابشوبگیرزیادنمیخادباشه.یزره هم ابشوگرفتی کافیه.ناشتابخوربمدت ۳روز.بعدتفاله شو شب بزارجای دردت ...

وای یعنی ممکنه اینجوری خوب بشه؟؟

ماله من توی بارداری افتضاح میشه😢

باچی آب بگیریم؟ مثلا آبمیوه گیری؟

بعد آبشو ناشتا بخوریم معده رو نمیسوزونه؟

2706