2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1662323 بازدید | 89442 پست
از حرفی که زدم کاملا پشیمون و متاسف شدم حق مومن بر مومن گفتن حرف حق هست ولو به زیانش باشه اما متاسف ...

عزیزم ناراحتی نداره.. متاسفانه با نوشتار نمیشه کامل منظور رو رسوند! توی این تاپیک بارها از این اتفاقها پیش اومده   کسی خدای نکرده قصد توهین به کس دیگه رو نداره.. باهامون دوست باش لطفأ   

چرا؟ ببخشید پرسیدم آخه یرام سواله چنذ بار اینطوری دیدم ولی هنوز دلیلش رو متوجه نشدم

بعداينكه ازاين تاپيك خارج شدم بتونم پيدا كنم

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها جنینم نچرخیده روزی صدوپنجاه تا حرکت گربه میرم،چیکارکنم دیگه؟گفتن دیگه امکان نداره بچرخه بعد ا ...

کی گفته امکان نداره؟ سجده برو زیاد. حتما موثره

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2456

سلام دوستان امروز سونو بودم توی هفته ی 33هستم وزن جنین رو زده 2کیلو و 78 خوبه به نظرتون؟زیاد تپل نشه؟

بعدش دکتر گفت بند ناف نزدیک گردنشه احتیاط کن

یعنی چه کارکنم یه وقت نپیچه دور گردنش؟😕بقیه چیزاشو گفت نرماله خداروشکر

بچه ها جنینم نچرخیده روزی صدوپنجاه تا حرکت گربه میرم،چیکارکنم دیگه؟گفتن دیگه امکان نداره بچرخه بعد ا ...

من یه خانومی رو شنیدم که تو هفته ی ۳۷ بچه اش چرخیده.

اصلا ام نده

کیسه ی آبگرم بذار پایین شکم کیسه ی آب سرد بذار بالای شکم

سجده برو همزمان به انگشت کوچیکه پاهات گیره بزن

توکل و توسل یادت نره

دست از تلاش برندار

انشاالله هرچی خیره برات رقم بخوره

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2714

دروغ گفتن بچه جاریم ۳۸ هفته کامل شد بعد چرخید

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
جانا در به در دنبال شاگرداش بودم ادرس و تلفنشونو میدی؟

عزیزم شماره وادرسشواینترنت بزنیدمیادبالا...ادرسش.بزرگراه اشرفی اصفهانی.پونک.جنب امامزاده عین علی.زین علی.ساختمان پزشکان امام سجاد..یزره تونوبت دادن اذیت میکنن.امابالاخره میدن

تره رو ابشوبگیرزیادنمیخادباشه.یزره هم ابشوگرفتی کافیه.ناشتابخوربمدت ۳روز.بعدتفاله شو شب بزارجای دردت.اینکاروتا۳روزانجام بدی کلادردبواسیرت حتاخودشم ازبین میره.من الحمدلله تاالان مشکلی ندارم.البته من نتونستم ابشوبگیرم له کردم خودشوخوردم...تفاله شم گزاشتم

من یه خانومی رو شنیدم که تو هفته ی ۳۷ بچه اش چرخیده. اصلا ام نده کیسه ی آبگرم بذار پایین شکم کیسه ...

ممنونم از راهنماییات

کیسه آب گرم که ندارم ولی با دستمال گرم امتحان میکنم

خداکمکم کنه

عزیزم شماره وادرسشواینترنت بزنیدمیادبالا...ادرسش.بزرگراه اشرفی اصفهانی.پونک.جنب امامزاده عین علی.زین ...

ببخشید شنیده بودم اونجا را پلمپ کردن

اشتباه شنیدم یا دوباره باز شده؟

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706