2703
2716
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1662291 بازدید | 89442 پست
دور از جون، خدایی نکرده اگه همون غربالگری بهتون میگفت بچه مشکل داره اونوقت برای ادامه راه چکار میکرد ...

دقیقا واسه ما ریسک بالا بود که آزمایش سلفری انجام دادیم اونموقع یک میلیون و ۶۰۰ شد هزینش

و اینکه تصمیم ما بر سقط نکردن بود در هر حالی

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
دقیقا واسه ما ریسک بالا بود که آزمایش سلفری انجام دادیم اونموقع یک میلیون و ۶۰۰ شد هزینش و اینکه تص ...

همه پول ندارن که هزینه کنن.. اینا فقط اوج استرس و اضطراب رو به مادر تزریق میکنن.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ۲۹هفته هستم

داروها را تا 34 هفته حتما استفاده کن

بعد از اون با مشورت پزشکت دوزش را کم کن و بعد قطع کن که دردهای زایمانت شروع بشه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
امام صادق(ع) می‌فرماید: علم ۲۷ شاخه دارد که تنها دو شاخه از آن تا زمان ظهور برای بشر آشکار خواهد شد ...

کاش اونچه که شما میفرمایید اجرا می شد!

خوبه که اینقدر + فکر میکنید و خیانت های پشت پرده رو نمی بینید

عزیزم برادران راکفلر و غول های سرمایه داری دنیا بخش اعظمی از نونشون تو همین طب نوینه! کجا این طب ادامه دهنده طب سنتیه؟! اتفاقا اینطور نیست. اون تاکید داره به داروی شیمیایی، این تاکید داره به داروی طبیعی

روش ابتدایی؟ اینکه انسان بدون جراحی یا استفاده از مواد شیمیایی درمان کنه روش ابتدایی نیست، اتفاقا طب سنتی مبنای بسیار دقیقی داره و بسیاری از بیمارانی که طب نوین نتونسته کاری کنه براشون رو با درمان های ساده ، به زندگی برگردونده. مثلا ام اس. که حکیم خیراندیش خیلی ساده درمانش میکنن. اما با طب نوین نهایت بشه کنترلش کرد که بدتر نشه، با کلی داروی گرون.

اینم که فرمودید ابن سینا الان اگر بود تو  ازمایشگاه ها و... داشت کار تحقیقی انجام میداد، بله، امثال حکیم خیراندیش هنوز درحال پژوهشن، مثلا یکی از پژوهش هاشون درباره تاثیر جزر و مد بر حجامته، تا نتیجه گیری بشه چه ایامی در ماه برای حجامت بهتره

منم منفعت های گهگاه طب نوین رو انکار نمی کنم ولی بنظرم باید اخرین راه باشه و همیشه توطئه های کثیف پشت پرده ش دیده بشه.

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2720

بچه ها به من تو سونوی ۳۲هفته گفتن کلیه های جنین ورم  خفیف داره قطر لگنچه رو زده ۷.۵.دکتر خودم گفت یک ماه بعد باید باز سونو بدی ولی یه دکتر دیگه گفت معمولا تا تولد توی رحم برطرف میشه بعد این که به دنیا اومد ببرش پیش دکتر ارولوژیست تا بررسی بشه که برطرف شده یا نه. به نظرتون دیگه نرم سونو یا برم؟ سنگین شدم بیرون رفتن با دخترم سخته این روزا شوهرمم سرش خیلی شوغه که با اون برم. از طرفی هم شده کاووس روزو شبم کاش برطرف شده باشه

از حرفی که زدم کاملا پشیمون و متاسف شدم

حق مومن بر مومن گفتن حرف حق هست ولو به زیانش باشه اما متاسفانه منظور منو دریافت نکردید یا منو ساده لوح و رویا پرداز و ... تصور کردید

ببخشید که وقتتون رو گرفتم

در امان خدا موفق باشید

سلامت باشین نه دومیه اولی سزارین بود اینم تا هفته ی پیش نچرخیده بود کفتیم مثله اولی سز میشه حالا چرخ ...

انشالله هر تصمیمی گرفتین صحیح و سالم باشین هردو 

اینجا خیلیا موفق شدن واگر نشدن حداقل همه ی تلاششون کردن انشالله ماهم بتونیم موفق بشیم 

تاریخمون به هم نزدیکه

...ان الله مع الصابرین ...
2714
خودخیراندیش برای بیماهای صعب العلاج وقت میده...توهمون ساختمون پیش شاگرداش رفتم...خداروشکرراضی بودم

جانا در به در دنبال شاگرداش بودم

ادرس و تلفنشونو میدی؟

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها برا تسکین فوری درد بواسیر چیزی سراغ ندارید؟

از حرفی که زدم کاملا پشیمون و متاسف شدم حق مومن بر مومن گفتن حرف حق هست ولو به زیانش باشه اما متاسف ...

عزیزم دوست گلم. حرف های هیچ کدوم از ما وحی منزل نیست. خدا میدونه حرف کدوممون به حق نزدیک تره

هرکس دیدگاهی داره. کسی قرار نیست دیگری رو متهم یا قضاوت کنه. 

من خودم قهرقهروی تاپیکم. ولی مدام سعی کردم جنبه م رو بالا ببرم و بپذیرم لزوما دیدگاه من درست ترین دیدگاه موجود نیست، بازم امیدوارم ناراحت نشی.

انشالله هر تصمیمی گرفتین صحیح و سالم باشین هردو  اینجا خیلیا موفق شدن واگر نشدن حداقل همه ی تل ...

سلامت باشین همچنین عزیزم

شماهم اولی سز بود؟

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2706